اونایی که معنی طرفداری رو می دونند ، بیان !!!

نویسنده: حاکم 26

وبلاگ من
نویسنده: حاکم 26
به ترتیب طرفدار آرسنال و رم و اس اس هستم !
کل بازدید: 67,868 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اونایی که معنی طرفداری رو می دونند ، بیان !!!

با سلام به همه آرسنالی های گل . تا حالا از بالا به یه سیستمی نگاه کردین ؟ تا حالا بازی استراتژیکی کردین ؟ تا حالا کلّی به وحدت ما نگاه کردین ؟
این است فرهنگ ...اگه جنبه انتقاد نداری همین الان ctrl+F4 رو بزن تا صفحه از بروزرت پاک شه ؛ لطفاً ...
امّا اگه میشه به عنوان یه هوادار واقعی روت حساب وا کرد ، بقیه اش رو بخون ؛ لطفاً ...

نکته : صدای ما ، بلاگ های ما ، هورا کشیدن ها و شادی های ما ، فحش ها و غم ها و عصبانیت های ما و ... ؛ هر چی که در این سایت وجود داره ، به جز هدیه ای که از طرف ما به بازیکن برتر سال فرستاده میشه ( که از برکتش همه اونا رفتن از تیم :@ ) ، به گوش و چشم و دل و قلب آرسنالی ها در لندن نمی رسه ؛ نه ونگر ، نه مدیران ملعون ، نه بازیکنان و نه توپ جمع کن های تیم... 

پس چرا ارزش خودمون رو به عنوان هوادار میاریم پایین ؟ ببینم اصلن هدف شما از ثبت نام در سایت و اومدن به این سایت چیه ؟ اگه انتقادی دارین ایمیل و توئیتر ونگر و بازیکنان هست . برین پیش یه مترجم یا اگه خودتون انگلیسی بلتین!!! برین انتقادات خودتون رو انجام بدین ...

حالا من چرا از شما این سؤال رو می پرسم ؟ به این دلیل :

اول این مطالب رو بخونین : ( مطالب ویرایش شده و با تغییر قرار داده شده تا نویسنده اون مشخّص نشه )
. آقا حیف شارژی که من دادم سر هیچی ...
. من دیگه به این سایت نمیام . فقط از طریق اخبار نتایج رو بررسی می کنم .
. من از خوار شدن جلو بقیه می ترسم. تا کی از طرفدارای بقیه تیم ها تو سری بخوریم؟
. رفیقام به خاطر اینکه 15 ساعت منتظر یک خرید بودم مسخرم میکنن ...
. اگه تابستون هم بازیکن نگیریم ، کلّاً فقط آمار تیم رو میگیرم . همین !
. وضعیّت ونگر وقتی میره رئال ( تیم رئال به بوق میرود ! )
. وضعیّت آرسنال در سال 2023 ( همین جوریه . ول کنید )
. درود بر ونگر بزرگ . آفرین ونگر . همین جوری ادامه بده . ما به تو ایمان داریم...
. آخه اینم شد تیم که ما هوادارش شدیم ؟
. اون گوساله ( رمزی ) اومد تو زمین !!!
. بچه ها ، کوشیلنی عمه داره ؟
و...
اینم از کل کل ها ، توهین ها و دوستی های بعضی از دوستان در این سایت :
. آقای فلانی . تو اصن هوادار نیستی بی غیرت !
. فکر کردی 15 ساله هوادار تیمی کسی هستی ؟ به خاطر امثال تو تیم تو این وضعه !
. و... ( بگذریم )

هدف از رو کردن مطالب بالا : ( با فرض بر نکته ای که در بالا آوردم که نمیشنون صدامونو ... )
. لطفاً منّت نذارین سر اینکه میاین اینجا و پول میدین و زمان از دست میدین . اگه هوادار واقعی هستین ، باید افتخار کنین به خودتون که 1 روز کامل منتظر خرید تیم هستین . چرا فکر می کنین وفادار بودن به تیم در حالی که 6 جدوله بده ؟
. توپچی ترسو نمیشه . عزیزانی که می ترسن برن بارسایی یا منچستری شن . اونا حاشیه امنیت بالایی دارن ...
. چون ما نقشی در تغییر تیم نداریم ، پس تا زمانی که ونگر هست ، فرهنگ طرفداری داشته باشین و ازش حمایت کنین . اگه فرهنگ انتقاد رو بلد نیستین ، بی خود میکنین عقده های عصبی تونو اینجا با اهانت به مربی و بازیکنان خالی می کنین ! اینجا توپچی های کبیر طرفداری می کنن نه یه مشت به بتّه !
.
.
.
کمی انتقاد از من به شما :
ای بی غیرتا ...
تا تیم بازیکن نگرفت ولش کردین ؟ پس عمراً اگه آرسنال بره دسته 3 انگلیس طرفداریش رو بکنین . اگه آرسنال بره لیگ 2 ، 95% شما میرین طرفدار یه تیم دیگه میشین ...
لعنت به اونایی که نا امید شدن !
لعنت به اونایی که نمی خوان مثل همیشه پیگیر اخبار و اوضاع تیم شن !
لعنت به اونایی که میان در سایت رسمی تیم و مستقیم به مربّی حال حاضر تیم توهین می کنند . افرادی که معنی و فرهنگ اعتراض رو نمی دونند !
همه این افراد اگه شرایط بدتر شه ، تیم رو ترک می کنند و میگن : مگه عمر و زمان و پولی که بابت سایت و تماشای بازی میدیم مفته که حرومش کنیم ؟ چرا باید اعصابمون رو خرد کنیم باس تیمی که داره پولشو می خوره ؟ و...
لعنت به همه ...
( لعنت یعنی دور شوند ! واقعاً دور شن از جمع توپچی ها )
ممنون از هوادارای باغیرت !!!
:) :( :@ 
معذرت فراوان...


آخرین و مهمترین نکته :
پشت تیم رو داشته باشیم . چطوری ؟ تنها راهش اینه که پشت همدیگر رو داشته باشیم . این اولین و آخرین گستاخی من بود که به داداشام کردم و بهشون پریدم و اونا رو نصیحت و پند دادم و باهاشون کمی تند بودم . من فقط به خاطر جمع و وحدتی که بینمونه و به خاطر هدف و عشق مشترکمون میام اینجا . و الا از ته دلمم می تونم طرفدار و هوادار و حامی تیمم باشم . پس از عشق و هدفمون مراقبت کنین . نذارین کسی که از ما نیست میاد به این سایت ، جز اختلاف چیزی نبینه . جز مسخره کردن بازیکن و توهین به مربی !
پس ما با هم با یک فرهنگ صحیح هوای هم دیگرو داریم . پشت تیم رو خالی نمی کنیم . با اینکه اونا از این حمایت آگاهی ندارند ، ما با نیّت خالص تیم ، مربی و بازیکنان رو  داریم و از آرسنال محافظت می کنیم . مثل یک ژنرال وفادار به یک کشوری که در حال تضعیف و یا صقوطه !!!

معزرت می خوام که کمی طولانی شد !
موفق باشید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Pezhman در 14/11/1391 | 01:53 گفت:

mamnoon hamed jan...ba inke be harfat va hemayat e team dar har sharayeti movafegham vali kash enghadr tond nemirafti.2dastegi ijad mishe

moeinem در 13/11/1391 | 21:36 گفت:

من قبلا رفته بودم امروو اتفاقی برگشتم ک اخبارارو دنبال کنم پستت باعث شد ک برگردم،البته موقت واقعا دمت گرم خعلی پستت عالی بود،امیدوارم کسایی ک افکارت مثه خودته اینجا زیاد بشن تا بتونم دوباره برگردم!تقریبا1هفته پیشم من همچین پستی گذاشته بودم بهم فحش دادنو توهین کردن!خوشحالم با تو همچین کاری نکردن دمت گرم پسر

moeinem در 13/11/1391 | 21:36 گفت:

من قبلا رفته بودم امروو اتفاقی برگشتم ک اخبارارو دنبال کنم پستت باعث شد ک برگردم،البته موقت واقعا دمت گرم خعلی پستت عالی بود،امیدوارم کسایی ک افکارت مثه خودته اینجا زیاد بشن تا بتونم دوباره برگردم!تقریبا1هفته پیشم من همچین پستی گذاشته بودم بهم فحش دادنو توهین کردن!خوشحالم با تو همچین کاری نکردن دمت گرم پسر

حاکم 26 در 13/11/1391 | 19:19 گفت:

حمید رضا :
من و خیلیای دیگه میدونیم سر و ته این پست کجاست . شما نمی خواد به من بلاگ نوشتن یاد بدی . من گفتم از هیچ احدی تو این دنیا برای گفتن حقیقت نمیترسم . آبروی من آرسنالی به خاطر عفّت کلام شما و اختلافات بی مورد ناشی از عدم کنترل اعصاب و روان بچّه ها پیش رفیق شانچستریم رفت . اونوقت تو میگی رییییییییدََََََََم ؟
رسول :
اولّن من نگفتم به آرسنال توهین کردن . من گفتم نا خواسته از روی عصبانیّت زیاد گند زدن به آبروی آرسنال و آرسنالی . دومّاً هر وقت دعوایی یا کل کلی یا شوخی از حد گذشته ای بوده ، من سکوت کردم . همیشه هم بچّه ها رو داداش و آبجی صدا زدم .
سوماً لعنت گفتم چون بعضیا نه همه ، برای این سایت بلاخره مشکل ایجاد میکنند .

HAMED toopchi در 13/11/1391 | 18:46 گفت:

احسننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننت

Farhad Rahbari در 13/11/1391 | 17:26 گفت:

ایول حامد

حسین در 13/11/1391 | 17:11 گفت:

صد در صد حرفا تائید

حمیدرضا در 13/11/1391 | 17:10 گفت:

داداش ببخشید ولی رییییییدیییییی با این پستت. سرو تهشو نشونم بده

رسول در 13/11/1391 | 16:59 گفت:

حامد تو تا حالا دیدی کسی بیاد به آرسنال توهین کنه؟؟؟؟؟
تو تا حالا دیدی کسی بیاد بخاطر حتی همون 8-2 باختن به عنچستر به باشگاه توهین کنه؟؟؟؟

خیلیها توی خونه هم وقتی داداش یا خواهرشون یه کار بدی میکنن یه چیزی میگن ولی بازم برا هم میمیرن

چه معنی داره لعنت بچه ها میکنی

این حرفا و توهین ها (هر چند که غلطه و شدیدا زشته ) ولی مال آدمایی که بی نهایت عصبانی میشن و این بی نهایت عصبانیت بخاطر بی نهایت عشقه که نمیتونن حتی یه لحظه این چیزا رو تحمل کنن

یکم در مورد چیزایی که نوشتی فکر رفیق

Milan در 13/11/1391 | 15:26 گفت:

حرفت درسته هیچ شکیم نیس منم پستم مربوط به کساییه که از ونگر حمایت تام می کنن اخه این چه معنی داره ما ارسنال و بدون ونگر نمی خوایم ؟! این اعصاب منو خورد می کنه اقا به شخصه بابت تمام زحمت های ونگر ازش مچکرم ولی هر چیزی پایانی داره ....

حاکم 26 در 13/11/1391 | 15:22 گفت:

آواتار عوض شد !

حاکم 26 در 13/11/1391 | 15:07 گفت:

چشم فرهاد جون . الآن آواتار توتی کبیر رو بر میدارم و جاش یه آواتار آرسنالی می ذارم !

حاکم 26 در 13/11/1391 | 15:05 گفت:

ممنون از همگی . من فقط حقیقت رو گفتم . نیازی به تحسین و تشکّر نیست .
امام علی (ع) : اگر از کسی مقابل خودش زیاد تعریف کنی ، مانند این است که شن بر چشمانش پاچیدی ! این جمله بسیار زیبا و راهگشا ، شاید کلید حلّ مشکلات کشور ما ، فوتبال ما و حتّی آرسنال و ونگر باشه . اینطور نیست ؟

آریان در 13/11/1391 | 14:46 گفت:

درود بر شرفت

Farhad Rahbari در 13/11/1391 | 14:45 گفت:

همه حرفات درست
فقط آواتارت پارادوکس آزاردهنده ایه
اینهمه اسطوره تو تاریخ باشگاهمون هست...

آریان در 13/11/1391 | 14:44 گفت:

ممنونم از پستت حامد جان به تو میگن توپچی باغیرت عینه خودم منم وقتی کامنت های بچه ها رو میدیدم مخصوصا(موقع باخت تیم) خیلی تند میرفتن خودمم میخواستم همچین پستی رو بزارم ولی حقیقتش میترسیدم.

مغیث در 13/11/1391 | 14:35 گفت:

چرا اتفاقا خرید ضروری هم داشتیم. جورو و اسکول رو دادیم برن. الان فقط ۳تا مدافع وسط داریم. کم نیست؟ یکی دیگه اقلا باید می‌گرفتیم واسه نیمکت. اونم با این مدافعایی که هم افت کردن هم هی مصدوم می‌شن! تو دفاع چپ که گرفتیم دستش درد نکنه. تو دفاع راست ضروری داریم اما واسه تابستون. الان تا سانیا هست نمی‌شه کسی رو خرید. باید تابستون اینو رد کنیم یکی نوشو بخریم

♥Arsenal♥ در 13/11/1391 | 14:17 گفت:

lما اینجایی که فقط نظراتمون رو بگیم و اصلا هیچ کاری از پسمون بر نمیاد.....

کلا ، من که بازیکن خریدن رو ضروری نمیدونستم ، ولی خوب مثل همه حتی اگه تیممون مشکل هم نداشت اصلا قطعا دوست دارم بازیکن بخره آخه یه تحول یه چیز جدیده و برا همه خوشاینده........

من فکر میکنم ونگر صبرش گازوئیلی کار میکنه لامصب تموم نمیشه.....

کلا خدا به خیر کنه ، هرچی خیره پیش میاد

tofigh در 13/11/1391 | 14:00 گفت:

فکر کنم کیوان بود که یه سخن از امام موسی ع گفت که من حال کردم و ازش حمایت کردم..درباره خشم و فش و اینا بود ..منم دوست ندارم کسی فش بده حتی اگه خودش تنها باشه چه برسه تو جمع..ولی من هنوز میگم ونگر احمق به تمام معناست احمق فش نیست..

maryam در 13/11/1391 | 13:31 گفت:

آقا مهران پیرو فرمایشات حمید پیرس منم تا 3.5 بیدار بودم و دنبال کردم ماجرا رو ولی واقعا مگه میشد کامنت داد؟!
اصلا مگه میشد کامنت خوند؟!! دوستان کم تحملمون به هر بهونه ای شروع میکنن به فحش و بدوبیراه گفتن آدم از خودشم خجالت میکشه..

masoud mahmudpur در 13/11/1391 | 13:17 گفت:

تا حدودی موافقم

حاکم 26 در 13/11/1391 | 13:10 گفت:

مهران جان ، دیشب وسط فیس بوک بازی رفیقم ، یهو اون هوس کردش بیاد تو سایت ما ببینه ما چی خریدیم که دقیقاً کامنت های اون افراد باعث خنده و مسخره کردن رفیق شانچستریم شد . دقیقاً منظورم همون ها بود . اونا عاشق آرسنالن . امّا معنی و مفهوم و فرهنگ هواداری رو نمی دونن چیه ... با عرض پوزش فراوان . ولی این یه واقعیّت تلخه که هر چه زودتر باید ریشه کن شه...

arash در 13/11/1391 | 13:05 گفت:

آقا خداوکیل حرف دلم رو زدی..ینی با تک تک کلماتت بازی کردم (این یه اصطلاحه ینی حال کردم)

maryam در 13/11/1391 | 13:02 گفت:

آقا حامد بازم ایول! خوبه 4 نفر مث شما هنوز تو این سایت هست وگرنه آدم دق میکرد...

حمید pires در 13/11/1391 | 13:00 گفت:

آقا مهران منم تا 3 شب بیدار موندم ولی اینفدر جو سایت آلوده بود که بیخیال هرگونه کامنتی شدم.

حمید pires در 13/11/1391 | 12:59 گفت:

مرسی حامد جان من 3 ماه پیشم گفتم بهترین عملکرد امسال حفظ ولکات و گرفتن جام حذفیه که یکیش خداروشکر محقق شد کلا ما آدمای ناشکری هستیم یادم نمیاد غیر آرشاوین و ریس بازیکن شاخصی رو تو زمستون گرفته باشیم مطمئنم این مدافع جدید دفاعمون محکمتر میکنه.

مهران کاظمی در 13/11/1391 | 12:57 گفت:

اتفاقاً عزیز من هر کی دیشب تو سایت بود آخرش یه فحشی چیزی داد، دقیقاً همونا طرفدار واقعی آرسنال هستن چون تا 3 نصف شب نشستن ببینن آرسنال چی کار می کنه، در حالی که ته دلشون می دونستن هیچی نمیشه، هوادار واقعی اینا هستن

حاکم 26 در 13/11/1391 | 12:42 گفت:

سعید توپ جان ! من بازی رو دیدم . اون بازی درست مث بازی با چلسی ، السیتی و شانچستر بود . همه اون باخت ها به خاطر اشتباهات فردی اونم فقط از پست های دفاعی بود . بر منکرش لعنت ؛ ولی من حرفم سر یه چیز دیگست . بچه ها اجازه ندارن بنا به هر دلیلی اینجا اقدام به توهین و فحاشی مستقیم به مربی و بازیکن تیم داشته باشن . یه نگاهیییی به دور و ورتون کنین ( بازار ) ؛ پای آبرو تیم وسطه !

saeid top در 13/11/1391 | 12:34 گفت:

اگه بازی های ارسنال رو نگاه کنی نمی گی؟چرا اینطور شده .
بازی با لیورپول وحشتناک بود تیم نود دقیقه حمله کرد (البته فقط پشت 18 قدم پاس کاری میکردن).
لیورپول 2 تا حمله کرد هر 2تاش رفت توی گل مدافع ها بوق بوق.خدا مهاجم لیورپول انگار داشتن با تیم خردسال بازی میکردند راحت دریبل میخوردند.ارسنال 2 سال پیش اگه قهرمان نمی ششد. لاافل بارسا رو تو خونه می برد.
سایت گل با حالت تمسخر نوشته که چطوری 2 تا تیم ارسنال و تاتنهام از روز اول قول بازی کن بزرگ دادند بعدش وقتی فرست داشن نخریدن و ساعت اخر یه قرارداد با بازیکن بی کیفیت بستن.

حاکم 26 در 13/11/1391 | 12:31 گفت:

پای آبرو و قدرت توپچی طرفه ! طرفه = وسطه

حاکم 26 در 13/11/1391 | 12:27 گفت:

ممنون شهرام !

حاکم 26 در 13/11/1391 | 12:26 گفت:

آقای کاظمی . اولن کسی گفت همه میرن ؟ اونم تا یه هفته ؟ دوماً من به بی غیرت ها انگ زدم نه به همه . تعداد اونا شاید از بین 4000 نفر ، 30 تا باشه . اون کوفه بود که همه بی غیرت بودن... در ضمن از این انگ هیچ ترس و پشیمانی ندارم . توهین شده که شده . برن جای دیگه ای خالی کنن . رفیقم که انچستریه اومده سایت فقط 2 ساعت به وضع کامنت های ما می خندید . این توهین به من و امثال من نیست که عاشق تیمشونن و از هیچ کس نمی ترسن ؟ فردای 8 تایی ها من با شش تا منچستری جوری بحثم شد که همشون خفه خون شدن . جواب اهانت به من رو شما میدی ؟
اینجا تخلیه انرژی نیست . پای آبرو و قدرت توپچی طرفه !

توپچی جنوب در 13/11/1391 | 12:24 گفت:

harfat doroste mard.

aksar bache ha to hame sharayet posht tem hastan
faghat bazi vaght ha asabeshon khord mishe akhe ro tem hasas hstan.

eshtebah bozorgi bood k ye hafbak defaie nagerftim.

omid varam jozv 4 tem bartar lig ro tamom konim.

مهران کاظمی در 13/11/1391 | 12:20 گفت:

آقای هوادار واقعی هیچ کس تیم رو ول نکرده، بچه ها از شدت عصبانیت یه حرفی زدن، چون احساس می کنن بهشون توهین شده، چه قدر راحت انگ بی غیرتی به همه می زنی، صبر می کردی یه هفته بگذره ببینی اینایی که گفتن ما دیگه رفتیم واقعاً رفتن یا نه