اگر ونگربرود، فان پرسي هم ميرود

نویسنده: dady

وبلاگ من
نویسنده: dady
<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >> / If you hate Barcelona clap yer hands \
کل بازدید: 62,658 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

اگر ونگربرود، فان پرسي هم ميرود

يک روزنامه چاپ انگليس نوشت باخت سنگين آرسنال از آ.ث‌ميلان ، روبين فان پرسي را بطور جدي به فکر ترک توپچي‌ها انداخته است.به نقل از دیلی‌استار، برخی از تحلیل‌گرانی که وقایع لیگ برتر را به دقت زیر نظر دارند، معتقدند امسال ، آخرین فصلی خواهد بود که آرسن ونگر، مربی ۶۲ ساله توپچی‌ها در مقامش خواهد بود. 

این عده پس از آنکه چهارشنبه شب تیم شهر لندن در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۴ بر صفر متحمل شکست سنگینی از آ.ث‌میلان شد و شانس صعودش به دور بعد بسیار کاهش یافت، بر نظریه خود تاکید ورزیدند. 

با توجه به این موضوع اکنون شنیده می شود همراه با ونگر، احتمال دارد برخی از ستارگان آرسنال نیز اقدام به ترک تیم کنند. در این ارتباط بیشترین شایعات حول و حوش روبین فان پرسی است. گلزنی که با زدن بیشترین تعداد گل، یک تنه بار سنگین نتایج تیمش را به دوش کشیده است. 

در مورد او از گوشه و کنار شنیده می شود با وجود داشتن قرارداد با باشگاه تا سال ۲۰۱۳، تابستان تیم باشگاهی خویش را تغییر خواهد داد. 

وی از سال ۲۰۰۴ تاکنون در خدمت تیم انگلیسی است. 

منبع: varzesh3
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 29/11/1390 | 18:24 گفت:

آره دانیال فکر کنم اشتباهی گرفتم آخه این چند روز اخیر با چندتا دانیال آشنا شدم :دی

محسن در 29/11/1390 | 18:21 گفت:

اگه ونگر بره ....ونپرسی که هیچ منم با آرسنال خداحافظی میکنم !!!

مجتبی عابدی در 29/11/1390 | 18:09 گفت:

http://u.goal.com/158500/158566.jpg

دانیال در 29/11/1390 | 17:20 گفت:

بعید می دونم اونم مثل ما ها احساساتی عمل کنه!!
حمید داداش ممنون. دانیال قلی زاده ام ولی من هرچی فکر می کنم به نظرم نمی یاد جایی دیده باشمت.

مجتبی عابدی در 29/11/1390 | 17:15 گفت:

هر سال باید خورد شیم.رابین بره من سکته میکنم.مگه ارسنال چشه که همه تنهاش میذازن؟؟خداا

حمید فرازی در 29/11/1390 | 16:43 گفت:

دانیال جان به جمع ما خوش اومدی ولی نمیدونم چرا احساس میکنم یه جا دیدمت :)

علی ارشدی در 29/11/1390 | 16:15 گفت:

بازم ورزش سه (شکلک عصبانی) آقا شما رو به خدا دست از این منبع شایعات(ورزش 3) بر دارید و اخبارشو نذارید

دانیال در 29/11/1390 | 15:56 گفت:

خیالتون راحت رابین هیچ جا نمیره و با برگشتن جکی دهن همه ی تیم ها رو .....

دانیال در 29/11/1390 | 15:54 گفت:

من تازه عضو شدم ولی 1 ماه می شه خبرای سایت رو دنبال می کنم همین هفته ی پیش بود همه از حرف هایی که علیه ونگر زدن پشیمون بودن حالا چی شد؟!!!! بابا مگه همین تیم آرسنال و (ونگر) نبودن که جلوی بارسا با اون همه افتخار وایسادن و با نا داوری و نامردی حذف شدن، آخه چرا انقدر زود نظرتون عوض میشه ما باید تا جایی که ونگر تو آرسناله حامیش باشم .

saeed در 29/11/1390 | 15:54 گفت:

ونگر بره مهم نیست کی دنبالش بره مهم اینه کی بیاد

dady در 29/11/1390 | 14:01 گفت:

امیدوارم ارسن ونگر نره هرکی رفت دیگه مهم نیست چون سال بد تیم بهتر می شه در امد ارسنال بهتر می شه

محمد جویبار در 29/11/1390 | 13:58 گفت:

احتمال داره. ولی هنوز تا پایان بازیها زمان هست.
اگه ارسنال جام حذفی رو بگیره خیلی از مشکلاتمون حل میشه.

محمد جویبار در 29/11/1390 | 13:58 گفت:

احتمال داره. ولی هنوز تا پایان بازیها زمان هست.
اگه ارسنال جام حذفی رو بگیره خیلی از مشکلاتمون حل میشه.

حمید فرازی در 29/11/1390 | 13:41 گفت:

هنوز برای اظهار نظر زوده