دانلود کلیپ (3)

نویسنده: dady

وبلاگ من
نویسنده: dady
<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >> / If you hate Barcelona clap yer hands \
کل بازدید: 62,140 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دانلود کلیپ (3)

با عرض سلام سری سوم کلیپهای ارسنال گذاشتم براتون امیدوارم مورد استفاده قرار گرفته باشه بیشتر کلیپ ها برای سال 2006- 2007  است 


یکسری  گلهای ارسنال در فصل 2006- 2007  بزارم که در 2 part قرارشون دادم


چند تا کلیپ وگل از فابرگاس

این کلیپ بیوگرافی از فابرگاس
اینم یه کلیپ
اینا ها هم عکسن با یه اهنگ روش
اینا دوتا گل به منچسترسیتی

دو گل از Ray Parlour

تصاویری از برکمپ
تو این بازی برکمپ با هتریکی عالی کارو به پایان رسوند که گل ها رو می بینید
http://www.mediafire.com/?jevnjwbx9vy
52 ثانیه و2 مگ
گل دیدنی به تاتنهام
http://www.mediafire.com/?meh0nnjjyyt
52 ثانیه 1.6 مگ
وگل زیبا به اورتون
http://www.mediafire.com/?rjmjax22hdn
34 ثانیه و1مگ

این کلیپ رو اگه دیدید بهترین گلهای برکمپ برای ارسنال رو دیدید
http://www.mediafire.com/?jx2xo2zwmwd
7.1 مگ 3 دقیقه و27 ثانیه

این گل اولین گلی هست که در ورزشگاه امارات انری زد
http://www.mediafire.com/?dxhmmk3sxjt
و تصاویری از خداحافظی برکمپ در اخر اون بازی
http://www.mediafire.com/?2m9mnybk2ji
3مگ و1 دقیقه و20 ثانیه

دو تا کلیپ می زارم یکیش از والکات ودومی از ادبایور
والکات
http://www.mediafire.com/?wyyn2m92j1y
7.4 مگ 3 دقیقه و17 ثانیه
ادبایور
http://www.mediafire.com/?tnmoyxhwmod
8.5 مگ 3دقیقه و 39 ثانیه

چندتا دیگه از گلهای دیدنی ارسنال رو می زارم برا دانلود
یه گله قدیمی
http://www.mediafire.com/?yohsoiniyni
300 کیلوبایت
یه کاشته دیدنی از انری به منچستر
http://www.mediafire.com/?dg3gjmwfgxw
500 کیلوبایت
اوورماس به منچستر
http://www.mediafire.com/?jc9bhdi20bu
700 کیلوبایت
گل دیدنی از ویلترد
http://www.mediafire.com/?mtihgwojxdz
2.5 مگ
کاشته انری به یووه
http://www.mediafire.com/?lm0evyt3yme
1مگ
اخرین گل در هایبری
http://www.mediafire.com/?hj4hjeic2jg
2.2 مگ
گل بسیار زیبا از انری
http://www.mediafire.com/?fwdthyjxett
900 کیلوبایت
والکات به چلسی
http://www.mediafire.com/?1jghtmj51i9
2مگ
انری به رئال
http://www.mediafire.com/?mohhicocdjm
1 مگ


<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >>
/ If you hate Barcelona clap yer hands \


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 19/12/1390 | 12:55 گفت:

اولا که mediafire فیلتر شده دوما هم که توش رفتم چیزی برای دانلود نبود توی صفحه

سید امین هاشمی در 19/12/1390 | 01:00 گفت:

مرسیdady ‎ جان

مهدی افسرده در 19/12/1390 | 00:55 گفت:

همش فیلتره

mohammad ali در 19/12/1390 | 00:33 گفت:

all filter

سجاد کریمی در 19/12/1390 | 00:10 گفت:

مرسی داداش