صحبتی با هواداران

نویسنده: dady

وبلاگ من
نویسنده: dady
<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >> / If you hate Barcelona clap yer hands \
کل بازدید: 62,141 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

صحبتی با هواداران

با عرض سلام  به دوستان عزیز 


خوب اوضاع کاملا بر وفق مراد هست و اگر الان پست ندیم کی میخوایم بدیم؟ 

دیشب در یک بازی کاملا برتر 3 امتیاز حساس رو از نیوکاسل گرفتیم... به چندین دلیل این 3 امتیاز مهم و حیاتی بود. اول از همه کم کردن فاصله با تاتنهام به 1 امتیاز و تحت فشار گذاشتن این تیم برای تصاحب جایگاه سوم جدول دوم حفظ فاصله 3 امتیازی با چلسی و سوم تلافی بازی ناجوان مردانه فصل پیش در سنت جیمز پارک.
طبق معمول 3 بازی اخیر در لیگ برتر باز هم در ابتدا گل خوردیم اما خیلی خوب به بازی برگشتیم و 3 امتیاز رو در لندن نگه داشتیم. 
گلی که خوردیم حاصل تیزهوشی حاتم بن عرفا بود. ضربه اش رو به زاویه ای زد که ووجیچ اصلا فکرش رو هم نمیکرد. در ادامه بازی روی حرکات عالی تئو ولکات از سمت راست و پاسهای بی نظیر روسیچکی بارها و بارها صاحب موقعیت شدیم. اما فقط 2 بار به گل رسیدیم. گل پیروزی بخش تیم رو هم ورمالن در دقیقه 95 زد!!!
بدون شک دیشب والکات بهترین بازیکن تیم بود... حرکاتش از سمت راست ویران کننده بود و هر دو گل تیم روی سانترهای تئو به دست اومد. تئو رو در چند بازی اخیر روی فرم خیلی خوبی دیدیم. امیدوارم در ادامه فصل هم همین نمایش رو ازش ببینیم. 
اما یه سری اتفاقات خوب هم در اطراف باشگاه در چند روز اخیر افتاد...

اول تمدید 2 ساله قراداد روسیچکی بود. واقعا از این خبر خوشحال شدم. اول اینکه طلسم تمدید نکردن با بالای 30 ساله ها شکسته بود. بدون شک ما به بازیکنهای با تجربه ای مثل روسیچکی توی تیم نیاز داریم. دوم اینکه واقعا توی چند هفته اخیر و بعد از مصدومیت رمسی از روسیچکی بازهای بی نظیری رو تو خط میانی دیدیم. یکی از عوامل موفقیت ما در 5 پیروزی اخیر همین روسیچکی بود. دستمزد توماس هم به هفته ای 80000 پوند افزایش پیدا کرد.

دومین خبر پیوستن قریب الوقوع لوکاس پودولسکی به تیم هست. گفته میشه که مسئولین ارسنال جمعه برای نهایی کردن قرارداد پودولسکی به کلن خواهند رفت. در بهترین مقطع زمانی ممکن این بازبکن رو به خدمت گرفتیم. بدون شک بعد از رقابتهای یورو و درخشش احتمالی تیم ملی المان علاوه بر افزایش قیمت لوکاس مشتریهای جدید هم برای این بازیکن پیدا میشد و کار جذبش رو سخت تر میکرد. اما مسئولین ارسنال و شخص رئیس که برای فصل بعد برنامه خاصی دارند خیلی زود دست به کار شدند و لوکاس رو جذب کردند. قیمت این انتقال هم در حدود 12 میلیون پوند خواهد بود. 

خبر دیگه اینکه یان ورتونگن هافبک مدافع باشگاه ازاکس هلند و کپی برابر اصل ورمالن دیروز اعلام کرد که علاقه مند برای پیوستن به جمع توپچیهاست. علی رغم اینکه در خط دفاع به حد کافی نفر داریم اما من از جذب این بازیکن به چندین دلیل استقبال میکنم. اول اینکه این بازیکن چپ پاست و ما در تیممون چپ پا تخصصی کم داریم. دوم اینکه چند پسته است و حتی توانایی بازی به عنوان هافبک دفاعی رو هم داره پس به نوعی میشه گفت اچار فرانسه تیممون خواهد بود. اما در هر صورت باید ببنیم که تفکرات رئیس برای فصل بعد چی هست و ایا جذب نفر در خط دفاع در برنامه هاش هست. 

خبر دیگه هم اینکه رییس دیروز به یونس بلانکا هافبک باشگاه مونپلیر فرانسه علاقه نشون داد. خود این بازیکن هم از بازی در لیگ برتر انگلیس استقبال کرده. خیلی خوشحالم که امسال خیلی زود وارد بازاز نقل و انقالات شدیم و اونطور که مشخص هست رییس در فکر یه دبل تاریخی دیگه برای فصل بعد هست. یونس بلانکا یکی از عوامل نتایج درخشان مونپلیر در لاشامپیونه است. هرچند خودم جذب هازارد رو به این بازیکن ترجیح میدم. 

رئیس هم چند روز پیش اعلام کرد که ما پودولسکی رو در کنار رابین جذب کردیم و برای تمدید قراداد رابین هرکاری خوام کرد. 

اما در لیگ برتر و در بازی بعدی باید به مصاف اورتون بریم. اورتون در چند بازی گذشته تاتنهام و سیتی رو در گودیسون پارک شکست داده و بدون شک بازی سختی در پیش داریم. با بازشگت مصدومان دست رییس برای چیدن ترکیب باز هست و امیدوارم از این بازی حداقل امتیاز رو بگیریم. 
اما در مورد مصدومین تیم : 
رییس اعلام کرده که سانتوس روز چهارشنبه و در بازی تیم رزرو به میدان خواهد فت و از هفته دیگه در دسترس هست.
میکل ارتتا و بنایون هم به طور کامل دوران مصدومیت رو پشت سر گذاشتند.
گویا بازگشت جکی هم قریب الوقوع هست. 

بدرود<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >>
/ If you hate Barcelona clap yer hands \ 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 24/12/1390 | 15:16 گفت:

به معنی واقعی دستت طلا رفیق...
like like

JUGGLER 98 در 24/12/1390 | 02:52 گفت:

خیلی خوبه هر کدوم از این اتفاقات واقعا خوبه اگه بشه

mostafa در 24/12/1390 | 01:03 گفت:

مرسی عالی بود

مهناز پرتوی در 24/12/1390 | 00:00 گفت:

امیدوارم این روند خوب ادامه پیدا کنه و دیگه مثل سالهای قبل دژاوو نشیم...بازم ممنون از این انرزی که داری...

محسن آزاده در 23/12/1390 | 23:51 گفت:

دستت درد نکنه . . . خیلی جمع و جور و کامل و قشنگ :)

حمید فرازی در 23/12/1390 | 23:50 گفت:

عالی بود.یه پست با محتوای خوب و خوندنی.
امیدوارم روند چندهفته اخیرو ادامه بدیم و البته اورتون حریف بسیار سختیه و در مقابل تیمای بزرگ همیشه خوب بوده.
گفته میشه احتمالا جکی در بازی با چلسی به میادین باز خواد گشت

♥Arsenal♥ در 23/12/1390 | 23:40 گفت:

like

دانیال در 23/12/1390 | 23:10 گفت:

ممنون. باهات موافقم

محمدرضاجاشي در 23/12/1390 | 23:09 گفت:

like

مجتبی عابدی در 23/12/1390 | 22:09 گفت:

پارسال هم ام ویلا و هازارد و گوتزه یه جورایی ارسنالی شدن . اما همش مث یه خواب بود .البته پولدی مث شاماک 2009 2010 تقریبا قطعیه .

مجتبی عابدی در 23/12/1390 | 22:04 گفت:

ممنون . سه تا مدافع عالی داریم . به نظر من حقیر خرید مهاجم باتجربه و هافبک تهاجمی خیلی مهمتر از ورتونگنه .

علی ارشدی در 23/12/1390 | 21:51 گفت:

مرسی خیلی خوب بود
تو یه پست همه مسائل این روز ها بررسی شد

در مورد ورتونگن باید بگم با نظرت کاملا موافقم و 100% استقبال می کنم از خریدش خدا کنه بیاد