حذف تاتنهام از ليگ قهرمانان

نویسنده: dady

وبلاگ من
نویسنده: dady
<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >> / If you hate Barcelona clap yer hands \
کل بازدید: 62,574 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حذف تاتنهام از ليگ قهرمانان

سلام بروبکس امیدوارم خوب باشید 

رئيس فرانسوي يوفا خروج تاتنهام از ليگ قهرمانان اروپا را به دليل قهرماني چلسي ناعادلانه نمي‌داند. (خدا بهمون رحم کرد )چلسي در فصل اخير عنوان ششم ليگ برتر را بدست آورد و درصورتي که قهرماني اروپا را کسب نمي‌کرد، تاتنهام که جايگاه چهارم اين ليگ را بدست آورده بود مي‌توانست راهي ليگ قهرمانان شود؛ اما قهرماني چلسي باعث شد عملا سفيدپوشان لندن از رسيدن به اين پيکارها بازبمانند.

هري ردنپ سرمربي تاتنهام در اين رابطه اين قانون را ناعادلانه خواند و از يوفا خواست که پنج تيم از انگليس در رقابت‌هاي سال آينده حضور داشته باشند. 

در سال 6-2005 به دليل قهرماني ليورپول در استانبول که در ليگ برتر پنجم شده بود، پنج تيم انگليسي در ليگ قهرمانان جواز حضور گرفتند و پس از آن يوفا تصميم گرفت تا تغييراتي را در قوانين خود اعمال کند. 

ميشل پلاتيني رئيس يوفا اظهار داشت: نه، تاتنهام با اين قانون مجازات نشده است، آن‌ها قوانين را مي‌دانند. 

وي افزود: شايد در آينده درباره اين قانون بحث و تبادل نظر انجام بگيرد، اما در شرايط فعلي امکان آن وجود ندارد و تنها 4 نماينده از انگليس مي‌تواند در اين پيکارها حضور داشته باشند. 

ليگ برتر انگليس 4 سهميه در ليگ قهرمانان اروپا دارد و با قهرماني چلسي، علاوه بر اين تيم، باشگاه‌هاي منچسترسيتي، منچستريونايتد و آرسنال جواز حضور در اين پيکارها را در فصل آينده کسب کرده‌اند.

بچه ها به خدا شانس اوردیم. مگر نه فصل کابوس واری داشتیم اگه چهارم می شدیم  ای قیافه تاتنهامیا دیدن . مخصوصا قیافه هری ردنپ که زیادی حرف می زنه همشوتن قبل بازی فینال گفته بودن بایرن  چلسی را به راحتی شکست میدهد 

بدرود  <<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >>
/ If you hate Barcelona clap yer hands \ تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد توپچي در 4/3/1391 | 23:55 گفت:

کل مطلبت اينور، اين دلقک بازيه استاد هم اونور دمت گرم

ehs در 4/3/1391 | 21:09 گفت:

بايد سهميه ليگ برتر رو بايد افزايش بدن!!
رقص ژورو هم تركيبي از مايكل جكسون و رقص عربيه!!!چه استعدادي!!

علی قاسمی در 4/3/1391 | 20:09 گفت:

هه هه
این ژورو اگه اونقد دلقک بازی بلده دفاع کردن بلد بود رتبه ما الان سوم نبود

علی قاسمی در 4/3/1391 | 20:09 گفت:

هه هه
این ژورو اگه اونقد دلقک بازی بلده دفاع کردن بلد بود رتبه ما الان سوم نبود

reza در 4/3/1391 | 19:59 گفت:

کلا فان بازی های ژورو خیلی دله

nima در 4/3/1391 | 18:59 گفت:

عجب استعدادیه این ژورو،دمش گرم...از هر انگشتش یه هنر میریزه...رقاص،دلقک،فوتبالیست عالی و...

مهدی افسرده در 4/3/1391 | 17:25 گفت:

من الان دارم به یووه فکر می کنم که چی تو این ژورو دیده که می خوام بخردش

soroosh در 4/3/1391 | 17:10 گفت:

استاد ما همه مرید تو هستیم

توپچی جنوب در 4/3/1391 | 17:02 گفت:

کاملا عادلانه بوده ولی چون لیگ انگلیس سطحش بالاتر از سایر لیگ هاست و مدعی قهرمانی زیاد داره باید دو تیم پلی اف واسه لیگ قهرمانان داشته باشه تیم چهارم و پنجمش..........

شایان در 4/3/1391 | 16:38 گفت:

درود بر استاد جورو

محمد در 4/3/1391 | 16:28 گفت:

ژورو حرف نداره
وقتی بازیکنا از لحاظ شرایط روحی تو وضعیت خوبی نیستن خیلی به درد میخوره

(Hooman sam (Dark metal در 4/3/1391 | 15:40 گفت:

ردنپ چی تو دلش میگذره خدا میدونه !!!!
ژورو هم با این کاراش فقط حامد رو هرروز بیشتر از دیروز عاشق خودش میکنه !!!
like like

سعيد غلامي در 4/3/1391 | 15:23 گفت:

اخره دلقكه

farhood در 4/3/1391 | 15:09 گفت:

هي واي من.يكي ژورو بگيره

مصطفی کاظمی در 4/3/1391 | 15:01 گفت:

مرسی ددی جان...
چه میکنه این ژورو،واقعا یه اسطوره به تمام معناست...

سید محمد رضا در 4/3/1391 | 14:51 گفت:

وای این ژورو رو نگاه کنید!!!!!
به خدا این داره تو آرسنال حروم میشه !!!!!!

محمد على(اباى) در 4/3/1391 | 14:44 گفت:

دمت گرم جیگرم حال اومد