بررسی بازی با وستهم ، از دید آمار

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 297,677 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بررسی بازی با وستهم ، از دید آمار

سلام  به همه دوستان عزیز


بازی چهارشنبه صد و بیست و ششمین بازی این دو تیم هست که در بازی های گذشته آمار زیر به دست اومده:

55 برد برای آرسنال ، 38 تساوی و 33 برد برای وستهم
آرسنال تاکنون 193 بار دروازه وستهم رو باز کرده ، این در شرایطی است که وستهم 149 بار موفق به انجام این کار شده است.

در 61 بازی قبلی که آرسنال میزبان بوده ، سهم آرسنال 29 برد ، وستهم  16 برد و 16 بازی هم مساوی شده است.
آرسنال در ورزشگاه خود توانسته 97 گل به ثمر برساند این در شرایطی است که وستهم توانسته 66 گل به ثمر برساند.

در 6 بازی رو در رو قبلی ، وستهم0 برد و آرسنال5 برد کسب کرده اند و یک بازی هم مساوی شده است.
در این 6 بازی ، وستهم 4 بار موفق به گلزنی شده است اما آرسنال 13 بار.
در این بازی ها آرسنالی ها 8 کارت زرد دریافت کرده اند اما بازیکنان وستهم 14 تا و در آمار کارت قرمز ها یک بر یک مساوی هستند.

این دو تیم در شش بازی قبلی خود در لیگ برتر آمار یکسانی نداشته اند ، آرسنال 3 برد ، یک تساوی و 2 باخت به دست آورده است اما وستم یک برد ، 2 تساوی و 3 باخت.
باخت های آرسنال در مقابل منچسترسیتی و چلسی بوده و باخت های وستهم به ریدینگ ، اورتون و ساندرلند. 


پرگل ترین ها :

پرگل ترین بازی : پیروزی 6 بر یک آرسنال در فصا 1975/1976
پرگل ترین برد آرسنال : 6 بر یک در فصل 1975/1976
پرگل ترین برد وستهم : 7 بر صفر در فصل 1926/1927

غایبین دو تیم در بازی قبل تیمشان: 

آرسنال: فابیانسکی، آرتتا ، روسیچکی ، ژروینیو ، کوشینلی ، چمبرلین و پودولسکی
وستهم: ANDY CARROLL , JAMESCOLLINS , GOERGE MACCARTNEY , MODIBO MAIGA


مهم : 
انتظار می رود که چمبرلین و پودولسکی برای این بازی آماده شوند.
به نظر میرسد در نبود آرتتا ، دیابی یک بار دیگر به میدان خواهد رفت اما کازورلا احتمالا در این بازی به پست قبلی خوئ برخواهد گشت.
به نظر میرسد که در مقابل تیمی مثل وستهم ، ژیرو در نبرد های هوایی برای گلزنی خیلی مفید باشد.


نکات جالب : 
آرسنال 8 تا از 10 دیدار قبلی خود در مقابل وستهم را پیروز شده است.
آرسنال در 4 بازی خانگی قبلی خود در مقابل این تیم ، کلین شیت کرده است.
آرسنال در 5 تا از شش بازی قبلی خود در مقابل وستهم در تمامی رقابت ها ، حداقل 2 گل به ثمر رسانده است.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 3/11/1391 | 19:00 گفت:

مرسی داداش
به قول مهدی امیدوار حداقل اینوببریمم.

محمد مهدی در 3/11/1391 | 16:39 گفت:

خدا کنه اینا رو ببریم دیگه

حسین ملازینل در 3/11/1391 | 16:07 گفت:

میثم جان این آمار خوب بدست همین مربی بدرد نخور کسب شده ها.....

ehsan zoola در 3/11/1391 | 14:35 گفت:

توپچی جنوب من تو یه سایت دیدم زده بود پولدی و چمبو مصدوم بودن ... وگرنه ونگر تو این بازی مهم اینجور حماقتی نمیکنه

سید جون مرسی بابت امارت ایشالا ک میبریمشون

ehsan zoola در 3/11/1391 | 14:35 گفت:

توپچی جنوب من تو یه سایت دیدم زده بود پولدی و چمبو مصدوم بودن ... وگرنه ونگر تو این بازی مهم اینجور حماقتی نمیکنه

سید جون مرسی بابت امارت ایشالا ک میبریمشون

masoud mahmudpur در 3/11/1391 | 13:32 گفت:

مرسی.منم نمیدونم چون تو سایت که جزو مصدوما نبودن محروم هم نبودن.این بازی رو هم بدون شک میبریم

میثم محمودی در 3/11/1391 | 13:22 گفت:

امارا دیگه بدرد نمیخوره این تیم با این مربی همه امارای خوب ارسنال رو داغو واز بین بردن

سید محمد رضا در 3/11/1391 | 12:54 گفت:

خواهش میکنم.
منم از نبودنشون خیلی تعجب کردم.

توپچی جنوب در 3/11/1391 | 12:52 گفت:

مرسی سید از آماری که دادی.

من موندم بازی قبل با چلسی چمبو و پولدی کجا بودن مصدوم هم که نبودن چرا تو لیست نبودن ونگر میدونه و خدا.....