آنالیز نقل و انتقالات

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 298,510 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آنالیز نقل و انتقالات

سلام , امیدوارم حالتون خوب باشه!
اصن قصد پست گذاشتن نداشتم اما خب نظرات چند روز اخیر برخی دوستان رو اعصابم بود!

اغلب دوستان انتظار داشتن که در ماه ژانویه مهاجم بخریم , یه چیز طبیعی بود که نیازی بهش نداریم , حداقل تا وقتی بنتنر , ژیرو و سانوگو هستن , چون ونگر کسی نیست که بازیکن بزرگ رو داخل لیست 18 نفره نذاره و البته خیلی مسخره هستش که انتظار داشته باشیم ژیرو که 2 فصل قبل اومده به فروش بره یا بنتنر که هر وقت بازی بهش رسیده خوب بازی کرده از تیم جدا بشه (بازی با منچستر رو فاکتور بگیرید) و البته کسی هم ساناگو رو قرضی نمیگیره چون عملکرد خاصی نتونسته ازش ببینه.

حالا از بحث مهاجم که بیایم بیرون میرسیم به هافبک ها , بازی قبل که 2 بر 2 شد , فلامینی و آرتتا بازی کردن , بازی که شروع شد داخل پست گزارش زنده گفتم بازی رو نمیبریم اما چرا؟!

1-آرتتا فصل قبل بازی میکرد میبردیم , اینقدر ونگر گذاشتش هافبک دفاعی که بازی سازی رو فراموش کرده.
2-این زوج جلو ناپولی در ایتالیا و منچستر هم بازی کرد , کلا وسط زمین رو تقدیم میکنن به حریف.

خیلی طبیعی بود که ما هافبک میخوایم , البته ونگر در شرایط عادی برا مصدوم ها جایگزین نمیخره اما پارسال که مونرئال رو خرید نشون داد که خیلی چیزا داره تغییر میکنه.

و یه موضوع دیگه : همه انتظار داشتن درکسلر بیاد و بعد تبدیل بشه به یه مهاجم نوک , با 37 میلیون پوند ,اما من  فعلا فقط منتظرم که لیورپول سهمیه لیگ قهرمانان نگیره و فصل بعد برا خرید سوارز شانس داشته باشیم.

بعد چرا همه به تعداد زیاد هافبک ها گیر میدن؟؟ توی همه بازی ها نیاز نیست فلامینی , رمزی , ویلشر و اوزیل و کازورلا بازی کنن که , بعضی بازی ها رو میشه با بازیکن های ضعیف تر هم برد و انرژی این بازیکنان رو نگه داشت برا بازی های سخت تر‌ , یه نگاه به تیم های سیتی و بایرن مونیخ بندازید , 2 تا تیم کامل دارن , جالبه بدونید بایرن بازی آخرش جلوی اشتوتگارت رو بدون این بازیکن ها برد : پیزارو , روبن , ریبری , بد اشتوبر , ون بویتن , مانژوکیچ , شوانی و خاوی مارتینز!!!!

این بازیکن ها رو گفتم تا با عکس زیر مقایسه کنید.


و البته این متن رو ادمین یکی از پیج های آرسنالی - فابرگاسی داخل فیس بوک نوشته بود که برام جالب بود! 

If Wenger listened to the Arsenal fans during the years in the transfer window , he would have sold Ramsey , Mertesacker , Koscielny , Giroud , Szczesny
And bought : Samba , Tim Cahill and Zaha

The man is the manager of one of the best teams in the world for a reason and we are just sitting in our homes playing Fifa career mode for a reason!
Just leave the man do his job


پ ن :
1- آرتتا و فلامینی توی این بازی عالی بودند.
2-سرعت بازی به شکل عجیبی بالا بود , به جان خودم یه لحظه فکر کرده بودم لینکی که دارم ازش استفاده میکنم مشکل داره و ثانیه های بازی رو با کرنومتر گوشیم اندازه گرفتم!!!
3-اگه قراره 37 میلیون برا درکسلر داده بشه و بعد تبدیل بشه به یه مهاجم نوک , چرا با این پول یه مهاجم نوک خریده نشه؟؟ ( اینو فکر کنم حسن ویلشر گفته بود , خیلی منطقی به نظر میرسه)
4-دوستان عزیز توی deadline day اینقدر اسپم نذارید , برا هر نیم سطر خبر که نمیشه پست گذاشت , توی پست های قبلی کامنت بذارید , به خدا بقیه میتونن بخونن.(آرین این کار رو کرده بود , میخواستم تشکر کنم اما فکر کنم یادم رفت.)


و البته یه درخواست دارم یکی برای دانلود  فول مچ بازی ساوتهمپتون یه لینک بده یا حداقل یه سایت خوب به من معرفی کنه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسن ویلشر در 14/11/1392 | 13:05 گفت:

در ضمن دراکسلر هافبک نفوذیه

حسن ویلشر در 14/11/1392 | 13:04 گفت:

نقل قول : کی گفته ونگر میخواسته از دراکسلر مهاجم نوک بسازه ..
اصلا این کار امکان پذیر نبود،، اونم تو این شرایط فعلی و حساس فصل ..

مطمئن باشین دراکسلر رو برا وینگ میخواسته ..


پاسخ شما : محسن جان حق با توه...ونگر از دراکسلر میخواست آدامز و کمپل بسازه................گیرم میخواست وینگ بسازه{گنابری.چمبرلین.ولکات.پودولسکی.}مسوت و اوزیل هم میتونن وینگ بازی کنن.واقعا وینگ نیاز داشتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سید محمد رضا در 14/11/1392 | 00:03 گفت:

http://upload7.ir/imgs/2014-02/94428341220553301059.jpg

Nima در 13/11/1392 | 22:51 گفت:

دوست عزیز از پست بسیار خوبت تشکر میکنم
واقعا همون عکسی که گذاشتی گویای همه چی هست...

سید محمد رضا در 13/11/1392 | 17:21 گفت:

نقل قول : کی گفته ونگر میخواسته از دراکسلر مهاجم نوک بسازه ..
اصلا این کار امکان پذیر نبود،، اونم تو این شرایط فعلی و حساس فصل ..

مطمئن باشین دراکسلر رو برا وینگ میخواسته ..


پاسخ شما : دیگه اینو همه میدونستن , فکر کنم خودش گفته بود ,‌اگر هم قت میکردی توی همه خبرها مینوشتن که قراره مثل هانری و فنپرسی تو آرسنال تغییر پست بده.

سید محمد رضا در 13/11/1392 | 17:20 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : تحلیل خوبی بود....
سرعت کدوم بازی بالا بود؟ ساوتهمپتون؟


پاسخ شما : خیلی ممنون , آره , البته من فقط نیمه دوم رو دیدم


پاسخ شما : نیمه دوم تا حدودی اما نیمه اول خیلی سرعت تیم پایین بود. حتی ونگرم گفت........


پاسخ شما : سرعت آرسنال رو نمیگم , سرعت بازی رو میگم

محسن عاشوری در 13/11/1392 | 14:56 گفت:

کی گفته ونگر میخواسته از دراکسلر مهاجم نوک بسازه ..
اصلا این کار امکان پذیر نبود،، اونم تو این شرایط فعلی و حساس فصل ..

مطمئن باشین دراکسلر رو برا وینگ میخواسته ..

حسن ویلشر در 13/11/1392 | 14:00 گفت:

مرسی سید...دراکسلر قابلیت مهاجم نوک رو نداشت و واقعا احمقانه ئبود که"دراکسلر تبدیل شه به آنری جدید"دراکسلر نصف توانایی گنابری و چمبرلینو نداره..............یادتون باشه جزیره کجا؟بوندسلیگا کجا؟

حسن ویلشر در 13/11/1392 | 13:54 گفت:

خیلی وقته دارم میگم نیازی به هافبک نداریم اما بعضیا نمیخوان بپذیرن...آرسنال به مدافع راست نیاز داره و تابستون به یه مهاجم 6دانگ و تخصصی البته ژیرود بنده خدا بد نبوده و میشه باش یه کاریی کرد...........6-7بازی اخیر "زوج فلامینی و ویلشر عجیب بود"اجازه نفس کشیدن به هافبکای حریفو نمیدادن واقعا فلامینی تو کارای تخریب عجیب بود و ویلشر فوق العاده سرعت بازی رو بالا میبرد....."آرتتا"فقط پاس رو به عقب در ضمن ویلشر مصدومیتش جزیی و ومشکل حادی نداره

mehdi در 13/11/1392 | 13:48 گفت:

نقل قول : نقل قول : تحلیل خوبی بود....
سرعت کدوم بازی بالا بود؟ ساوتهمپتون؟


پاسخ شما : خیلی ممنون , آره , البته من فقط نیمه دوم رو دیدم


پاسخ شما : نیمه دوم تا حدودی اما نیمه اول خیلی سرعت تیم پایین بود. حتی ونگرم گفت........

مهرزاد در 13/11/1392 | 13:27 گفت:

اما اگه رمسی والکات ویلشر هم برگردن بعضی از بازیکن های خوبه ما تو لبست 18 نفر هم جا نمی شن.
درباره ی زیادی هافبک ها هم ما 3 تا وینگر هم داریم.به خیلی ها اصلا بازی نمی رسه بهترین مثالش همین پودلسکی که هر موقع بود ارسنال خوب بازی کرد.
بعد چنان از جیرود بنتنر سانوگو گفتین که انگار کی هستن.خرید سانوگو که مثل جوک بود تو این سن می خواد واسه ما بازی کنه؟اونم تو این شرایط بحرانی ما؟توی حمله ی ما ترافیک باشه بهتره.البته حمله ای که فقط هافبک دفاعیاش گل می زنند.
این که بین فصل بازیکن نگرفتیم نمی شه خرده گرفت.خیلی از تیما نتونستن باشگاه ها هم به این راحتی بازیکنای خوبشونو نمی دن.
یه سوال: کسی اینجا به وینگر اعتقاد داره؟سمت چپ ما رسما تعطیله.انقدر اون سمت راست دارن نزدیک کرنر پاسکاری می کنن واسم خنده داره نهایت سعیمونو می کنیم که حتما از اونجا گل بزنیم

سید محمد رضا در 13/11/1392 | 11:55 گفت:

نقل قول : تحلیل خوبی بود....
سرعت کدوم بازی بالا بود؟ ساوتهمپتون؟


پاسخ شما : خیلی ممنون , آره , البته من فقط نیمه دوم رو دیدم

mehdi در 13/11/1392 | 11:06 گفت:

تحلیل خوبی بود....
سرعت کدوم بازی بالا بود؟ ساوتهمپتون؟

امیر صفای نیکو در 13/11/1392 | 10:17 گفت:

منطقی و عالی...پست مفیدی بود...ممنون..