خطا!

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 297,923 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خطا!

سلام , امیدوارم حالتون خوب باشه!
چند روزیه که خیلی سایت یک نواخت شده به همین دلیل این پست رو مینویسم!اکثر کسانی که این پست رو میخونن بازی تیم های بالا جدول رو دنبال میکنن شاید نرسن بازی هاشون رو ببینن اما خب تمام بازی های آرسنال مقابل این تیم ها رو دیدن.

آرسنال امسال در نبرد رو در رو با بقیه مدعی ها اصلا خوب بازی نکرده و امتیازات زیادی از دست داده , شاید این باخت ها اجازه تمرکز روی بازی ها رو به آرسنالی ها نمیده اما یه مسئله خیلی مهم هستش که کسی بهش نمی پردازه!

وقتی با چلسی و سیتی بازی میکردیم تا تیم میرفت فاز هجومی به خودش بگیره بازیکنان تیم حریف با یه خطای ساده به شکلی که کارت نگیرن , جلوی حمله رو میگرفتن و ساختار دفاعی تیمشون رو شکل میدادند.

در عمل خیلی ساده هستش اما تاثیر بسیار زیادی روی حمله تیم حریف داره , به شخصه اعتقاد دارم تیم حریف رو فلج میکنه , تا الان فکر میکردم به سبب طرفداری از آرسنال خطاهای حریفان رو زیاد میبینم اما امروز تونستم آمار مربوط به خطا های تیم ها رو پیدا کنم و متاسفانه تصورم از تیم های بالا جدول درست بود.

آمار خطا های تیم ها از زیاد به کم به شکل زیر هستش:همینطور که مشخصه فقط کاردیف کمتر از آرسنال خطا کرده و اما نکته جالب دیگه تعداد کارت های قرمز تیم  هستش که به نسبت تعداد خطاهامون واقعا آمار بدیه.

خب همینطور که گفتم با یه خطای سریع میشه خیلی راحت حمله حریف رو خنثی کرد , به نظرمن وقتش شده که یه کم کثیف فوتبال بازی کنیم , نظر شما چیه؟!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 11/12/1392 | 02:56 گفت:

درست میگی ..
باید تیم خشن تر و درگیرانه تر بازی کنه ..

ناصر در 10/12/1392 | 13:58 گفت:

از طرفی با پول سیبیل FA رو هم چرب میکنن،که به همین راحتی بهشون زرد و قرمز نمیدن و پنالتی به سختی علیه شون گرفته میشه

Enrique در 9/12/1392 | 19:52 گفت:

آآآآآآآآآآآآآآآی ملت کسی هس که بدونه که چطور میشه از طریق اینترنت کانال های کارتی ماهواره رو میشه باز کرد ؟

Enrique در 9/12/1392 | 19:52 گفت:

آآآآآآآآآآآآآآآی ملت کسی هس که بدونه که چطور میشه از طریق اینترنت کانال های کارتی ماهواره رو میشه باز کرد ؟

Enrique در 9/12/1392 | 19:52 گفت:

آآآآآآآآآآآآآآآی ملت کسی هس که بدونه که چطور میشه از طریق اینترنت کانال های کارتی ماهواره رو میشه باز کرد ؟

علی قاسمی در 9/12/1392 | 18:21 گفت:

خب مرسی از تحلیل خوبت

ولی یکی دو نکته هست و باید به اون توجه کنیم

اینکه نیاید از تعداد خطا ها این رو برداشت کنیم که حتما در ضد حمله اتفاق افتاده و در تخریبی بازی کردن چلسی شکی نیست ولی به سبک بازی تیم ها هم بستگی داره و بدون شک اگر نگاهی به تیم های کم خطا بندازیم اورتون و سوانسی و ارسنال تیم هایی هستن که جزء 5 تیم دارای مالکیت توپ زیاد هستن و از طرفی کمترین خطا را انجام دادن و این نشون میده که هر تیمی که مالکیت بیشتری داشته باشه خطای کمتری را مرتکب خواهد شد چون حریف برای تصاحب توپ در بازه زمانی بیشتری قرار دارد و بیشتر مرتکب خطا خواهد شد ...

Hossein در 9/12/1392 | 00:22 گفت:

شاید اگه کلشتروم بیاد بتونه یکمی توی خطا کردن کمک کنه

HAMED toopchi در 8/12/1392 | 23:15 گفت:

پــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاتریک ویـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

shima در 8/12/1392 | 20:15 گفت:

آخه کی خطا کنه؟؟؟هافبکای ما همه نانازی هستن و اگرم به کسی بزنن خودشون 3ماه مصدوم میشن!!!!!!!!

مهرزاد در 8/12/1392 | 18:14 گفت:

بابا یه خورده یاغی گری نیازه!
البته ارتتا دست به اخراجش ناجوره, شانس اوردیم مقابل دورتمند اخراج نشد.
سر بازی با ناپولی اگه اخراج نمی شد شاید بازی می بردیم.

nima در 8/12/1392 | 17:46 گفت:

خب تو این زمانی ک قرار داریم هر تیمی ک کثیف بازی نکنه بازی رو باخته بنظرم حالا ب هر روشی!!!
حالا این ک میگی خطاها رو باید موقع ضد حمله حریف بیشتر کرد خب در مقابل اون باید ب تعداد کارت هایی هم ک بازیکنا میگیرن توجه کرد و همینطور از دست دادنشون بعد از مدتی ب علت محرومیت!!!
این کار برای تیمایی خوبه ک ذخیره قوی داشته باشن!!!مثه سیتی کلا 11 نفر اصلیشونم محروم باشن ی تیم دیگ میارن تو!!!
ولی در کل بنظرم تاثیر چندانی نداشته باشه!!!

نماینده رسمی تونی آدامز در ایران در 8/12/1392 | 17:10 گفت:

عالیه .... !!!

علی آقاشاهی در 8/12/1392 | 15:41 گفت:

در نگاه کلی تحلیلت درسته ولی برای همه تیم ها این موضوع جواب نمیده
اگه آرسنال بخواد از این روش استفاده کنه تعداد کارت زرد هایی که بازیکن ها می گیرن خیلی میره بالا چون آرسنال درصد مالکیت بالایی داره معمولا حتی حمله تیم های حریف تشابه زیادی به ضد حمله پیدا می کنه و یک خطای ساده داور رو مجاب به دادن کارت می کنه و این شیوه رو برای آرسنال غیر کار آمد می کنه
البته شاید ارقامی که بالا نوشته شده به نظر تفاوت بالایی رو نشون بده ولی در عمل اختلاف زیادی نیست، به طور مثال از بین مدعیان چلسی که بیشترین خطا رو تا به اینجا مرتکب شده به طور میانگین فقط 2.5 خطا در هر بازی از ما بیشتر مرتکب شده (البته این شیوه برای چلسی جواب میده) و من سیتی فقط 1.5 خطا تو هر بازی بیشتر از ما مرتکب شدن

به نظر من اگر نگاه عمیق تری بخوایم داشته باشیم باید یک سری بازی خاص رو فقط در نظر بگیریم به عنوان مثال بازی 6 تیم بالای جدول مقابل هم

Good luck

sepehr khalili در 8/12/1392 | 12:52 گفت:

خیلی تحلیل عمیقی بود!!!!!!!!!!!
جالب بود

Ali در 8/12/1392 | 11:44 گفت:

جالبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tofigh در 8/12/1392 | 09:41 گفت:

سلام..
واقعا حرف دلم رو زدی..
دیشب همین حرف رو به برادرم که طرفدار چلسی هست زدم..

sajad coyg در 8/12/1392 | 09:05 گفت:

بســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیار عالی بود تحلیلت داداشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی

رضا در 8/12/1392 | 07:55 گفت:

نقل قول : خطاهای کوچک و خفیف قدرت بدنی قوی خط میانی رو می طلبه. خط میانی آزسنال فانتزی تر از این حرفاس.

پاسخ شما : البته ما فلامینی رو داریم که اگه بخواد خطا کنه میزنه طرف رو له میکنه
خطای ساده بلد نیست

simone در 8/12/1392 | 02:45 گفت:

به نکته ی جالبی اشاره کردی سید

ولی ارسنال همیشه به بازی زیبا معروف بوده فک کنم!

هادی در 8/12/1392 | 00:13 گفت:

خطاهای کوچک و خفیف قدرت بدنی قوی خط میانی رو می طلبه. خط میانی آزسنال فانتزی تر از این حرفاس.

mehdi در 8/12/1392 | 00:05 گفت:

وقتی حریف های ما مخصوصا چلسی کثیف بازی می کنه، عقل میگه که ما هم کثیف بازی کنیم..........

اما من اصلا این طرز بازی رو دوس ندارم