باز هم شایعات خروج ولکات اینبار جدی تر

نویسنده: میعاد

وبلاگ من
نویسنده: میعاد
ی روز خوب میاد..........
کل بازدید: 107,884 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

باز هم شایعات خروج ولکات اینبار جدی تر

ولکات که قرار داده خود را با توپچی ها تمدید نکرده همچنان تیم های همچون یوونتوس و اینتر آماده به خدمت گرفتن وی در ژانویه هستند

باشگاه فرانسوی پاری سنت ژرمن نیز مشتاق حضور این بازیکن است اما باشگاه مایل است این وینگر در آینده نیز به باشگاه متعهد بماند.


و اگر قرارداد جدیدی پیش از آغاز سال جدید با آرسنال به امضا نرسد بر اساس اطلاعات Sunday Mirror منچستر سیتی و لیورپول نیز خواهان این بازیکن هستند.


یوونتوس و اینترمیلان و پاری سنت ژرمن ولخرج همچنین در تلاش هستند تا در مورد یک پیش قرارداد در ماه ژانویه با وی مذاکره کنند اما توپچی ها پیش از این اعلام کرده اند که والکات قرارداد خود را باشگاه نهایی خواهد کرد.


مدیر بخش اجرایی آرسنال ایوان گازیدیس و مسئول بخش نقل و انتقالات دیک لا بازیکنان را ملزم کرده اند که به محض ورود به سال دوم قرارداد باید در مورد قرارداد جدید با باشگاه به توافق برسند.


باشگاه هم اکنون در حال مذاکره در مورد قراردادهای باکاری سانیا و کایرن گیبز است که تا سال 2014 با باشگاه قرارداد دارند.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 14/6/1391 | 21:15 گفت:

نههههههههههههههههههههههههههههه نمیخوام

::Mostafa:: در 14/6/1391 | 09:43 گفت:

امكانات جديد در فيفا 13

http://pardisgame.net/story-1365-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87.html

علی رشیدایی در 13/6/1391 | 19:38 گفت:

100بار تا حالا گفتم بازم میگم اصا بازیکن خوبی نیست و عقل نداره یه بازی خوبه 4 تا بازی بدرد نخور بره بنفعمونه جاش اکسلید میتونه بازی کنه هم باهوش تره هم کاملتر

علی قاسمی در 13/6/1391 | 18:09 گفت:

سروش جون بر و سایت شبکه 3 قسمت ویدئو دانلود کن

soroush در 13/6/1391 | 17:52 گفت:

دوستان کسی گل های بازی دیشب رو نداره بزاره برای دانلود؟

Vishka در 13/6/1391 | 17:22 گفت:

همچین آش دهن سوزی هم نیست
البته بمونه واسه وجهه باشگاه بهتره

shahab در 13/6/1391 | 14:44 گفت:

ورمالن هم ميره شايد اين كازورلا رو هم بفروشه ونگر
من كه ديگه از ونگر قطع اميد كردم

HOSSEIN در 13/6/1391 | 14:30 گفت:

من سیتی اگه مطمئن بشه میتونه اونو بخره شک نکنید میره سراغش.اصلا ازش خوشم نمیاد زیادی مغروره.
مرتضی جان اکثر ما هم این حس رو در مورد فن پرسی داشتیم اما.........

Mustafa در 13/6/1391 | 13:52 گفت:

تمدید کردن بازیکنا چه ربطی به موندنشون داره ؟؟ فقط کمک می کنه که موقع فروش بازیکن آزاد نباشن و یه پولی به باشگاه برسه .. اگه یه بازیکن از باشگاه ناراضی باشه و تهدید کنه که مثلا گل به خودی میزنه یا سر تمرینات نمیاد رو که دیگه نمی تونی نگه داری.

morteza در 13/6/1391 | 13:40 گفت:

والکات هم بره اتفاق خاصی نمیفته! بازیکن جانشین هم براش داریم.هر چند که یه حسی میگه والکات تمدید میکنه و میمونه!

ali در 13/6/1391 | 13:09 گفت:

این حرفم یادتون باشه سال دیگه آرسنال ورمالن رو میفروشه

shahab در 13/6/1391 | 13:00 گفت:

اگه 5 فصل بازيكن نخريم شايد پولمون برسه براي دستمزدش البته رئال رو هم راضي بتونيم بكنيم LOL

shahab در 13/6/1391 | 12:56 گفت:

رونالدو با ريال مشكل پيدا كرده

امین در 13/6/1391 | 12:50 گفت:

اگه گیبز و سانیا تمدید کنن اینو میدونستید که بقیه باازیکنا دیگه کمه کم 4 سال دیگه قرارداد دارن؟؟؟

خیلی میتونه خوب شه ...دیگه ترس از رفتن 1 بازیکنو نداریم

علی قاسمی در 13/6/1391 | 12:30 گفت:

lما به همه بازیکن هامون نیاز داریم به همه و هر کدوم سر جای خودشون به کار میاند شاید تو یک بازی حتی بازیکن آماده خونه نشین هم داشته باشیم اما باید به روزای سخت هم نگاه کنیم

ArSeNaL در 13/6/1391 | 12:27 گفت:

باکاری که تمدید میکنه ولی گیبسو نمیدونم{انشالا 5 ساله میبنده}
والکات هم دوست ندارام بره بازیکن پیشبینی نشده ی

nima در 13/6/1391 | 12:27 گفت:

بره به درک،ما که همه ی بازیکنانمونو دادیم رفت،حالا اینم روش!!!!!