آزموده را آزمودن خطاست

نویسنده: مرتضی

وبلاگ من
نویسنده: مرتضی
سلام. من مرتضی هستم و 21 سال دارم . و خواهان حضور بازیکنان بومی در آرسنالم .شعار من : بجنگ تا زنده بمانی
کل بازدید: 12,973 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آزموده را آزمودن خطاست


حتما  همه شما این ضرب المثل رو همه جا شنیده اید . این ضرب المثل خیلی در مورد آرسنال و ونگر صدق میکنه  .  3 سال پیش برای اولین بار این حرف رو در مورد ونگر تو سایت بیان کردم که  آقای ونگر آزموده را آزمودن خطاست .  هفت سال تمام   یک ساست شکست خورده رو بارها و بارها  به اجرا  گذاشتن نتیجه ای صدبرابر بدتر  از روز اول خواهد داشت . چرا تمام این هفت سال  هیچ گاه  باشگاه یا کادر فنی درس نگرفت و هرسال همان برنامه  رو در پیش گرفت  .

آرسنال زمانی ضربه خورد که نسل قدیمی  و با تجربه تیم در حال  بازنشستگی بود و کادر فنی هیچ دغدغه ای برای جایگزین مناسب برای اونها نداشت . با رفتن پاتریک ویرا  و دنیس برگکمپ ضربه بزرگی بر پیکر آرسنال وارد شد .  همونطور که بعد از رفتن روی کین منچستر دچار مشکل شد  .  اینجا نه بحث به خدمت گرفتن بازیکن هستش نه بحث  خرج کردن پول . فقط  اینکه  اگه همین شیوه ادامه داشته باشه همان  آش و همان کاسه و آزمودن خطاهای نا آزموده  و نتیجه اش .....................

 

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مسعود ارسنالی در 3/12/1390 | 23:40 گفت:

آقا من سوتی دادم..نظرم در مورد این مطلب اینه..

ونگر تیم قوی با پشتوانه مالی خوبی رو از گراهام گرفت..یک دفاع قوی....ولی قوی تریش کرد..ولی بعد 2006 مسیر نزولی طی کردیم..هر چند میتونستیم جام بگیریم..ولی به هر حال در سراشیبی بودیم...اینو الان میگم که نتیجه رو میبینم..وگرنه 2007 و 2008 چنین حسی نداشتتم و فکر میکردم ردوباره قوی میشیم.

مسعود ارسنالی در 3/12/1390 | 23:37 گفت:

دوستان نظرات رو نخوندم..شاید نرسم..شرمنده..
اما.
ونگر جونگراس....پول هم داره..ولی زیاد نه..

البته جوونگرایی الانش اجباریه..و الان مثل سم شده برای آرسنال...وقتی بازیکن 23-4 ساله نشده..تو 20 سالگی شاخ و شونه میکشه.

farshad khadem در 3/12/1390 | 18:27 گفت:

حمید عزیز از یاد آوریت ممنونم منم نظرم گفتم امیدکه دوستمون دلگیر نباشه

حمید فرازی در 3/12/1390 | 18:07 گفت:

خب واقعا درسته حانشینان خوبی برای بزرگان باشگاه پیدا نکردیم ولی ما در این راستا مشکلات زیادی هم داشتیم که دیگه اینجای جایی برای نام بردنشون نیست.واقعا مااین سالا بازیکنای جوون و خوبی رو از دست دایم که اگه میموندن الان از بهترین بازیکنای آرسنال میشدن.خلاصه بگم فوتبال هیمشه اینجور بوده و کم ار تیمی همیشه در اوج قدرت قرار داشته و در حال حاضر راهی جز صبر و امید به آینده نداریم.

فرهاد عزیز دوستان هم نظرشونو گفتن و قطعا همون کسی هم که انتقاد میکنه به عشق آرسنال اینو میگه و همین بحثاست که اگه منطقی و با احترام متقابل انجام بشه به نتیجه خوبی میرسه

farshad khadem در 3/12/1390 | 15:49 گفت:

اتفاقا درست گفتی این ضرب المثل برای اَن دسته از هوادارن جون واحساساتی که از اَرسنال فقط برد می خواهند صدق میکنه چون ونگر اَزموده است همان دوران که شما طلایی مینامید حاصل دست ونگر بود .پس ونگر را اَزمودن خطاست میدونی چرا من وسبل بیشمار هوادارن .اَرسنال را دوست داریم واسیه اینکه شعار ما اینه بسلامتی کسی که منو همین جوری که هستم دوست داره وگر نه بهتر ازما رو همه دوست دارن انتقاد خوبه بجا و منطقی وگر نه به غیر از ارسنال تیم های بهتر هست نام نمی برم دوستان لطف کنن ارسنال را بزارند برای هوادارانی که همین جوری غاشق تیمشون هستن نمک بزخم ما نریزند ممنون

علی ارشدی در 3/12/1390 | 15:44 گفت:

نه فقط قسمتی که گفتی جانشین اون نسل پیدا نشد رو موافقم
البته قبول کن کار سختیه اونا همه بی نظیر بودن
الان کسی در سطح دنیس هست؟ مسلما نه

hamed در 3/12/1390 | 13:23 گفت:

من طرفدار منچستر نیستم ولی منچستر همیشه جز تیم های بالای جدول و یا قهرمان لیگ بوده بهتره این جوری بگم بهتره همیشه یا قهرمان بوده یا نفر دوم بوده که شانس قهرمانی داشته حتی زمانی که روی کین ، رونالدو ، ون در سار و امثال همچین بازیکنایی رو از دست داد...

پس جا داره که اینجا بگم که منچستر واقعا یک تیم با ثبات ولی آرسنال توی این چند سال فراز و نشیب زیادی داشته...

همیشه از همون اول فصل مدعی جدی قهرمانی لیگ منچستر یونایتد بوده...

مرتضی در 3/12/1390 | 12:32 گفت:

ببخشید از اشتباه املایی . واقعا این درس و امتحانا حواس نمیذاره واسه آدم

reza در 3/12/1390 | 11:53 گفت:

تو رو به خدا عکس پروفیلتو عوض کن ادم می گرخه

ali jamshidi در 3/12/1390 | 11:17 گفت:

یه نا اضافه داره فکر کنما
آزموده را آزمودن خطاست.
واقعاً الان فکرم مشغوله. اگه اشتباه کردم ببخشید

ali jamshidi در 3/12/1390 | 11:16 گفت:

حرفت حقه. با بازیکن بومی هم واقعاً موافقم.
فقط ضرب المثلت درسته؟
یه جایش مشکل داره انگار!

مهران کاظمی در 3/12/1390 | 11:16 گفت:

درستش "آزموده را آزمودن خطاست"
نا آزموده رو که حتماً باید آزمود

سروش در 3/12/1390 | 11:11 گفت:

موافقم 100%
واقعا خوشم اومد مختصر و مفید گفتی...