اگه فان پرسی رفت . . .

نویسنده: یونس

وبلاگ من
نویسنده: یونس
متولد 66، کارشناس صنایع غذائی. عاشق آرسنال و ونگر
کل بازدید: 7,677 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

اگه فان پرسی رفت . . .

امروز دیدم که میلان هم به رابی ما علاقه منده. اشکالی نداره به شرطی که پاتو و سیلوا رو بده. من فکر می کنم این معامله معقولی باشه.


امروز دیدم که میلان هم به رابی ما علاقه منده. اشکالی نداره به شرطی که پاتو و سیلوا رو بده. من فکر می کنم این معامله معقولی باشه.


1-  پاتو مهاجم خوبی هست و هر وقت هم که از مصدومیت برگشته به گل زنی ادامه داده. رابی ما 28 سالشه و پاتو از اون جونتره.


2- سیلوا هم که دیگه نیاز به معرفی نداره با ورمائلن، مرتساکر و کوشلنی دیگه جایی برای نفوذ نمیمونه.


3-درسته ما یه بازیکن خوب میدیم ولی 2 تا میگیریم. نمی خوام از ارزشای رابین کم کنم ولی رابین هم تا فصل پیش همین که آرسنال به نقطه حساس جدول می رسید مصدومیت میومد سراغش و آرسنال بود و بنتنر (با میانگین 1 گل در سال)


4- فصل بعد باید یه خونه تکونی اساسی داشته باشیم. رفتنی ها باید برن. دیابی، کارلوس ولا،دنیلسون، اسکیلاچی،ژورو جان(که بهتره بگیم زورو جان که برای تیم های کم بضاعت جان فشانی میکنه)و اضافی های دیگه. 


من خیلی وقته اخبار آرسنالو از این سایت پیگیری می کنم. وقتی میدیدم دوستام بعد از باخت ونگر رو هدف میگیرن ناراحت میشدم. یادمون نره ما اول فصل مصدومای زیادی داشتیم.( ویلشر، دیابی،سانیا،ورمایلن، سانتوس و ... )تو هر تیمی اگه به این اندازه مصدوم داشته باشه نباید انتظار زیادی ازش داشته باشی. ما تو این فصل بدشانی زیاد داشتیم. امیدوارم این بدشانسی ها همش تو همین فصل بمونه و به فصل بعدی منتقل نشه.در این مورد آخر زیاد صحبت دارم. ایشالا آخر فصل در این باره با همه میشینیم صحبت میکنیم. 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 12/12/1390 | 14:20 گفت:

نه!ونپرسی با این دو تا انگل!امکان نداره!روبین گفت من یه توپچی واقعی هستم فک نکنم آرسنال رو ترک کنه!میلانم این کار احمقانه رو نمیکنه.از الکی جو سازی نکنید!

علیرضا در 12/12/1390 | 12:17 گفت:

پاتو و سیلوا که سهله.............
کل میلان رو هم بدن ما نباید یه جوراب رابین رو بهشون بدیم.............

مهران کاظمی در 12/12/1390 | 10:16 گفت:

همون قدر که ون پرسی برای ما فوق العاده است سیلوا 10 برابر برای اونا فوق العاده است

masoud mahmudpur در 12/12/1390 | 09:09 گفت:

من که یه موی ون برسی رو با باتو عوض نمیکنم

Hossein mo در 12/12/1390 | 08:06 گفت:

قطعا اگه ون پرسی بره چون حالا به عنوان یکی از اسطوره های آرسنال حساب میشه فشار خیلی زیادی به باشگاه وارد میشه حتی اگه بازی کنی بهتر از اون جذب باشگاه شه

amir در 12/12/1390 | 05:01 گفت:

سلام بچه ها تازه اينجا اومدم به نظر من ارسنال نبايد ستارهاشو از دست بده.

حمید فرازی در 12/12/1390 | 03:06 گفت:

حسام سانتوس قرار بده همین ماه مارس برگرده و گفته میشه حداکثر تا دو هفته دیگه آماده هست

حمید فرازی در 12/12/1390 | 03:06 گفت:

پاتو از شرایط آرمانیش خیلی دو رشده و خریدش اونم به جای رابین خییل ریسکه ولی نظرم اینه که فن پرسی جایی نمیره و احتمالا خرید پودولسکی قطعیه که میتونه به عنوان مهاجم دوم به خوبی رابینو ساپورت کنه و یه جورایی میتونیم به سیستم دو مهاجمه برگردیم.
در مورد سیلوا هم که درسته مدافع خیلی خوبیه ولی مطمئن باش میلان به هیچ وجه حاضر نمیشه از دستش بده.
در کل نظرم اینه که زیاد به رسانه ها توجه نکنید و تا آخر آگوست باید صبر کرد.

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 02:48 گفت:

اگه فصل بعدرابین بره پاتووهازاردوپودولسکی وگوتزه بیان عالیه.اگه هم نره واینابیان دیگه نورالانوره

عليرضا عمراني در 12/12/1390 | 02:47 گفت:

درسته پاتو و سيلوا بازيكناي خوبي هستن ولي از دست دادن بازيكني مثل ون پرسي كه برامون انقدر خوب بازي ميكنه معقولانه نيست و اگه بره بايد دوباره جاش يه مهاجم خوب بگيريم و باشگاه ما هم قطعا اين كارو نميكنه.
اگه قراره خونه تكوني كنيم و بودجه كافي قرار بدن ديگه نيازي به فروش كاپيتانمون نيست و ميشه با خريد چند بازيكن تيم خوبي براي فصل آينده بست.

hesam در 12/12/1390 | 01:58 گفت:

اقا اين سانتوز 3ماهش 4روز ديگه تموم ميشه,خبري ازش نيست؟؟