اگه فان پرسی رفت . . .

نویسنده: یونس

وبلاگ من
نویسنده: یونس
متولد 66، کارشناس صنایع غذائی. عاشق آرسنال و ونگر
کل بازدید: 7,600 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اگه فان پرسی رفت . . .

امروز دیدم که میلان هم به رابی ما علاقه منده. اشکالی نداره به شرطی که پاتو و سیلوا رو بده. من فکر می کنم این معامله معقولی باشه.


امروز دیدم که میلان هم به رابی ما علاقه منده. اشکالی نداره به شرطی که پاتو و سیلوا رو بده. من فکر می کنم این معامله معقولی باشه.


1-  پاتو مهاجم خوبی هست و هر وقت هم که از مصدومیت برگشته به گل زنی ادامه داده. رابی ما 28 سالشه و پاتو از اون جونتره.


2- سیلوا هم که دیگه نیاز به معرفی نداره با ورمائلن، مرتساکر و کوشلنی دیگه جایی برای نفوذ نمیمونه.


3-درسته ما یه بازیکن خوب میدیم ولی 2 تا میگیریم. نمی خوام از ارزشای رابین کم کنم ولی رابین هم تا فصل پیش همین که آرسنال به نقطه حساس جدول می رسید مصدومیت میومد سراغش و آرسنال بود و بنتنر (با میانگین 1 گل در سال)


4- فصل بعد باید یه خونه تکونی اساسی داشته باشیم. رفتنی ها باید برن. دیابی، کارلوس ولا،دنیلسون، اسکیلاچی،ژورو جان(که بهتره بگیم زورو جان که برای تیم های کم بضاعت جان فشانی میکنه)و اضافی های دیگه. 


من خیلی وقته اخبار آرسنالو از این سایت پیگیری می کنم. وقتی میدیدم دوستام بعد از باخت ونگر رو هدف میگیرن ناراحت میشدم. یادمون نره ما اول فصل مصدومای زیادی داشتیم.( ویلشر، دیابی،سانیا،ورمایلن، سانتوس و ... )تو هر تیمی اگه به این اندازه مصدوم داشته باشه نباید انتظار زیادی ازش داشته باشی. ما تو این فصل بدشانی زیاد داشتیم. امیدوارم این بدشانسی ها همش تو همین فصل بمونه و به فصل بعدی منتقل نشه.در این مورد آخر زیاد صحبت دارم. ایشالا آخر فصل در این باره با همه میشینیم صحبت میکنیم. 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 12/12/1390 | 14:20 گفت:

نه!ونپرسی با این دو تا انگل!امکان نداره!روبین گفت من یه توپچی واقعی هستم فک نکنم آرسنال رو ترک کنه!میلانم این کار احمقانه رو نمیکنه.از الکی جو سازی نکنید!

علیرضا در 12/12/1390 | 12:17 گفت:

پاتو و سیلوا که سهله.............
کل میلان رو هم بدن ما نباید یه جوراب رابین رو بهشون بدیم.............

مهران کاظمی در 12/12/1390 | 10:16 گفت:

همون قدر که ون پرسی برای ما فوق العاده است سیلوا 10 برابر برای اونا فوق العاده است

masoud mahmudpur در 12/12/1390 | 09:09 گفت:

من که یه موی ون برسی رو با باتو عوض نمیکنم

Hossein mo در 12/12/1390 | 08:06 گفت:

قطعا اگه ون پرسی بره چون حالا به عنوان یکی از اسطوره های آرسنال حساب میشه فشار خیلی زیادی به باشگاه وارد میشه حتی اگه بازی کنی بهتر از اون جذب باشگاه شه

amir در 12/12/1390 | 05:01 گفت:

سلام بچه ها تازه اينجا اومدم به نظر من ارسنال نبايد ستارهاشو از دست بده.

حمید فرازی در 12/12/1390 | 03:06 گفت:

حسام سانتوس قرار بده همین ماه مارس برگرده و گفته میشه حداکثر تا دو هفته دیگه آماده هست

حمید فرازی در 12/12/1390 | 03:06 گفت:

پاتو از شرایط آرمانیش خیلی دو رشده و خریدش اونم به جای رابین خییل ریسکه ولی نظرم اینه که فن پرسی جایی نمیره و احتمالا خرید پودولسکی قطعیه که میتونه به عنوان مهاجم دوم به خوبی رابینو ساپورت کنه و یه جورایی میتونیم به سیستم دو مهاجمه برگردیم.
در مورد سیلوا هم که درسته مدافع خیلی خوبیه ولی مطمئن باش میلان به هیچ وجه حاضر نمیشه از دستش بده.
در کل نظرم اینه که زیاد به رسانه ها توجه نکنید و تا آخر آگوست باید صبر کرد.

رضاشاماخ چوک بندر در 12/12/1390 | 02:48 گفت:

اگه فصل بعدرابین بره پاتووهازاردوپودولسکی وگوتزه بیان عالیه.اگه هم نره واینابیان دیگه نورالانوره

عليرضا عمراني در 12/12/1390 | 02:47 گفت:

درسته پاتو و سيلوا بازيكناي خوبي هستن ولي از دست دادن بازيكني مثل ون پرسي كه برامون انقدر خوب بازي ميكنه معقولانه نيست و اگه بره بايد دوباره جاش يه مهاجم خوب بگيريم و باشگاه ما هم قطعا اين كارو نميكنه.
اگه قراره خونه تكوني كنيم و بودجه كافي قرار بدن ديگه نيازي به فروش كاپيتانمون نيست و ميشه با خريد چند بازيكن تيم خوبي براي فصل آينده بست.

hesam در 12/12/1390 | 01:58 گفت:

اقا اين سانتوز 3ماهش 4روز ديگه تموم ميشه,خبري ازش نيست؟؟