فرگوسن فوت شد

نویسنده: mansour

وبلاگ من
نویسنده: mansour
من افتخار ميكنم ارسنالي هستم
کل بازدید: 18,621 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فرگوسن فوت شد

خدایا تمام انسانهایی را که همیشه با شانس برنده شده اند را ببخشو بیامرز.


مصيبت وارده را به تمام بازماندگان بخصوص ساير تيمهاي خوش شانس و مرده خور ديگر تسليت عرض ميکنيم.
از طرف کانون رسمس هواداران آرسنال در ايران.
براي مشاهده روي لينک زير کيليک کنيد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Mustafa در 21/9/1391 | 21:45 گفت:

اصلا جالب نبود !!!
متاسفم.

مصطفی کاظمی در 21/9/1391 | 21:28 گفت:

دوست عزیز این چیه نوشتی؟!؟

"از طرف کانون رسمس هواداران آرسنال در ايران.
.
.
لطفا پستت رو ویرایش کن،تا مجبور به حذفش نشیم،کانون رسمی هواداران آرسنال هیچ مسئولیتی در قبال نظرات شخصی شما نداره.

nima در 21/9/1391 | 20:51 گفت:

باحال بود مرسی

حمید pires در 21/9/1391 | 17:33 گفت:

راستی منصور جون این تیتر بهتر بود رئیس شیاطین به درک واصل شد.

حمید pires در 21/9/1391 | 17:20 گفت:

فرگی بادمجان بمه

فرزین سلامي در 21/9/1391 | 16:25 گفت:من كه خيلي براش احترام قائلم

علی قاسمی در 21/9/1391 | 13:00 گفت:

مرسی داداش اما من ازش بدم نمیاد و به نظر من بزرگترین سرمربی دنیاست

رضاشاماخ چوک بندر در 21/9/1391 | 12:45 گفت:

فرگوسن مربیه بزرگیه حتی بزرگترازونگرواین جورکاراتوهین به یک شخص بزرگه مابایداحترام به شخصیتهای بزرگ دنیای فوتبال رویادبگیریم مطمئن باشیددیگه مثل فرگوسن نمیادمن ازش بدم میادولی دلیلی برای توهینش ندارم اون داره برای تیمش جام میاره وکارخودشومیکنه ودلیل نمیشه به خاطراینکه دایم داره ونگروشکست میده پس منم بایدارش متنفرباشم

T.Vermaelen در 21/9/1391 | 11:31 گفت:

:=((-((=((=((((=((=((=((=((=((=((=((=
kheiiiiiiiiiiiiiiil bahal bood

mansour در 21/9/1391 | 09:52 گفت:

بچه ها نامردی نکنید فقط دانلود کنید .پیغامم بزارید
اینو پارسال خودم درست کرده بودم برای گرفتن حال رفیقم.چندتاشم چاپ کرده بودم زده بودم در و دیوار

توپچی جنوب در 21/9/1391 | 09:23 گفت:

زیبا و خنده دار بود کاش به میلادی هم تاریخ میزدی ............

omid در 21/9/1391 | 09:13 گفت:

jafar در 21/9/1391 | 07:00 گفت:

جالب بود من اینو قبلا ندیده بودم کلی خندیدم

jafar در 21/9/1391 | 06:59 گفت:

مسعود خیلی زود باوری این بمیر نیست ناراحت نباش

masoud mahmudpur در 21/9/1391 | 03:15 گفت:

خدایی یه لحظه فکر کردم واقعا فوت کرده.با اینکه ازش متنفرم ناراحت شدم

sepehr najafian در 21/9/1391 | 03:12 گفت:

اين مال پارسال بود.که سيتي و ي.نايتد حذف شدن