ویلشر و شایعات فوتبال

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 256,487 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ویلشر و شایعات فوتبال

سلام دوستان1:طبق خبرگذاری جاست ارسنال جک ویلشر هافبک ریز نقش تیم ارسنال در پایان همین ماه به ترکیب برمیگرده خدایا شکرت
http://justarsenal.com/jack-wilshere-to-return-to-the-arsenal-team-at-end-of-this-month/12997
2:خبرگذاری تیم تالک گفته که نبرد بر سر ورتونگن رو تاتنهام برده و اونها موفق شدن نظر ورتونگن رو جلب کنند
http://www.teamtalk.com/papertalk/7594213/Paper-Talk-Spurs-winning-race-for-Jan
3:خبر بعد در رابطه با هازارد هافبک لیل که درهای مذاکره رو برای منچستریونایتد باز کرده و گفته که خوشحال میشه به این تیم بپیونده منبع:thesun
4:خبرگذاری فوتی لاتست هم گفته که ارسنال می خواد در تابستان پول زیادی خرج کنه و از همین رو از اونجایی که موفق شدن پودولسکی رو به خدمت بگیرند حالا به دنبال ماریو گوتزه هافبک دورتموند المان هستند پیتر هیلوود هم گفته ما اگه بازیکن خوبی رو پیدا کنیم خوشحال میشیم اون رو جذب کنیم
http://www.footylatest.com/arsenal-set-to-go-on-a-big-summer-spending-spree/27429
5:باشگاه انژی ماخاچ قلعه نیز علاقه داره که بنتنر رو به خدمت بگیره منبع(مترو)
6:ارسنال نیز به جمع مشتریان دمبله بازیکن بلژیکی باشگاه فولام انگلیس پیوسته تاتنهام ولیوردوغ هم به دنبال وی هستند منبع(گل)

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

vahid در 25/12/1390 | 10:23 گفت:

من مخلص تمام ارسنالی ها به خصوص شخص شخیص شمام شهرام جان

توپچی جنوب در 24/12/1390 | 22:51 گفت:

تلخ بووود نه تخ دقت کن شهرام!!!!!!!

توپچی جنوب در 24/12/1390 | 22:50 گفت:

وحید جون خوشم میاد از این جور خبر گذاشتنت کارت درسته هرچند چنتاش خبر تخ بود........!!!!!!!!!!!!!

مریم تجدد در 24/12/1390 | 21:25 گفت:

ایول.عالی میشه

مجتبی هانری در 24/12/1390 | 19:24 گفت:

hamid saadi در 24/12/1390 | 15:34 گفت:

بازگشت جکی بهترین خبریه که میتونیم توی این موقع از فصل بشنویم. واقعا با غیرت بازی میکنه. منو یاد خودم میندازه وقتی تو کوچه با بچه ها فوتبال بازی میکردم. یادش بخیر هر روز دعوا میکردم خیلی تعصبی بودم

(Hooman sam (Dark metal در 24/12/1390 | 15:30 گفت:

مرسی پست کاملی بود...
like like

JUGGLER 98 در 24/12/1390 | 14:40 گفت:

خودمونیم ها هیچی نفهمیدم بگو دیگه باید کدوم یکی رو بزنم

JUGGLER 98 در 24/12/1390 | 14:37 گفت:

حمید فراری یکدونه ای تکی خیلی باهات حال کردم دنیای اطلاعاتی
فهمیدم چه جوری ببینم

JUGGLER 98 در 24/12/1390 | 14:25 گفت:

حمید دمت گرم حالا چه جوری باید بازی رئالو انتخاب کنم

حمید فرازی در 24/12/1390 | 14:23 گفت:

گفته میشه احتمالا ویلشر در بازی با چلسی آماده خواهد بود.فراموش نکنیم رابین و ورما هم مدت خیلی زیادی مصدوم بودن.


JUGGLER 98 @ سایت زیر مسابقات رو پوشش میده:

www.hahasport.com

JUGGLER 98 در 24/12/1390 | 14:18 گفت:

بچه ها کسی میتونه یک سایت معرفی کنه که بتونم بازی امشب رئال و ببینم لطفا زود بهم خبر بدید

احسان در 24/12/1390 | 13:54 گفت:

به امید اتفاقاتی مثبت برا ارسنال

سید سجاد حسینی در 24/12/1390 | 13:24 گفت:

احتمالا ویلشر دیگه فوتبال رو از یاد برده.

vahid در 24/12/1390 | 13:21 گفت:

اگه فقط پودولسکی و گوتزه رو بخریم و بازیکنانمون رو حفظ کنیم که خیلی مهم (رابین وتئو) دیگه یکی جلو ما رو بگیره

JUGGLER 98 در 24/12/1390 | 13:09 گفت:

ویلشر برگرده خیلی خوبه ولی چه فایده من حتی چشمم اب نمیخوره پودولسکی بیاد چه برسه به ستاره جوانان الماتن ماریو گوتزه