ماروین مارتین

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 265,971 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ماروین مارتین

سلام عزیزانخوب میشه گفت این یک نظرسنجی شاید اسم ماروین مارتین به گوش شما زیاد خورده هافبک 24 ساله و خلاق و با استعداد تیم سوشو فرانسه  من به شخصه بازیهاش رو ندیدم ولی تعریف های زیادی رو ازش شنیدم یک زمانی لورن بلان سرمربی الان فرانسه گفته بودکه اون از زیدان هم بهتره خود ونگر فصل پیش می خواستش اما در به خدمت گیریش ناکام موند سوشو تو لیگ فرانسه ته جدول و اگه خدا بخواد بره لیگ2 فرانسه او اولین کسیه که از این تیم جدا میشه همین الان هم تیم های زیادی دنبالش هستند نیوکاسل.تاتنهام(چی میخواد از جون ما)و... اگه ونگر دست تو جیب کنه باور کنین یک هافبک خوب وعالی به (نظر من) داریم حالا دوستان نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 28/12/1390 | 07:58 گفت:

بازیش خوبه مهم اینه اگه با غیرت باشه بدرد ما میخوره....
like like

سید امین هاشمی در 28/12/1390 | 02:41 گفت:

مرسی وحید جان.ما به هافبک بازیساز شدیدا نیاز داریم،اگه بازیسازه پس بیاد خوبه

hamed در 27/12/1390 | 21:58 گفت:

امیدوارم بازیکنایی که میان آرسنال غیرت داشته باشند و سالهای سال برای آرسنال بازی کنند...

محمودرضا معینی در 27/12/1390 | 21:53 گفت:

بازیکن خوبیه،ولی یه حسی بهم می گه هازارد میاد نمی دونم چرا؟!؟

مصطفی کاظمی در 27/12/1390 | 21:25 گفت:

دیگه اینقدر شوت نیستم که قربونت برم،فکر کنم گل بود برو یه سر به هیستوریش بزن،خودمم یه نگاه می کنم بهت خبر میدم.

vahid در 27/12/1390 | 20:49 گفت:

نه عزیز فکر کنم امویلا رو می گی هافبک دفاعی رن فرانسه

مصطفی کاظمی در 27/12/1390 | 20:28 گفت:

پس اون کی بود که آرسنال اول فصل می خواست واسه هافبک دفاعی بگیره بعد اونا گفتن 30 میلیون؟همین سوشو هم بود.

soroosh در 27/12/1390 | 20:09 گفت:

راستش بر عکس فصل پیش اش که 17 تا پاس گل داده بود این فصل فوق العاده کم فروغ ظاهر شده
شاید بشه مفت خری کرد :دی
به نظرم می تونه جانشین دیابی بشه

vahid در 27/12/1390 | 19:34 گفت:

نه دادا هم می تونه هافبک تهاجمی باشه و هم سنتر وگوشه یک چیزی مثل نصری

مصطفی کاظمی در 27/12/1390 | 19:22 گفت:

هافبک دفاعیه دیگه،آری؟