بی بی سی اسپورت خبر داد

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 256,512 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بی بی سی اسپورت خبر داد

سلامرابین ونپرسی قصد داره که زمان مذاکراتش رو  با باشگاه بعد از یورو بندازه و این خبر خوبی نیست توپچی ها اصرار دارند در فاصله 4 روز پس از اتمام فصل
و پیوستن ون پرسی به تیم ملی هلند به اهداف خود می رسد اما تا کنون قرار ملاقاتی
مشخص نشده است و ممکن است ون پرسی بخواهد به فعالیت آرسنال در تابستان نیز نگاه
کند. اکنون یک سال تا پایان اتمام قرارداد ون پرسی باقی است.


خدا خودت رابین رو نگهدار
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد توپچي در 10/2/1391 | 01:12 گفت:

بازيکن فقط {{{{{{{{تيري دانيل آنري}}}}}}}} بازم هرچند وقت يه بار دلش هواي آرسنالو مي‌کنه.
بقول داد ماست: من عاااااااااااااااااااشق آنريم!

hamid saadi در 10/2/1391 | 00:49 گفت:

رابین خیلی باتعصبه و عاشق آرسناله. اما اگه رفت من یکی سرزنشش نمیکنم چون هر چیزی حدی داره. یعنی اگه من جاش باشم و ببینم بازم یکی دوتا دیگه از بازیکونها میرن فکر نکنم دووم بیارم

آرمان الهیاری در 10/2/1391 | 00:39 گفت:

1‏ حسی بهم میگه رابین هم رفتنیه

mohsen abbasi در 10/2/1391 | 00:16 گفت:

چه خبر خوبی

hamed در 9/2/1391 | 22:58 گفت:

انشاالله هیچ جا نمیره...

سعيد توپچي در 9/2/1391 | 21:53 گفت:

آخه من نمي‌دونم دلپيه‌رو پدربزرگ چه بدردمون مي‌خوره!! که برخي مي‌گن قراره بياد يا کاشکي بياد. يعني قبول ندارين که فوتبالش تموم شده! تازه به سرعت فوتبال انگليسم نمي‌رسه؟!!

mohsen در 9/2/1391 | 21:27 گفت:

یه نفر باید این کارو میکرد! ( این که ونگر رو تحت فشار بزاره تا بازیکن بخره ) . مطمئن باشید با خرید امثال ام ویا باز هم میره .
آرسنال به خرید کلاسیک احتیاج داره . شوخی نمیکنم اگه بگم دل پیرو بیاد آرسنال خیلی چیزا عوض میشه!!!!

M o o r I در 9/2/1391 | 20:48 گفت:

با این تیم به جایی نمیرسیم مگر ایکه تو تابستون به تیم 1 تزریق خوشگل بشه

♥Arsenal♥ در 9/2/1391 | 20:45 گفت:

رابین رفتنیه من قبلا پستشو گذاشتم:@

ehs در 9/2/1391 | 20:44 گفت:

بعد يورو قيمتش هم زياد تر ميشه!!در كل به سياست هاي باشگاه بستگي داره اگه 4 تا بازيكن خوب بخره رابين هم دوست داره بمونه اما اگه مثل سالهاي قبل باشه بايد منتظر مراسم خداحافظيش باشيم!!
ماركو مارين بازيكن فوق العادهيه!كلا به چلسي هم خيلي مي اومد!!ولي يه نكته وجود داره و اينكه دقيقا چه كسي اون رو خريد!؟سرمربي موقت!!نمي دونين قيمتش چند بود؟(ارسنال هم يه مدت دنبالش بود!)

vahid در 9/2/1391 | 20:43 گفت:

رفت دادا ررررررررفتتتتتتتتتتتتتتتت

محمودرضا معینی در 9/2/1391 | 20:32 گفت:

آقا همین الان دیدم زده بود مارکو مارین میخاد بره چلسی و قطعی به نظر میرسه !!!

سید امین هاشمی در 9/2/1391 | 18:56 گفت:

ایشالا ک بمونه 4تا خریدم انجام بدیم

(Hooman sam (Dark metal در 9/2/1391 | 18:24 گفت:

علی اگه اگه قرار باشه بره خیلی بهتره بعد از یورو کع احتمالا میدرخشه قیمتش هم میره بالاتر...البته من که فکر نمیکنم بره آخه حتی باباش هم (باباش که از فکر بچش خبر داره که) میگه : رابین میمیاند چون یک توپچی واقعیست...

like \\m// like

مصطفی کاظمی در 9/2/1391 | 18:22 گفت:

"میتونن برن بمیرن"
.
کفتارارو میگم بابا!!!!
=))

کمیل رحیمی در 9/2/1391 | 17:52 گفت:

شایعات روز پس چی شد؟

سید سجاد حسینی در 9/2/1391 | 17:05 گفت:

به درک . اینم بره

علی ارشدی در 9/2/1391 | 16:47 گفت:

اگه بره یورو و بدرخشه کفتارا زیاد میشن :((