تا ژانویه بی استرس

نویسنده: علی آقاشاهی

وبلاگ من
نویسنده: علی آقاشاهی
از سال 96 طرفدار آرسنالم و حتی مسیر زندگیم به سمت آرسناله نیمکت آرسنال دومین هدف بزرگ زندگیمه دوست دخترم هم آرسنالیه دو آتیشس. good luck
کل بازدید: 46,705 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تا ژانویه بی استرس

سلام قبل از شروع لیگ تحلیلی از کل این فصل در مورد 5 تیم گذاشته بودم که بازه زمانی اولش تموم شد
تا حدود زیادی به واقعیت نزدیک بود و حالا وارد فاز دوم شده
با توجه به اینکه 1 روز هم اون پست دووم نیاورد خواستم دوباره بزارمش تا یه کم درباره شرایط این فصل بحث کنیممی خوام این فصل رو به چند بازه مختلف تقسیم کنم و شرایط تیم های آرسنال منچستر سیتی چلسی لیورپول و منچستر یونایتد رو به بحث بذاریم
(تیم هایی که سبز شدن پیشب ینی در موردشون 100% درست بوده ، تیم هایی که قرمز شدن کاملا شرایطشون دور از پیش بینی من اتفاق افتاد و تیم هایی که قهوه ای رنگ شدن نزدیک به پیش بینی من پیش رفتند)

1- 7 هفته ابتدایی :قدرت نمایی ثروت مندان ، بازگشت لیورپول:


با
توجه به شرایط تیم ها در ابتدای فصل فکر می کنم تیم های چلسی و منچستر
سیتی
شروعی مقتدرانه داشته باشند و در 7 هفته ابتدائی بین 17 تا 21 امتیاز
کسب کنند .
 لیورپول هم با شروعی رویائی احتمالا مانند دو تیم متمول عمل
می کنه و آرسنال با توجه به بازی های بسیار سختش با یک شروع امیدوار کننده
فصل رو شروع می کنه و حداقل 12 امتیاز رو می گیره.
اما شیاطین سرخ
احتمالا یک شروع نا باورانه خواهند داشت ، مصدومیت ویدیچ ، عدم آمادگی
فردیناند، ضعف شدید درون دروازه و کاهش کارایی گیگز و اسکولز میتونه باعث
لطمه شدیدی به این تیم بشه و احتمالا در این 7 هفته این تیم 9 امتیاز در
مقابل اورتن، لیورپول، تاتنهام، و نیوکاسل از دست خواهد داد .
(اگر افتضاح داوری تو بازی لیورپول و یونایتد اتفاق نمی افتاد الان "شیاطین سرخ هم سبز بود)

2 - هفته 8 تا 17 : قدرت نمایی مصدومین سابق ، اوج گیری آرسنال:

در این بازه زمانی با توجه به جدول مسابقات ، رقابت تن به تن چلسی ، لیورپول ، منچستر سیتی و منچستر یونایتد شکل خواهد گرفت.
یونایتد به دنبال جبران شروع ضعیف برای سه تیم دیگر مشکل ساز خواهد شد و امتیازات حساسی را از آنها می گیرد.
سه تیم دیگر امتیازات حساسی را از دست می دهند ولی همچنان مدعیان اصلی باقی می مانند.
و
اما آرسنال،با بازگشت کامل ویلشر، دیابی ، آرتتا و سانیا و بازی های نسبتا
متوسط برای این تیم اوج گیری این تیم را شاهد بود و آن ها را در بین
مدعیان و حتی شاید دز رتبه اول خواهیم دید.

3- ژانویه: جهنم آرسنال ، دور شدن لیورپول از صف مدعیان:

این
ماه برای همه مدعیان سخت است. حضور احتمالی همه مدعیان در مسابقات اروپایی
و احتمالا حضور همه آنها در FA کار را برای آن ها سخت می کند. در این
شرایط لیورپول که در بازی های حذفی خوب کار می کند احتمالا لیگ را از دست
می دهد و از کورس قهرمانی دور می شود.

آبی های آسمانی و آبی های لندن بار دیگر خود را در صدر جدول می بینند.
یونایتد این دوره را راحت تر طی می کنم و شخصیت دوباره ای می یابد.
ولی کار برای سربازان ضرات خانه خیلی سخت است. اگر آنها سر بلند از این ماه بیرون بیایند باید آنها را قهرمان دانست.

4- پایان مسیر: رقابت بین دو آبی و دو قرمز:

این
شرایط دیگر قابل پیش بینی نیست. مصدومیت ها ، محرومیت ها ، حضور در جام
های مختلف، خرید های زمستانی و ... همه در مشخص کردن تیم قهرمان تاثیر
گذارند.
ولی نکته اصلی رقابت تا آخرین هفته است که مم کن است حتی بین 3 تیم باشد که در این صورت مطمئنا 2 تیم آبی و یک تیم قرمز خواهد بود.
با
توجه به شرایط کنونی و در نظر "نگرفتن" اتفاقات خاص و با توجه به بازی های
تیم ها در هفته های پایانی آرسنال را می توان در جمع مدعیان احساس کرد.

Good luck

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عليرضا در 20/7/1391 | 00:48 گفت:

لا صب اين چلسي شانس داره كي فكر ميكرد تو ليگ قهرمانان قهرمان بشه؟

عليرضا در 20/7/1391 | 00:42 گفت:

لا صب اين چلسي شانس داره كي فكر ميكرد تو ليگ قهرمانان قهرمان بشه؟

توپچی جنوب در 17/7/1391 | 21:30 گفت:

نه علی دیمتئو از گرانت بهتره ولی نمیدونم چرا یه حس عجیب بهم میگه تو بازی های آینده کم میاره مخصوصا اگه دوتا یا یه بازیکن کلیدی مثل هازارد و لمپارد مصدوم بشن...
نمیدونم خوب حالا در آینده میبینیم شاید هم حسم اشتباه میگه.

محمد كريمي در 17/7/1391 | 20:26 گفت:

همه نظراتو خوندم و به نظرم همه یه جورایی حق دارن بخصوص حمید ولی ما همه فوتبالو نگاه میکنیم تا لذت ببریم و ارسنال همه ی اون لذتی که فوتبال میتونه بده رو با بازیش میده پس بیخیالی طی کنید.
من یه حسی دارم میگه ارسنال یه جام میگیره ولی فکر نکنم لیگ باشه.

علی آقاشاهی در 17/7/1391 | 18:37 گفت:

بحث در مورد سیاست باشگاه یه چیزه و بحث در مورد شرایط حال حاضرمون یه چیز دیگه.
حمید جان من کِی گفتم دفاع 2 سال پیش یا حتی پارسالمون رو قبول دارم؟؟؟؟؟؟

عقیده ها در موارد مختلف فرق داره در مورد بازی با چلسی من مقصر اول ونگر رو می دونم که تا فرما مصدومیتش خوب شد گذاشتش تو زمین (اونم جلوی چلسی) و دوم خود فرمائلن که اون روز اصلا خوب نبود.
اسکیلاچی که اصلا در موردش بحث کردن لزومی نداره ولی در مورد ژورو کاملا باهات مخالفم. اون الان بازیکن خیلی خوبی شده فقط باید تو بازی درست بفرستنش تو زمین.

@حامد نوری:
الان یعنی مسخره کردی منو؟

Good luck

حامد نوری در 17/7/1391 | 17:09 گفت:

خداو كيلي چيزي كه بالا نوشته شده آخر تحليل بود، حتما خيلي فكر كردي به اين نتيجه رسيدي يا با دوست دخترت مشورت كردي !!!!!!

حامد نوری در 17/7/1391 | 17:05 گفت:

مدي اول آرسنال ، مدعي دوم و سوم و... رو بيخيال . اين همون طرز فكر طرفداراي تيمهاي ديگه اي مثل منچستر و چلسيه پس بيخيال بقيه تيما عشق است آرسنال زيبا .

hamid saadi در 17/7/1391 | 15:10 گفت:

راستی علی گفتی خیلی قبول داری دفاعمون رو.
فقط ازت میخوام کمی به حافظت رجوع کنی.
قهرمانیه جام اتحادیه دو سال پیشو به خاطر قاطی کردن همین کوشیلنی با ژسنی از دست دادیم. و اشتباهات مکررش توی لیگ پارسال و امسال با اون شاهکارش مقابل چلسی.
شاید بگی روز بد برای هر کسی به وجود میاد. ولی آقا علی چند بار.
ما قهرمان نمیشیم چون پای بازیکنهایی مثل کوشلنی می ایستیم و چشم رو اشتباهاتشون میزاریم تا یه روزی بازیکنهای قابلی بشن.
تا اینجای کار یکی دو فصل رو از دست میدیم و قهرمان نمیشیم. اما اساس مشکل اینجاست که وقتی که این بازیکنها بازیکنهای خوبی شدن ما میفروشیمشون.
نمونه بارزش هم همین الکس سانگ.
3 سال اول چغدر حرصمون داد.به محض اینکه یک فصل موفق داشت ونگر فروختش. الان هم همین کوشیلنی.بزار یک فصل خوب داشته باشه مطمئن باش از تیم میره.
تیم آرسنال احتیاج به کمی سنگ دلی داره.کمی بی رحمی.
کاکا رو نگاه کن.
وقتی اوزیل کاکا رو میبینه میفهمه باید بهترین بازیش رو بکنه وگرنه مورینیو میندازدش بیرون.پس بازیکنهای رئال با تمام توانشون برای رئال بازی میکنن.
یادمه دیکسون مصاحبه ایی کرد و گفت تونی آدامز سرش رو جاهایی جلوی توپ قرار میداد که بازیکنهای حال حاضر آرسنال حاضر نیستن پاشون رو بزارن.
به نظر من ما باید کمی غرور داشته باشیم و به یاد بیاریم آرسنال تیمی بود که تونی آدامز.دیکسون.سول کمپل. حبیب کولو توره و....... مدافعانش بودن و الان میراث اونها رو به امثال کوشیلنی و اسکیلاچی دادیم.
با کمی غرور میفهمیم که اینها حتی در حدی نیستن که روی نیمکت آرسنال بشینن.
ببخشید اما به نظر من توی سالهای اخیر ونگر با هوادارا کاری کرده که دیگه جاه طلب نباشن و به کمترین راضی باشن

محمد حسین عبادی در 17/7/1391 | 14:26 گفت:

به نظرم مدعي ها مثلث يونايتد. چلسي.آرسنال هستند كه شانس ما چندان زياد نيس

علی آقاشاهی در 17/7/1391 | 13:26 گفت:

@ hamid sadi :
منم روی کاغذ امید اول رو چلسی می دونم ولی با وجود روباه پیر تو یونایتد این تیم رو امسال نمی تونم مدعی ببینم مگر اینکه تو ژانویه 2 تا دفاع و یه دروازه بان بگیرن (تازه بگزریم که امسال اورا خیلی نا مطمئن نشون داده). در کی تیمی که تو دفاع ضعف عمده داشته باشه سخته که مدعی بمونه

در مورد لیورپول هر حرفی بزنم توجیه پیش بینی که کردم نمیشه ولی فکر می کنم خیلی بدشانس بودن که تو بازی اول اون بلا سرشون اومد (بازی با منچستر هم که جای خودشو داره)

@ توپچی جنوب:
یعنی واقعا فکر می کنی "دی متئو" از "آورام گرانت" کمتره؟؟؟؟

Good luck

توپچی جنوب در 17/7/1391 | 11:13 گفت:

مرسی علی جان تحلیل خوبی بود.

امسال اگه اتفاق غیر منتظره ای نیوفته من احتمال میدم بین اول تا دوم بشیم رقیبمون هم منچستر یونایتد هستش(با داوری)

نمیدونم چرا یه حس بهم میگه با اینکه چلسی و منسیتی بازیکنان خوبی دارن ولی مربیشون مرد این کار نیست یعنی منسیتی نمیتونه از قهرمانیش دفاع کنه و چلسی هم در ادامه با مصدوم شدن یه بازیکن کلیدی کم میاره.......

hamid saadi در 17/7/1391 | 09:25 گفت:

راستی ببخشید آقا علی نظرت درباره لیورپول یه جورایی بدون فکر بود.البته به نظر من. چون از نظر من لیورپول امسال رتبش بین 8 تا 12 جدوله.
مخصوصا با فروش کارول که اوضاعشون خیلی بهم ریختست و حضور بازیکنی مثا نوری شاهین که یک ساله بازی نکرده نمیتونه اتفاق خاصی صورت بده.
البته این نظر منه و نظر تو هم محترمه.

hamid saadi در 17/7/1391 | 09:20 گفت:

راستشو بخواین از نظر من مدعی اصلی قهرمانی چلسیه.
چون تیمشون واقعا عالی شده. قبلا پیر بودن. اما اونا الان توی دروازه چک رو دارن که عالیه.
توی دفاع ترکیبی از کول تری که سابت هستن و در کنار اونها ایوانوویچ و اون مو فرفری اسمش یادم نیست. ترکیب واقعا خوب و مستحکمیه.هافک هم هازارد رامیرز ماتا و لمپارد یه ترکیب از جون های تکنیکی و دو بازیکن تخریبی و که یکیش رامیرز و دومی رو باید از بین رائول میرلز و جان اوبی میکل انتخاب کرد و خط حمله هم که تورس تا اینجا جز بهترین های لیگ بوده و البته بعیده آبراموویچ پای تورس بمونه.احتمال خرید هست.

تیم دوم هم سیتی و سوم هم منچستر و چهارم هم آرسناله.
همه شانس قهرمانی دارن اما از نظر من ترتیب میزان شانسشون همونه که گفتم.
البته آرسنال و منچستر میتونن همه رو شگفت زده کنن. و نباید یادمون بره چیزی که منچستر و آرسنال دارن دوتیم چلسی و سیتی فاقد اون هستن
و اون دوتا مربی عالی ونگر و فرگوسن

مهدی افسرده در 16/7/1391 | 23:33 گفت:

پیش بینی تو فوتبال!!!

masoud mahmudpur در 16/7/1391 | 23:26 گفت:

ایشاالله که پیشبینیت برای ارسنال درسست از اب دربیاد

محمد حسینی در 16/7/1391 | 23:19 گفت:

منم چلسی رو مدعی نمی دونم افت می کنه

alireza 9 در 16/7/1391 | 23:14 گفت:

کامل وخوب مرسی

ناصر در 16/7/1391 | 23:02 گفت:

و در آخر این سوانسی خواهد بود که قهرمان میشه.
بین سه تیم اول هستیم و جام هم خواهیم برد.Keep Faith In Arsene(Arsenal Blood).IAWT

علی آقاشاهی در 16/7/1391 | 22:24 گفت:

هنوزم چلسی رو مدعی نمی دونی؟
چلسی ، نیوکاسل پارسال نیستا !!!!

Good luck

مصطفی کاظمی در 16/7/1391 | 22:19 گفت:

هنوزم سر حرفم هستم.
مدعیان اصلی قرمز پوشن.

بازی آرسنال و یونایتد تو اشبورتون (هفته ی 34) شاید امسال تعیین کننده ی قهرمان باشه.

علی آقاشاهی در 16/7/1391 | 22:09 گفت:

فقط امیدوارم که در مورد آرسنال درست پیش بینی کرده باشم تا آخر . آخه بعضی چیزا رو ننوشتم چون آدم باید نستراداموس باشه تا با جزئیات دقیق پیش بینی کنه. ته دلم میگه آرسنال امسال قهرمانه و واقعا ربطی به طرفداری خودم نداره.
۱۲ امتیاز آرسنال رو هم فکر می کردم از ۳ برد ۳ تساوی و یک شکست از سیتی یا چلسی بدست بیاد که همین اتفاق افتاد ولی خوب طبیعیه که اون موقع نباید می نوشتم چون گفتنش منطقی نبود.

Good luck

علی آقاشاهی در 16/7/1391 | 22:03 گفت:

در مورد منچستر اتفاقات ویژه (داوری) باعث شد که اشتباه بشه ولی واقعا از لیورپول انتظار دیگه ای داشتم

Good luck

HOSSEIN در 16/7/1391 | 21:51 گفت:

ببخشید انگار اولش نوشته بودی همون قبلیس!
اما تقریبا همه پیش بینی هات درسته ولی لیورپول اشتباه.کمی هم منچستر

HOSSEIN در 16/7/1391 | 21:48 گفت:

همونه که اول فصل گذاشتی؟