باعث نشید...! |مهم|

نویسنده: میلاد آرشام

وبلاگ من
نویسنده: میلاد آرشام
من از 15 سالگی به بعد باورم نشد...
کل بازدید: 46,057 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

باعث نشید...! |مهم|

همونطور که میدونید امروز ساعت 17 آرسنال با لیورپول بازی داره و مطمئنا همه میخوان که پست بلاگ گزارش بازی رو بذارند... اگه ازین دسته هستید ادامه ی نوشته هامو بخونین...اما خب اگه همه بخوان پست بلاگی با این عنوان بذارند که سنگ رو سنگ بند نمیشه و اینجا کلی قاطی پاتی (!) میشه... اینارو گفتم تا به این نتیجه برسم که فقط یه نفر پستی تحت عنوان گزارش زنده پست کنه و همه در همونجا به گزارش بازی بپردازن...

حالا کار نداریم که عده ای برای افزایش تعداد بازدید هاشون این پست رو میذارن و عده ای هم بخاطر اینکه واقعا عاشق آرسنال هستن نه عاشق کامنت ها و بازدید پست... همچنین باید بگم که با افزایش تعداد بازدید هامون آخرش چیزی بهمون نمیرسه و  نخواهند نرسید اگه برای افزایش بازدید این کارو میکنید...

پس اگه آرسنال رو دوست دارید باعث خراب شدن وضع پست بلاگ ها نشید...

خب ازین صحبتا به این نتیجه میرسیم که یه نفر این کارو بکنه...

حالا سوال پیش میاد که چه کسی این پست رو بذاره...

بله واقعا چه کسی باید این پست رو بذاره؟

به نظر من که کوچیک همه ی شما توپچی ها هستم این کارا رو باید بکنیم :

1-این کار چرخشی باشه و هر هفته یه نفر این کار رو انجام بده(که مسلما امکان پذیر نیست و باید قرعه کشی بشه که چه کسانی این کارا رو به ترتیب انجام بدن تا حق کسی ضایع نشه)

2-این کار رو یکی از مدیران و اعضای تحریریه انجام بدن(مثل آقایان علی ارشدی ، حمید فرازی و...)

3-در سایت بخشی تعبیه بشه برای این کار و همه در اونجا گزارش بازی رو ببینن...

4-چیزی به ذهنم نمیرسه و این قسمت رو نظرات شما باید پر کنه...


ممنون از وقتی که گذاشتین...   


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 12/6/1391 | 14:44 گفت:

http://www.aparat.com/v/9e240ae993fd0301a9d0c758ad3aacc6303630
ronaldinio bebinid chikar mikone

محمد در 12/6/1391 | 14:10 گفت:

بابا چرا شایعه الکی پخش میکنید ؟؟
بازی پخش میشه
تو تقویم شبکه سه هست
تو سایت ورزش سه هم هستش

عرفان در 12/6/1391 | 13:40 گفت:

ای کاش میشد برای مطالبی که بخش تحریریه هم میذارن کامنت گذاشت.شکلکام بیشتر میشد.

علی قاسمی در 12/6/1391 | 13:26 گفت:

ای بابا یکی پست بذاره که همه برن پیام بدم و درخواست پخش بدن

حامد نوری در 12/6/1391 | 13:05 گفت:

آقا یک چیز جالب دیدم ، امروز در کمال ناباوری روز ملی مبارزه با استعمار انگلیسه ، میگین نیست یک تقویم درست حسابی پیدا کنید خودتون میبینید ، برای همین بازی رو پخش نمیکنن این پدرسوخته ها!!!!!!!!!!!!!!!!

Hossein Y در 12/6/1391 | 12:59 گفت:

من بدبخت که فصل قبل تمام بازی ها لینک میدادم!!!!!مسال چند تا از بچه ها اومدن تند تند پست میذارن!!!!!
من که استفا دادم!!!!!من خودم میبینم بهتره!!!!

mohammad ali در 12/6/1391 | 12:49 گفت:

بازی پخش نمیشه

HOSSEIN در 12/6/1391 | 12:42 گفت:

مرتضی جان واقعا خسته شدم از این وضع.بحث من نیستا.همه شاکین.به هر کی میگه شبکه ورزش سریع میگه برو بابا خدا پدرتو بیامرزه.این اسمش شبکه ورزشه شده شبکه مستند.فقط داره مستند نشون میده.اونم مستندهایی که همش لیم و بی مزس.
آخه ببین میان بازی های فوق العاده گند لیگ ایرانو پخش میکنن با اون همه هزینه.بعد لیگ انگلیس رو که از شبکه های عربی و اروپایی میدزدند و هیچ هزینه ای نداره پخش نمیکنن.در حالیکه لذت فوتبال خارجیه 8000000000000000000000000برابر بیش از فوتبال ایرانیه هست.
همین کارارو میکنن که کسی مثل من میره به طرف ماهواره.منی که از ماهواره تنفر داشتم کم کم دارم به خریدنش برای بازی های آرسنال فکر میکنم.خوب طبیعتا کسی هم که ماهواره داره غیر از فوتبال .....

حامد نوری در 12/6/1391 | 12:32 گفت:

شایعه کدومه برادر من اینا که به زدن تو سایت بازی رو پخش نمی کنن ، الان یاد پخش پارا المپیک افتادن و برنامه هاشون تغییر دادن!!!!!

شایان در 12/6/1391 | 12:31 گفت:

ورزش 3که زده پخش میشه!‏ ،آقا شماهم یک إس إم إس به 300003بزنید،احتمالا جواب بده

HOSSEIN در 12/6/1391 | 12:29 گفت:

رفتم سایت شبکه 3 زده بازی آرسنال پخش مشه.دوستان خواهشا الکی شایعه نکنین بازی پخش میشه تو سمت راست سایت که برنامه هر روز رو داره نوشته 1شنبه:پخش زنده آرسنال-لیورپول
مگه اینکه برنامه تغییر کرده باشه و زیر نویس کرده باشن.

Morteza Bauer در 12/6/1391 | 12:24 گفت:

حسین منم همیشه از دستشون شاکیم.ولی خودتو کنترل یکم

Morteza Bauer در 12/6/1391 | 12:23 گفت:

هنوز بازی آرسنال تو پخش هفتگی هستش.امیدوارم نشون بده
یا اگرم نشون نداد حداقل شبکه ورزش نشون بده
شبکه ورزشم که هر روز تا ساعت 9 شب پارالمپیک نشون میده

حامد نوری در 12/6/1391 | 12:23 گفت:

هر بازی از دو نیمه ۲۵ دقیقه ای تشکیل شده است که وقت استراحت ۱۰ دقیقه ای در میان آن قرار دارد.پس حتی نیمه دوم بازی فوتبال هم پخش نمیشه!!!!!

HOSSEIN در 12/6/1391 | 12:23 گفت:

برن بمیرن با این صدا و سیماشون.تا این ضرغامی نفهم تو صدا و سیماست همین آشه و همین کاسه.مرتیکه اصلا چی میفهمه از صدا و سیما.بره بمیره مرتیکه معتاد.
ناسلامتی شبکه ورزش داریم.پدر سگا فقط دارن مستند المپیک نشون میدن یا موتورسواری و تنیس و فرمول 1 و .. که تو کل ایران زیر 3000 تا بیننده داره.اما فوتبالی به حساسی آرسنال-لیورپولو پخش نمیکنن.خاکبه سرشون.لعنتی های بی پدر مادرو.چقدر دلخوش کرده بودیم به اینکه داره یه بازی برامونپخش میشه.
حیف که اینجا یه مکان عمومیه وگرنه هرچی که لایقشون بود بهشون میگفتم.آدمای بووووووووووووووووووووووووق

Morteza Bauer در 12/6/1391 | 12:21 گفت:

سایت شبگه 3 زده
گزارش ورزشی

مسابقات لیگ انگلیس – لیور پول و آرسنال
زمان پخش: یکشنبه12 شهریور-ساعت 17:00

علی ارشدی در 12/6/1391 | 12:20 گفت:

ظاهرا بازی پخش نمیشه

پاراالمپیکه

شبکه ی ورزش چی؟

masoud mahmudpur در 12/6/1391 | 12:14 گفت:

در ضمن فصل پیش معمولا حسین یگانه یه لینک میداد و گزارش همونجا داده میشد

حامد نوری در 12/6/1391 | 12:13 گفت:

بازی متاسفانه پخش نمیشه

میلاد آرشام در 12/6/1391 | 12:07 گفت:

علی قاسمی@

من خودم دیدم زیرنویس زد... چند نفر دیگه هم دیدن

masoud mahmudpur در 12/6/1391 | 12:06 گفت:

علی سایت شبکه سه اسکله.متاسفانه زیر نویس کردن پارا المپیک رو نشون میدن.کلا شبکه ورزش نقش هویج رو ایفا میکنه

علی قاسمی در 12/6/1391 | 11:57 گفت:

آقا تو برنامه صدا و سیما هست

احتمالا مشکل پیش نمیاد . فک کنم شبکه ورزش پارا المپیک پخش میکنه
کی شنیده پارا المپیک از شبکه 3 پخش میشه؟؟

nima در 12/6/1391 | 11:36 گفت:

روابط عمومی شبکه3 :::::::پیام کوتاه : 300003 ،،،،،،،،تلفن گویا : 22021901 - 22021955 - 22055025 - 22168395 - 22055717

jafar در 12/6/1391 | 11:23 گفت:

اما در مورد بلاگ با حرفات موافقم ولی کو گوش شنوا تا وقتی مدیران یه قانون نذارند این حرفا بی فایده است

میلاد آرشام در 12/6/1391 | 11:21 گفت:

شبکه ورزش نمیذاره بازی رو؟

میلاد آرشام در 12/6/1391 | 11:20 گفت:

رضا شرافتیان@
شماره رو از کجا بیارم؟ اونی که قبلا این شماره رو داده بود من نبودم که... یه نفر دیگه بود که یادم نیس کی بود...!!!

هرکس میدونه یه پست بلاگ بذاره...

jafar در 12/6/1391 | 11:20 گفت:

اون ضرغامی معتاد معلوم نیست تو صدا و سیما چکار میکنه اصلا موندم چرا این رو برا صدا و سیما انتخاب کردند هیچی حالیش نیست یه بار میگن فوتبال پخش میشه یه بار میگن پارالمپیک ملت رو اسکول گیر آورده مردیکه

شایان در 12/6/1391 | 11:15 گفت:

میلاد اون شماره تلفن و إس إم إس،شبکه3رو از یکجا دربیار،یک پست بلاگ بده همه زنگ و إس بدهند شاید یک فرج ای شد!‏..حتما پست بلاگش کن،پست جدید..

شایان در 12/6/1391 | 11:12 گفت:

آقا مگه قرار نبود بازی پخش بشه؟پارالمپیک کیلو ای چند؟ پی گیری کنید لطفا!‏!‏

میلاد آرشام در 12/6/1391 | 11:05 گفت:

محمد حسین عبادی@
برای اینکه بی نظمی پیش نیاد ، نیاز به همکاری دوستان و مدیران سایت هست

محمد حسین عبادی در 12/6/1391 | 11:02 گفت:

منم قبلا به علي ارشدي گفتم.اين هم جوابش:
مسلما خیلی بهتره ولی در این صورت باید اول یه نفر تعیین بشه من خودم همه ی سعیمو می کنم که وقتی بازیا بیام نت تا اوضاع بهم نریزه اینکه چه کسی پست میذاره مهم نیست مهم اینه که فقط یک پست باشه تا بی نظمی به وجود نیاد

mohammad در 12/6/1391 | 10:53 گفت:

من صبح شبکه3 داشتم می دیددنوشت ساعت 17 بازی تیم ملی فوتبال پارالمپیک

mohammad در 12/6/1391 | 10:52 گفت:

انگار قراره بازی تیم ملی پارالمپیک پخش شه ساعت 17 تف تو ذاتشون تو رو خدا یه کاری کنید