حق بدهیم

نویسنده: JUGGLER 98

وبلاگ من
نویسنده: JUGGLER 98
من یک پسر ایرانی هستم عاشق ارسنال و بعد استقلال همیشه منتظر برد ارسنال هستم زمانی که من به ارسنال دلبستم انری و دنیس برکمپ کولاک میکردن و ... اما خیلی ناراحتم بعد از ساختن ورزشگاه وقرض ها ارسنال تمام بازیکنهای خوب خودشو فروخت
کل بازدید: 36,800 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

حق بدهیم  1. خواهش میکنم یکم به بقیه حق بدید به کسایی که برای تیممون زحمت کشیدند

متولد سال ۱۹۸۷ میلادی در شهر بارسلونای اسپانیاست. او هم اکنون برای تیم باشگاهی بارسلونا و تیم ملی اسپانیا به عنوان هافبک وسط، بازی می‌کند. فابرگاس کار خود را از آکادمی بارسلونا و به عنوان کارآموز فوتبال شروع کرد اما بلافاصله در سپتامبر سال ۲۰۰۳ توسط باشگاه آرسنال انگلستان، خریداری شد. او در اولین فصل حضور در آرسنال، چندان به خدمت گرفته نشد


فرنسسک فوتبال حرفه‌ای را در تیم جوانان بارسلونا، در پست هافبک دفاعی آغاز کرد و در مدت حضور در این تیم، ۳۰ گل به ثمر رساند. او از تیم نوجوانان به تیم بزرگ سالان بارسلونا دعوت شد اما به دلیل سنّ کم، حتی یک بازی هم در نیوکمپ (ورزشگاه بارسلونا) انجام نداد. فابرگاس در ۱۱ سپتامبر سال۲۰۰۳ به تیم لندنی آرسنال پیوست. او بازهم به دلیل سنّ کم وارد تیم اصلی  نشد ولی مصدومیت‌های پی در پی هافبک‌های کلیدی آرسنال، همچون پاتریک ویرا و اِدو، باعث شد که آرسن ونگر سرمربی آرسنال، او را به خدمت بگیرد


سِسک در ۲۳ اکتبر همان سال با بازی در مقابل تیم رودِر هام یونایتد، با ۱۶ سال و ۱۷۷ روز سن، جوان‌ترین بازیکن تاریخ آرسنال شناخته شد. وی همچنین با گلزنی در بازی با تیمولوِرهمپتون در جام حذفی انگلستان، که به برد ۱-۵ آرسنال انجامید، نام خود را به عنوان جوان‌ترین گلزن این تیم در تاریخ تیم آرسنال، ثبت کرد


 


 فابرگاس در پایان فصل 6-۲۰۰۵ با پیشنهادها زیادی از سوی تیم رئال مادرید اسپانیا رو به رو شد. آرسن ونگر، سرمربی آرسنال در یکی از مصاحبه‌های خود گفت: "فرانسسک فروشی نیست و به هیچ پیشنهادی از سوی هیچ تیمی گوش نخواهیم داد." و آرسنال با سِسک در سپتامبر ۲۰۰۶ با اینکه این بازیکن ۶ سال دیگر هم با آرسنال قرارداد داشت، قراردادی ۵ ساله امضا کرد. فابرگاس دلیل رد کردن پیشنهادات دیگر و امضای قراردادی جدید را آرسن ونگر و شیوهٔ بازی آرسنال دانست.


 فرانسِسک در فصل ۷-۲۰۰۶، تجارب بسیاری کسب کرد. او که به جمع بازیکنان اصلی تیم آرسنال پیوسته بود، در همهٔ بازی‌های لیگ انگلستان حضور داشت و در مجموع با ۱۳ پاس گل به عنوان دومین بهترین پاسور لیگ معرفی شد          همچنین او توانست از طرف طرفداران جایزه فروهر رابگیرد 


مذاکرات طولانی بارسا و آرسنال بالاخره نتیجه داد و فابرگاس با گذشتن از خیر 4/4 میلیون پوند دستمزد، با قراردادی 35 میلیون پوندی راهی بارسلونا شد تا به هم تیمی هایش در در تیم ملی اسپانیا بپیوندد.
قرارداد فابرگاس با بارسلونا تا سال 2016 منعقد شده و برای آزاد سازی این قرارداد مبلغ 200 میلیون یورو تعیین شده است


صحبتهای ونگر در مورد رفتن سسک به بارسلونا


" من انتظار دارم اون توی لندن بمونه . ازش میخوام که بمونه . من تمام توانم رو تو این راه میزارم که اون رو اینجا نگه دارم . هرکی جای من بود برای بازیکنی با این کیفیت میجنگید . به نظر من بهترین افتخار برای کاپیتان این است که به تیمش وفادار باشه و نزد طرفداراش بمونه . اون تو این فصل برای ما کم بازی کرد و از بین 36 بازی 22 بازی کرد . اما من میخوام اون سال بعد حداقل 35 بازی برای ما کنه و خودش رو نشون بده . "


مصاحبه سسک پس از ورود به نیوکمپ


او در گفتگو با نشریه گاردین گفت:" تمرینات باورنکردنی است. این بهترین گروه بازیکنانی است که من در عمرم دیده ام. اگر جلسات تمرینی را ببینید، آن را باور نخواهید کرد.


کیفیت بازیکنان شگفت انگیز است. من چنین چیزی را هرگز ندیده و تجربه نکرده بودم. بازیکنان تیم بسیار فروتن هستن و جو تیم بهترین جوی است که من دیده ام."


سسک فابرگاس پیراهن شماره 4 بارسلونا را به تن دارد. پیراهنی که در آرسنال نیز بر تن داشت 
موضوع اصلی اینجاست فابر گاسی که زحمات زیادی برای ارسنال کشید وبعد از اوضاع بهم ریخته ارسنال به تیم زادگاه خود بازگشت چرا در نزد طرفداران آرسنال منفور است مگه او چه کرده است؟!!!


از شما میخوام به این چند مثال دقت کنین


تیری انری اسطوره ارسنالی ها بعد از بهم ریختن اوضاع ارسنال و پس از رفتن تمام ستارگان ارسنال او هم به بارسلونا پیوست اما هیچکس ازاو به عنوان خیانت کار یاد نکرد تازه بارسا برای انری زادگاه نبود چیزی که برای سسک بود


افراد دیگری هم مثل انتونیو ریس و پیرس و...


کسی که با تمام وجود برای ارسنال بازی کردنظر شما چیست؟ نظرتان را تغییر دهید

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن شعبانی در 23/12/1390 | 18:53 گفت:

نباید میرفت

سید محمد رضا در 23/12/1390 | 16:12 گفت:

یه زمانی حاضر بودم براش بمیرم
اما حتی حوصله نگاه کردن بازی هاش رو هم ندارم

hamed در 23/12/1390 | 16:04 گفت:

درباره ی فابرگاس حتی حرف زدن هم جرم محسوب می شه...

حبیب در 23/12/1390 | 15:53 گفت:

اونایی که میگن فابرگاس برای آرسنال زحمت کشید:
فقط و فقط آرسنال برای این مفت خور زحمت کشید... مگه مفتی بازی میکرد؟ پول میگرفت وظیفش بود مثل سگ کار کنه...

moeinem در 23/12/1390 | 15:42 گفت:

علی جان مسخره که فحش نیست.میخوایی بدونی چه کلماتب فحشه؟بگم؟

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:19 گفت:

جان من! جان من این بحثو تموم کنین بابا ما اینجا کشته دادیم سر این بحث!!!!

من از اولی که اینجا بودم فحش خورم ملس بوده :))) اولین فحشی که خوردم به خاطر همین دی ان ای بود یکی بهم گفت مسخره :(
جان من ول کنید

دانیال در 23/12/1390 | 15:09 گفت:

آره اولش با تعصب بازی می کرد ولی تو این 3-2 سال اخیر من ازش بدم اومد دیگه انگار فکر می کرد مال آرسنال نیست.

HAMED toopchi در 23/12/1390 | 14:57 گفت:

كي هست؟ تو تيم ما بوده؟؟؟

moeinem در 23/12/1390 | 14:24 گفت:

بره به جهنم

شاهين در 23/12/1390 | 14:10 گفت:

فابرگاس واسه ما مرده و خون ارسنال تو رگاش نيست بره بميره

Farhad Rahbari در 23/12/1390 | 13:55 گفت:

بره به دوزخ

رضاشاماخ چوک بندر در 23/12/1390 | 13:25 گفت:

بره به جهنم

سجاد کریمی در 23/12/1390 | 13:24 گفت:

منم خیلی دوسش دارم ولی واقعا نامردی کرد

حسین در 23/12/1390 | 13:23 گفت:

JUGGLER 98 جان ممنون از پست خوبت.

دوستانی که میگن سسک منفور شد چون طرز رفتنش خوب نبود...بهتره یه نگاهی به تابستان های 2008 و 2009 و 2010 بندازن که سه سال متوالی سسک پیشنهاد بارسا رو رد کرد و در آرسنال موندنی شد.اگر یک بار به طرز بدی رفت...سه بار به طرز بی نظیری پیشنهاد تیم دوران کودکیش رو رد کرد تا در آرسنال موندنی بشه.

بی انصاف نباشید.

ضمن اینکه فروش سسک اصلا برای آرسنال ضرر به بار نیارود.علاوه بر همه قابلیت های فوتبالی که برای ارسنال در این 8 سال به گذاشت کلی پول هم از فروشش به ارسنال رسید.حالا اینکه مدیران ارسنال از این پول خوب استفاده نکردن و ستاره نخریدن دیگه تقصر سسک نیست.

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 12:54 گفت:

اقا محسن که نوشتی فرقش تو رفتنشون بود انری هم درست زمانی رفت که ارسنال ورزشگاه ساخته بود و هم بازیکناش رفته بودند
بعدم سسک داشت پیر میشد حقش گرفتن جام بود
من خودم عاشق سسکو ارسنالم انری رو هم خیلی دوست دارم
به مصاحبه سسکم دقت کن هر بازیکنی ارزوی بودن تو اونجا رو داره

Keivan در 23/12/1390 | 12:52 گفت:

فابرگاس خائن نیست واسه آرسنال زحمت کشید خیلی جاها آرسنالو بالا برد پس من فابرگاسو خائن نمیدونم هنوزم دوسش دارم

Gunner در 23/12/1390 | 12:49 گفت:

حوصله خوندم درباره اين بي تعصب رو ندارم

♥Arsenal♥ در 23/12/1390 | 12:49 گفت:

آره

محسن در 23/12/1390 | 12:48 گفت:

سسک بازیکن محبوبی واسه هوادارا بود اما بدموقهی و بی رحمانه آرسنال رو ترک کرد . هانریم رفت بارسلون اما چرا هنوز همه دوسش دارن ؟؟؟
فرق هانری و سسک تو طرز رفتنشونه .
سسک بازیکن محبوب من بود اما فرم رفتنش بی احترامی به من هوادار بود پس من ازش متنفرم

sepehr najafian در 23/12/1390 | 12:44 گفت:

عشق است سسک

Fateme در 23/12/1390 | 12:41 گفت:

موضوع اینه که اونایی که از سسک بد میگن و توهین میکنن بهش روزایی که برامون بازی میکردو یادشون رفته ......
خالصانه و با تمام وجود عاشق آرسنال بود و هست .

سید سجاد حسینی در 23/12/1390 | 12:40 گفت:

دمت گرم . حرف دل منو زدی