بلف ممنوع

نویسنده: JUGGLER 98

وبلاگ من
نویسنده: JUGGLER 98
من یک پسر ایرانی هستم عاشق ارسنال و بعد استقلال همیشه منتظر برد ارسنال هستم زمانی که من به ارسنال دلبستم انری و دنیس برکمپ کولاک میکردن و ... اما خیلی ناراحتم بعد از ساختن ورزشگاه وقرض ها ارسنال تمام بازیکنهای خوب خودشو فروخت
کل بازدید: 35,038 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بلف ممنوع

آخه چرا الکی بلف زددن چرا؟آخه یکی نیست بگه مگه ما رئالیم؟


آخه شما حساب کنید اگه این همه بازیکن آرسنال جذب کنه کجا ترکیب بذارنشون؟!(البته من که میگم هیچکی نمیاد)


1-ورتونگن( کوسلینی،فرمایلن،استادژورو)


2-ماریو گوتزه ادان هازارد ام ویلا (جک ویلشر الکس سانگ میکل آرتتا چمبرلین والکات)


3-اشخاصی مثل دلپیرو پودولسکی برگشت هانری خرید کالو وخیلی های دیگه که من یادنم نیومد یا سعی کردم بزرگهاشونو بگم


خب از نظر ونگر که کوسیلینی و فرما بهترین خط دفاع جهانه


جک ویلشر که خودش تکه و فکر تعویضیبودنش الکیه_ونگرمیگه سانگ بهترین هافبک دفاعی جهانه_ونگر میگه آرتتا فوق العادستو به تیم شخصیت داده_ونگر میگه چمبو اینده دار ترینه_ونگر میگه والکات داره عالی ترین بازیهاشو میکنه


البته با بعضیهاش موافقم


رابین هم که نمیتونه بیرون بذاره


حالا خودتون بگید هر بازیکنی که اضافه بشه کجا بازی میکنه با چه سیستمی؟آخه مگه آرسنال میتونه بازیکن خوب روی نیمکت نگه داره یک عده دزد میدزدنشون همین


پس بیاین بلف نزنیم بازهم نظر با خودتون


تشکر

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 8/1/1391 | 13:41 گفت:

همشون رو که قرار نیس با هم بگیریم
گوتزه یا هازارد ( پستشونم با هم فرق می کنه )
دل پیرو و هانری هم اگه بیان نیمکت نشینند و جهت افزایش روحیه و تجربست که میان
ورتونگنم که واقعا یه دفاع خوب واسه نیمکت می خواییم چون آرسنال مصدوم زیاد میده
اگه آرسنال پودولسکی رو بخره دیگه بازیکن ستاره واسه خط حمله نمیگیره

حمید فرازی در 8/1/1391 | 02:05 گفت:

منمموافقم تیم به تغییرات زیادی نیاز نداره و میشه با خرید یکی دو بازیکن در پستایی که نیاز داریم تیم خوبی رو بست ولی مسئله اصلی در درجه اول حفظ اسکلت اصلی تیمه.البته امسال قطعا بیشترین خروجی رو نسبت به چدفصل اخیر خواهیم داشت و مجبور به خرید خواهیم شد

مجتبی عابدی در 7/1/1391 | 20:48 گفت:

شزنی(مانونه) گیبس(سانتوس) ورما(استاد) کوشیل(مرته ساکر) سانیا(جنکینسن) سانگ(فریمپونگ) ویلشر(رمسی)(روزیسکی) تئو(هازارد)(جروینیو) چمبو(ارتتا) پولدی(؟؟؟) رابین(؟؟؟) البته اگه 1 - 1 - 4 - 4 بچینه و هازارد بیاد بازم سنتر فروارد درجه یک نداریم با رفتن شاماک و پارک .

مجتبی عابدی در 7/1/1391 | 20:42 گفت:

ورما و کوشیل و مرته ساکر و جورو . پولدی هم احتمالا میره وینگ چپ یا اگه رئیس 4-4-1-1 بچینه میره پشت سر رابین . چمبو هم جای جروین و ٪60 میگیره تو ترکیب فصل بعد با این درجا زدن های رمسی هم بعید نیستهازارد یا گوتزه یکیشون جای ارتتای پا به سن گذاشترو بگیرن . ورتونگن که بعیده اصا محاله . اما با رفتن پارک و شاماک خرید یکی دو فروارد محتمله . ممنون از پست ببخشید زیاد حرف زدم .

ramin kazemi در 7/1/1391 | 19:33 گفت:

لایک موافقم-رفتن مسی به ریال از جدا شدن دلپیرو از یووه محتمل تره!!!

HOSSEIN در 7/1/1391 | 19:14 گفت:

میدونین چیه؟ هر سالی که ما خیلی بازیکن نداریم خیلی مصدوم میدیم اما حاضرم شرط ببندم اگه سال دیگه یه تیم توپ ببندیم کمترین مصدومیت رو میدیم.این یکی از قوانین جدید مورفیه

hosein-gunner در 7/1/1391 | 18:52 گفت:

ما تیممون اگه 1000نفرم باشن باز انقدر مصدوم میدیم که یار کم میاریم و دلیل این همه شایعه هم همینه

mahdi gordan در 7/1/1391 | 18:43 گفت:

آره بابا شما یادتون نمیاد شاید برکمپ معمولا سال آخر بازیشو روی نیمکت بود و اگر بازی میکرد 30 دقیقه ای بود. خوب بازیکن بزرگه و روی نیمکته دیگه.
یا همون لمان بازیکن بزرگی بود ولی گاهی اوقاتم نیمکت بود.
ضمنا معمولا ونگر بازیکنای خوبشو برای لیگ میزاره و ذخیره ها رو توی بقه مسابقات داخلی مصرف میکنه. من حتی یادمه جلو منچستر چند سال پیش توی حذفی هر دو تا تیم تقریبا امیداشونو فرستادن. (البته منچستر 5 تا اصلی گزاشت) و برد بازیو.
حالا بده ما دوتا تیم داشته باشیم هم توی لیگ هم توی حذفی وهم جام خیره بتونیم بدرخشیم؟

بهنود بهروز وزیری در 7/1/1391 | 18:08 گفت:

اگه ون پرسی خدایی نکرده مثل فصل پیش مصدوم شه اونوقت ونگر باید به کی اعتماد کنه
الانم منچسترم هم رونی داره هم بربا هم اون هم چیکاریتو چیزی شده
بعد نیس که بازیکنای خوبی داشته باشی که اگر عقب افتادی بدونی میتونن کاری کنن

♥Arsenal♥ در 7/1/1391 | 17:52 گفت:

ما همیشه چوب نیمکت ضعیف خوردیم (مصدومیت)

اینا نیمکت رو قوی میکنن واسه روزای سخت

مثلا اگه الان گوتزه دشاتیم دیگه واسه ویلشر لحظه شماری نمیکردیم و میذاشتیم تا دوره نقاحتش کاملا تموم بشه......

یه فروارد درست درمون نداریم بزاریم کنار پرسی

♥Arsenal♥ در 7/1/1391 | 17:50 گفت:

تا حدی درست میگی!!!
ولی جا میشن تو زمین
دلپیرو که نباید انتظار فیکس داشته باشه

بعدم اونقدر مصدوم میاریم که راحت همشون بازی میکنن :دی

ehs در 7/1/1391 | 17:13 گفت:

كلا بيشتر بچه ها هم نظرشون در درجه اول حفظ بازيكن هاي تيمه!ولي تركيب ما كامل نيست!ما هر سال به خاطر يك پست ضربه خورديم و همه جامها رو يكجا از دست داديم چون يا در اون پست همه مصدوم بودند يا جانشين خوب نبوده!تيمي قهرمان ميشه كه همون قدر كه تو زمين بازيكن خوب داره رو نيمكت هم بتونه داشته باشه!وجود ستاره باعث ميشه در لحظات دشوار بكار بياد (مثل تيري انري كه برگشت)چه اشكالي داره گوتزه بياد و ارتتا بره نيمكت كه هر وقت ونگر خواست تو هافبك دستش باز باشه نه مثل بازي با ميلان كه نميدونست چي كار كنه!
هومن جان مرته ساكر رو مي گفتن!!

(Hooman sam (Dark metal در 7/1/1391 | 16:45 گفت:

ما چه جا داشته باشیم تو ترکیب چه نداشته باشیم ونگر برای نگه داشتن کاپیتان باید خرج کنه...
اگه بازیکنامون خوبن بازم باید خوبتر بخریم و رابین رو متقاعد به موندن کنیم...
همین...
like like

hamid saadi در 7/1/1391 | 16:25 گفت:

من نظرم همون بود که قبلا گفتم. چندتا از بازیکنها رو آب کنیم. مثل آلمونیا. مانونه. ژورو. تا حقوق هفتگیی که دریافت میکنن رو بتونیم به بازیکنهای دیگه بدیم. مثل رابین.که ارزششو داره. برای خرید که به نظر میرسه پودولسکی رو خریدیم.ورتونگن رو هم بخریم انصافا بهتره. چون نمیشه روی کوسیلنی حساب باز کرد یه بازی خوبه یکی بد.
اما درباره کوسیلنی نظرم اینه که فصل آینده آخرین شانسشه که یا یک مدافع شش دانگ میشه یا میشه یکی مثل ژورو که به درد نیمکت ذخیره میخورن. اما نباید از مدافع آلمانیمون. اسمش یادم رفت. خدایا مگه میشه.
عجب ها. یادم نمیاد. حالا جالبه من ترکیب یازده نفره تیم ملی ژاپن تو سال 2006 رو یادمه. همون تیمی که تو تهران زدیمشون. اما مدافع خودمون رو یادم نیست

مجتبی هانری در 7/1/1391 | 16:14 گفت:

بله بازیکنان خوبمان چون ویلشر یا سانتوس که مصدومند ولی به یه مهاجم خوب کنار فان پرسی نیازمندیم.

مهدی افسرده در 7/1/1391 | 16:14 گفت:

ما فقط به یه هافبک بازیساز و یه مهاجم نیاز داریم همین

محمد جویبار در 7/1/1391 | 16:02 گفت:

حرفت حقه

دانیال در 7/1/1391 | 15:57 گفت:

دمت گرم 95% باهات موافقم ولی یه مهاجم گل زن که مکمل رابین باشه نیاز داریم ،چه بخوایم چه نه