برم به کی بگم؟

نویسنده: JUGGLER 98

وبلاگ من
نویسنده: JUGGLER 98
من یک پسر ایرانی هستم عاشق ارسنال و بعد استقلال همیشه منتظر برد ارسنال هستم زمانی که من به ارسنال دلبستم انری و دنیس برکمپ کولاک میکردن و ... اما خیلی ناراحتم بعد از ساختن ورزشگاه وقرض ها ارسنال تمام بازیکنهای خوب خودشو فروخت
کل بازدید: 36,515 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

برم به کی بگم؟

یک آماری از گرون قیمت ترین بازیکنان جهان گذاشتم منتظر نظراتتونم هستم

مثل همیشه بدیهاشو به بزرگی خودتون ببخشید

در تازه‌ترین فهرست بازیکنان با ارزش و گران‌قیمت اروپا، بارسلونا که پایان فصل گذشته با غلبه بر منچستریونایتد انگلیس صاحب عنوان قهرمانی اروپا شد، دارای ۵ بازیکن در میان 10 ستاره با ارزش در بازار نقل و انتقالات فوتبال حرفه‌ای است.


این بازیکنان شامل لیونل مسی، آندرس اینیستا، سسک فابرگاس، ژاوی و داوید ویا هستند که ارزشی بالغ بر ۳۰۹ میلیون یورو در بازار دارند و براین اساس با توجه به ستارگان گران قیمت  دیگر کاتالان‌ها، بارسا به‌عنوان گران‌قیمت‌ترین تیم جهان محسوب می‌شود.


مسی که در یک سال گذشته عناوین بازیکن برتر جهان و اروپا را به خود اختصاص داده، براساس این گزارش بازیکنی است که در بازار رقمی بالغ بر ۱۰۰ میلیون یورو ارزش دارد و ارزشمندترین فوتبالیست جهان نیز محسوب می‌شود.


براساس این فهرست کریستیانو رونالدو مهاجم رئال با ارزشی بالغ بر ۹۰ میلیون یورو در رده دوم فهرست مذکور جای گرفته و در کنار او یک بازیکن انگلیسی (وین رونی)، یک آلمانی (ماریو گومس) و یک فرانسوی (فرانک ریبری) نیز در جمع 10 نفر اول جهان حاضر هستند.


این گزارش در عین حال عنوان می‌کند بازیکنان اسپانیایی به واسطه درخشش در سطح باشگاهی و ملی در چند سال گذشته گران‌قیمت‌ترین‌ها به شمار می‌روند.


علاوه بر ۵ بازیکن نام‌برده از بارسا فرناندو تورس‌ نیز که در تیم انگلیسی چلسی بازی می‌کند یکی از گران‌بهاترین ستارگان جهان به شمار می‌رود.


*فهرست 10 بازیکن گران قیمت فوتبال جهان به شرح زیر است:


۱- لیونل مسی، بارسلونا، ۱۰۰ میلیون یورو


۲- کریستیانو رونالدو، رئال مادرید، ۹۰ میلیون یورو


۳-آندرس اینیستا، بارسلونا، ۶۵ میلیون یورو


۴-سسک فابرگاس، بارسلونا، ۵۴ میلیون یورو


۵-وین رونی، منچستریونایتد، ۵۴ میلیون یورو


۶-ژاوی، ۴۵ ، بارسلونا، ۴۵ میلیون یورو


۷-داوید ویا، بارسلونا، ۴۵ میلیون یورو


۸-ماریو گومس، بایرن‌مونیخ، ۴۲ میلیون یورو


۹-فرناندو تورس، چلسی، ۴۲ میلیون یورو


۱۰-فرانک ریبری، بایرن‌مونیخ، ۴۲ میلیون یورو


  


(راستی آمارو یوفا داده)


حالا سوالات من


1-اسپانسر یعنی چی؟


2- اسپانسر آرسنال یعنی چی؟


  


خوب آخه ما چهارمین بازیکن گرون قیمت جهان فروختیم کیو خریدیم؟


آخه این چه وضعشه درسته خوبه که ما یک مربی حرفه ای داریم ولی این دلیل نمیشه که بازیکن درجه اول بفروشیم بازیکن درجه...بخریم


بعد میگن بارسا بهترینه پس با این بازیکنام  میخواد نباشه؟بارسایی ها درست خرج کردن درستم نتیجه میگیرن وگرنه رئیس ما سره


 


نظر شما چیه؟


تشکر

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد توپچي در 11/1/1391 | 13:36 گفت:

برا مسي خرج نکردن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
اگه دوستان به سايتهاي معروف فوتبال رفته باشن مي‌بينن که کهکشانيها از فوق ستاره بارسا بعنوان ((هورموني)) ياد مي‌کنن!
مي‌دونين اين هورمونايي که برا رشد بيشتر مسي استفاده کردن چه هزينه‌اي برا بارسا داشته؟ مسي تا آخر عمرشم برا تيمش گلزني کنه نمي‌تونه جبران کنه!

JUGGLER 98 در 11/1/1391 | 05:04 گفت:

ممنون از همگی آره منظورم از این دو تا سوال کنایه ای بود
آقا حسین درسته اینیستا و ژاوی و مسی پولی برای خریدشون داده نشده ولی دستمزدشون چی؟

سعيد توپچي در 11/1/1391 | 01:04 گفت:

منظور ژاگلر از اين پرسشها کنايه‌اي بوده که به مثلا اسپانسرهاي آرسنال زده، آخه عربا هر تيمي رو خريدن اون باشگاه رو به نون و نوا رسوندن ولي ما هرچي مي‌کشيم از همين شرکت هواپيمائي هست! بجاي اينکه اونا خرج تيم کنن، فکر مي‌کنم امثال نصري و فابرگاس و آنري دارن تبديل به هواپيماهاي اونا مي‌شن!
ايشالا هواپيماهاشون بره تو کوه و دره

حسین در 11/1/1391 | 00:10 گفت:

اشتباه نکنید این رقم ها ربطی به فروش بازیکن ها نداره.یعنی اینکه برای سسک زده 54 میلیون یورو معنیش این نیست که آرسنال سسک رو با این مبلغ فروخته.این اعداد تخمین کارشناس های ورزشی هست و ربطی به ترانسفر این ده نفر نداره.

((بارسایی ها درست خرج کردن و درستم نتیجه میگیرن)).........بارسا از این 5 نفری که توی لیست داره اگر فرض کنیم هیچ سهمی هم در پرورش سسک نداشته باشه فقط برای سسک و ویا خرج کرده و برای ژاوی و اینیستا و مسی خرجی نکرده.

اسپانسر در یک کلام یعنی حامی مالی.در ازای تبلیغ فلان تیم برای فلان شرکت اون شرکت مربوطه بسته یه مفاد قرارداد منعقد شده بین باشگاه و شرکت از درصدی تا تمام هزینه های اون باشگاه رو تقبل میکنه.البته برای باشگاه های بزرگ معمولا اسپانسرینگ درصد خاصی از مخارج رو شامل میشه و نه همش رو.

اسپانسر آرسنال هم شرکت هواپیمایی امارات هست.حالا این سوالت که اسپانسر آرسنال یعنی چی رو نمیدونم منظورت چی بوده دقیقا!!

محسن در 11/1/1391 | 00:07 گفت:

این قیمتا ارزش بازیکناس

علی ارشدی در 10/1/1391 | 23:47 گفت:

hooman sam@ سعید میگن رفته سر کار :دی

سعيد توپچي در 10/1/1391 | 23:39 گفت:

احتمالا زن گرفته ديگه وقت نمي‌کنه بياد اينجا! ; )

(Hooman sam (Dark metal در 10/1/1391 | 21:25 گفت:

ما مسئولامون دارن میکنن تو پاجمون...
دزدتر از اونا خودشونن...
---------------
علی ارشدی اون لینک رو دقیقا یادمه...
خوب موقعی یادآوریش کردی...
راستی چرا سعید میلانی غیبش زده؟قبل از عید هم خبری ازش نبود ، فکر نکنم بخاطر عید باشه....!!!
از کل کل کردن باهاش خوشم میومد آخه مثل بعضیا غیر منطقی حرف نمیزد این پسر...
--------------
LIKE LIKE

مصطفی کاظمی در 10/1/1391 | 19:04 گفت:

چرته بابا،یعنی الان ارزش ونپرسی از تورس کمتره؟؟؟؟

سعيد توپچي در 10/1/1391 | 18:48 گفت:

نمي‌دونم کيه که داره اين قرارداها رو مي‌بنده که اينجوري داره به تيممون خيانت ميکنه
اگه کسي ميدونه بگه که يه چارتا فحشش بديم دلمون خنک شه!

یه آرسنالی در 10/1/1391 | 18:18 گفت:

حق با تو ا ـه

مجتبی هانری در 10/1/1391 | 17:21 گفت:

یعنی پشتیبان،حامی---پول فابرگاسمون،نصری ،کلیچی و....معلوم نیست چه کارش کردند؟؟معلوم نیست چه سر این پول ها دراورند؟شاید یه کمش مال بدهی ورزشگاه امارات باشه؟اونم مگه چه قدر؟؟

احسان در 10/1/1391 | 17:16 گفت:

فابرگاس 45 میلیون فروخته شد

در ضمن بدهی های حاصل از ساخت ورزشگاه دست ونگرو برای خرید بست

علی ارشدی در 10/1/1391 | 16:35 گفت:

اسپانسر یعنی حامی اسپانسر آرسنال هم یعنی حامی آرسنال :دی مثلا فلای امیرتس یکی از اسپانسرای آرسناله که کرده تو پاچه مون

ما فابرگاسو به 54 میلیون نفروختیم فکر می کنم! ارزون تر بود
درباره خرید هم بارها گفتم چیزی که خیلی ما رو اذیت می کنه وضعیت مالی بدمونه شما اون موقع نبودی سعید میلانی گل یه پست دراینباره گذاشت لینکش اینه:
http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=35&PostID=1814
حتما بخونش تا ببینی پول فروش ستاره ها کجا میره+ دستمزد هفتگی بازی کنا مربیا و ...