بازيكن ايراني آرسنال

نویسنده: HAMED toopchi

وبلاگ من
نویسنده: HAMED toopchi
من حامد 24 ساله، دقيقا يادم نيست از كي طرفدار آرسنالم. 2002-2001 بود احتمالا، يادمه كه رو پيرهنش DREAMCAST بود! تا حالا سه چهار باري خطر سكته رو رد دادم، ولي مطمئنم آخرش از دست آرسنال جون ايست قلبي ميكنم.!! با اين حال بازم "آرسنااااااااااااااااااااااااال"
کل بازدید: 60,694 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازيكن ايراني آرسنال

اينم از دانيال كرباسيون بازيكن ايراتي آرسنال كه 2003-2005 بازيكن آرسنال بود، يك گل هم تو كارلينگ كاپ به سيتي زد كه اون بازي رو 2-1 آرسنال برد. سال 2004.
 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 7/12/1390 | 13:42 گفت:

کوش پس؟؟

لطفا لینک عکس رو بده چون من چیزی نمیبینم....

♥Arsenal♥ در 7/12/1390 | 13:41 گفت:

اینجا که کسی نیست؟؟؟

hadi falah در 6/12/1390 | 23:37 گفت:

الان کجاست ؟

حمید فرازی در 6/12/1390 | 21:50 گفت:

علی برا تو خبو نیست.جنبشو نداری.آره جامد آماده هست اونروز که گفتم هروقت خواستی بیا ببرشون

علی ارشدی در 6/12/1390 | 21:25 گفت:

نون برنجی؟ نه من چیزی نگرفتم ولی می خوام

HAMED toopchi در 6/12/1390 | 19:46 گفت:

ممنون خميد جون، اين نون برنجياي ما چي شدن؟ نكنه داديشون علي ارشدي؟

Gunner در 6/12/1390 | 19:39 گفت:

جلسی 1 بولتون 0 باور کنید تمام بازی رو داره لوییز درست میکنه بقیه همه چوب لباسی اند

ali jamshidi در 6/12/1390 | 19:39 گفت:

لنعت به این شانس
چلسی 1- بولتون 0

حمید فرازی در 6/12/1390 | 19:36 گفت:

جالب بود حامد.واقعا حامد یه استعدادایی داره که هیچکدمتون ندارین :دی
امیدوارم سپهر هم عکسا رو نبینه :)

توپچی جنوب در 6/12/1390 | 19:35 گفت:

چرا هیچ وقت مشهور نشده!!!!!!!!!!!!

ali jamshidi در 6/12/1390 | 19:25 گفت:

پایان نیمه اول
نیوکاسل 2 - ولور 0
چلسی 0 - بولتون 0

ali jamshidi در 6/12/1390 | 19:15 گفت:

آقا سعید دیدم دیوار رو جواب هم دادم. متاسفانه یاهوم باز نمیشه.
مسخره کردن ملت رو. یهو تخته کنن بره درشو دیگه.

علی ارشدی در 6/12/1390 | 19:07 گفت:

من عکسا رو نمی بینم :(((
لینک بدین

Saeed Milani در 6/12/1390 | 18:52 گفت:

علی آقا هستی با ما :-) دیوارتو یه نگاه بنداز ، مرسی حامد و مهدی از اطلاعاتی که دادین

ali jamshidi در 6/12/1390 | 18:52 گفت:

نیوکاسل2-ولور0
چلسی0-بولتون0
تا دقیقه 20

ali jamshidi در 6/12/1390 | 18:48 گفت:

نیوکاسل 1-ولور 0
چلسی 0-بولتون0 تا دقیقه 15

sepehr najafian در 6/12/1390 | 18:47 گفت:

ملعون!ها ها ها!

مهدی بحری در 6/12/1390 | 18:37 گفت:

الان استعداد یابه توی امریکای شمالی
2004-2005 اپسویچ تون
2005-2006 برندلی
بعدش هم چنان مصدوم شد که دیگه قید فوتبال رو زد
الان هم 27 سالشه

HAMED toopchi در 6/12/1390 | 18:37 گفت:

توي آمريكا، ديگه فوتبال بازي نميكنه، تو كار ترانسفر هست فك كنم!

Saeed Milani در 6/12/1390 | 18:30 گفت:

الآن کجاست؟!