فرشته در غربت

نویسنده: HAMED toopchi

وبلاگ من
نویسنده: HAMED toopchi
من حامد 24 ساله، دقيقا يادم نيست از كي طرفدار آرسنالم. 2002-2001 بود احتمالا، يادمه كه رو پيرهنش DREAMCAST بود! تا حالا سه چهار باري خطر سكته رو رد دادم، ولي مطمئنم آخرش از دست آرسنال جون ايست قلبي ميكنم.!! با اين حال بازم "آرسنااااااااااااااااااااااااال"
کل بازدید: 58,056 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فرشته در غربت

فرشته اي در غربت.!!


سر انجام چندي پيش، پس از سالها كش و قوس بزرگترين انتقال جهان فوتبال به وقوع پيوست.
در
اين انتقال فوق ستاره باشگاه ارسنال. اين تيم را علارغم ميل باطني سران
باشگاه به مقصد هانوفر المان ترك كرد! اين انتقال هرچند بزرگترين انتقال
تاريخ جهان فوتبال بود، در عين حال جنجالي ترين ان هم بود. كه اين امر باعث
گمانه زني هايي در مورد اين انتقال شده است. برخي كارشناسان فوتبال اين
موضوع را تلاش  المانها براي تضعيف فوتبال انگلستان دانسته اند. حتي
برخي ديگر پا را پيش گذاشته و مسائل سياسي را دخيل دانسته اند!!!
ديلي ميل: بدهي 784539050000000000 ميليارد دلاري فدراسيون فوتبال آلمان براي يك انتقال!

گازتا دلا اسپورت: سياست پشت پرده.! برلين، لندن را در صورت عدم انتقال مدافع آرسنال تهديد به حمله اتمي كرده بود!!

ماركا: جدال خونين به سود آلمانها پايان يافت! با قطعي شدن انتقال يوهان به هانوفر پرونده جنگ جهاني سوم قبل از شروع بسته شد!

مترو:  سقوط ليگ برتر با فروش ديوار سرخ!

كيهان ورزشي: كمر فوتبال انگلستان شكست. ارتش نازي "استاد" را ربود!

-----------
خب
بچه ها، كاريه كه شده! داغيه كه سالهاي سال دنيا فراموش نميكنه. ما
طرفداراي ارسنال ديگه جاي خود. حالا يه نگاهي بندازيم ببينيم استاد اونور
در چه حاليه!!!

فرشته در غربت
اي پرنده مهاجر، اي همه شوق پريدن.......!!!  اي قديسه. اي كبريايي. اي فرشته رويايي. اي ......!!!!!!!

------------------------------------------

جگرتون بسوزه! خون بالا بيارين. اين استادمونه.  طفل معصوم رو ولش كردن تو غربت، يه آدرس دادن دست بچه نادون، بلا تكليف و سرخورده شده. ( عجب استقبالي كردن نامردا، بابا اين تو لندن قدم ميذاشت 200 نفر زير دست و پا له ميشد!)
 وا مصيبتا استاااااااااااااد


استاد: آقا، من راهمو گم كردم، با من دوست ميشي!!؟؟؟
اون آقاهه: ايششششش، برو گمشو!
( آآآي بميريم برات)
بلاخره بعد از كلي حيرون شدن. يكي رو فرستادن دنبال استاد. ( بچه ها اينجا استاد پيدا شده. حالش خوبه. نگران نباشيد!)


در اينجا استاد ميره  كه سوار ميني بوس بشه تا به آود آرنا بره.

----------------

خب دوستان استاد به تيم جديدش ملحق شده. كاري از دستمون بر نمياد جز آرزوي بردباري و موفقيت براش! هييييي


هووووووووي بي وجدان، بز كه نيست گرفتين بستينش!! اين پاره تنمونه!
 ( بزن سرتو تو ديوار، هركجا كه هستي)


كمك مربي: هي بچه. اين همه پول نداديم مث هويج پخته نگاه كني! شيرجه بزن
مربي به كمك مربي: يوهوهاهاهاهاااااااااااااا!

( محكمتر بزن. شله!)
نامرداااااااا. بچه رو رو چمن راه نميدن. فرستادنش تو خاك خلا! مادرت بميره يوهان

( بي غيرتي اگه همين الان سرتو نزني اون گوشه تيز ديوار!!)بچه ها قيافه استاد رو ببينين! فك كنم آب و هواي غربت بهش نساخته. توپ تو مخش ميخوره زرداب صفراب قاطي ميكنه طفلكي!!


-----------------------
خب بچه ها. استادمون بعد تحمل تمرينهاي سخت و غير انساني كه بهش روا داشته شد، بهش بازي رسيد. تا بيش از اين جهان فوتبال در حسرت اين سوپر قهرمان نمونه!

و اينك عقاب هانوفر!! ( دست جييغ هورااااااااااااااااااا)ديوار مستحكم هانوفر! پشه ازش رد نميشه. با دل و معده ش به استقبال توپ ميره!     ( باز هي بگيد پاتريك ويرا!)
فك كردين خيال كردين؟؟؟!  استاااااااد  پله ميشود!!!

( بيكار نشين، اشك شوق بزيز)فراتر از عقاب!!!!!!!!!!يه وقتايي گل به خودي هم ميزنه كه عيب نداره، استاده ديگه!!!نوشابه مشكيه: رئيس اين يوهان خيلي سوژه ست. كلي ميخنديم

مربي: هاهاهاهاااااا. بيچاره هيلوود الان افسرده شده!

-------------------------------------
بچه ها اين خانوم مارچلي هست. دوست و همسايه استاد. عصرا واسش كلوچه سيب و كيك كشمشي مياره. استاد ديگه تو شرايط جديدش جاافتاده. شما هم نگران نباشيد شرايطش خوبه.
( اشك شوق)

خب بچه ها هم من هم استاد خيلي دوستون داريم. بوووووووس
==========
خانوم مارچلي: عجيجم سرتو بكن زير آب يخ نكني عجقم!!!!!!!

فرشته در غربتتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 8/2/1392 | 14:38 گفت:

خیلی ردیف بود-دمت جزغاله.
درود به شرفت
انرژیم بیاد طرفت

حمید pires در 7/2/1392 | 23:49 گفت:

ایول حامد جان از اون پستایی بود که سیوش نکنی از کفت رفته.

مجتبی در 7/2/1392 | 23:34 گفت:

حامد جون دمت گرم یک دهه بوداین جوری نخندیده بودم
دل درد شدم از بس خندیدم

hamid saadi در 7/2/1392 | 18:12 گفت:

چکارش داری حامد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


راستی میدونستی تو هم استاد اینجایی

سالار لاری در 7/2/1392 | 17:53 گفت:

ایول
مردم از خنده

M o o r I در 7/2/1392 | 16:55 گفت:

راستی خودت کجایی ؟

چرا نمیای ؟ چرا کم پیدایی پسر ؟

مهدی قائمی در 7/2/1392 | 16:49 گفت:

خیلی پستت خوب بود, مخصوصا دیوار سرخ!!!
ولی باشگاه باید با این پولی که به جیب زده تیمو سال بعد واسه قهرمانی ببنده, ترکیب فصل بعد آرسنال:
کاسیاس
سانتوس اسکیلاچی کوشیلنی راموس
آلونسو
بیل اوزیل
رونالدو مسی
فالکائو(شاماخخخخ)

M o o r I در 7/2/1392 | 16:28 گفت:

دهنت سرویس حامد

پاتو از تو کفش یوهان بیار بیرون من یکی از طرفدارای پروپاقرصشمااااااااااااا

میخوای آواتارمو دوباره استادیوهان کبیر بذارم تا سوهان روحت باشه ؟

مهدی 111 در 7/2/1392 | 16:24 گفت:

آخیش. دلم واسش سوخت.ازون بازیکنای بی زبون و مظلوم تیم بود.خیلی بی آزاز بود.خدا رحمتش کنه.

علی در 7/2/1392 | 15:03 گفت:

مهدی جان
مهدی جان
مهدی جان
قربون آرسنالیت بشم بخدا همه میدونیم تو آرسنالی هسی اونم شدید چون نبودی الان کی طرفدار آرسنال میشه با این پخش کردن بازیاش یا نتیجه گیریاش بس هسی دیگه
فقط همین ک بدونی این داش حامد ما پیله کرده بود ب ژرو اسمشم استاد ژرو بود
همین
فدایی داری

علی در 7/2/1392 | 15:00 گفت:

Enrique 1:
مرگ بر آلمان و تمام تیمای آلمانی ....
------------
انریکو تو واقعا مریضی
.
.
داش حامد کارت درس
بازی با بایرن ژورو ب تنهایی کمر تیمشو شکست کلا اون سوتیایی ک تو آرسنال میداد یادم افتاد..
لایک وری گود

ehsan zoola در 7/2/1392 | 14:46 گفت:

حامد دمت گرم خیلی خندیدم

راسی شنای پروانش عشق است

masoud mahmudpur در 7/2/1392 | 14:19 گفت:

اصلا عکست رو دیدم فهمیدم پست راجع به ژورو هست

توپچی جنوب در 7/2/1392 | 13:55 گفت:

اي حامد خدا بگم چيكارت كنه الان هم كه رفته هانوفر ولكنش نيستي،
هيشكي تو تيم قدرش رو ندونست تا وقتي كه اون كاپيتان بود تو جام اتحاديه هميشه برنده بوديم حتي وقتي ٤بر ١ عقب افتاديم آخرش بازي رو برديم
فقط بخاطر اينكه بازوبند روي دست استاد بود.
هنوز زوده مطمئنم هم هوادار ها و هم بازيكئان حسرت از دست دادن چنين مرواريدي رو ميخورن تو اين انتقال فقط هانوفر سود نكرد بلكه باعث پيشرفت چشمگير بوندسليگا و افول وحشتناك ليگ برتر شد
نتايج اخير ليگ قهرمانان همه چيز رو مشخص كرده .
فقط ميشه افسوس خورد و بس.
اصلا همين خود حامد بعد از رفتن يوهان كبير ديگه حامد سابق نشد و الان هم فقط با قرص گيره وقتي خبر رو شنيد ٢،٣تا از انواع مخطلف سكته ها رو با هم زد.
فقط ميتونيم آرزوي سلامتي و شاد بودن كنيم واسش باشد كه رستگار شود.
واقعا از دست دادن بازيكنان بزرگ سخته و اين سختترين و ناراحت كننده ترين انتقال بوده در چند سال اخير حتي شنيده شد كه ٣هفته عزاي عمومي اعلام شده تولندن بعد رفتن يوهان كبير
مثل او نبوده نيست و نخواهد آمد

Pakkhoo در 7/2/1392 | 13:54 گفت:

آخ آخ آخ حالا چی کار کنیم
ینی دیگه کسی نیس بش بخندیم

مهدی در 7/2/1392 | 13:16 گفت:

نه اخه اقا حمید فکر میکنه فقط خودش ارسنالیه بقیه نیستن

محمد حسین عبادی در 7/2/1392 | 13:10 گفت:

ARsenal عزیز من 8 ساله ارسنالیم
ژورو هم خوب یادم میاد فقط فکر کردم ونگر رو میگید تعجب کردم گفتم ونگر رفت؟؟؟

-------------------
نه بابا ... حميد شوخي كرد

محمد حسین عبادی در 7/2/1392 | 13:08 گفت:

عجب بعد مدتها از عموجون يه پست ديديم

راستي اينم جزو همون پستاي فرهنگي اجتماعي كه ميگفتي بود؟

عالي بود

دمت گرم

مهدی در 7/2/1392 | 13:06 گفت:

ARsenal عزیز من 8 ساله ارسنالیم
ژورو هم خوب یادم میاد فقط فکر کردم ونگر رو میگید تعجب کردم گفتم ونگر رفت؟؟؟

nima در 7/2/1392 | 13:05 گفت:

دمت گرم فوق العاده بود حامد!!!عالیه عالی...
کلی خندیدم...

امیر صفای نیکو در 7/2/1392 | 12:48 گفت:

ایول.خیلی خندیدیم.حال اساسی کردیم قبل بازی فردا.حامد خان ممنون.

♥Arsenal♥ در 7/2/1392 | 12:41 گفت:

مهدی:
استاد کیه؟؟
تاریخ نگارش :

_________________

بچه ها گیر ندین مهدی از همون هایی هست که تازه آرسنالی شده ، تا دید آرسنال دو تام جام آورد سریع مهدی پرید آرسنالی شد

محمد مهدی در 7/2/1392 | 12:39 گفت:

حامد برگشت
استاد هم رفت. بای بای استاد

Enrique در 7/2/1392 | 12:32 گفت:

لایک نوش خوووووووووووووووونت ...
مرگ بر آلمان و تمام تیمای آلمانی ....

Enrique در 7/2/1392 | 12:31 گفت:

خخخخخخخخخخخخخخخخ .....
بسیار بسیار بسیااااااااااااااااااااااااااااااااار عاااااااااااااااااااااااالی بود ...

مرگ بر آلنان و هرچی تیم آلمانیه .....

علی متحدی در 7/2/1392 | 12:26 گفت:

ان سفر كرده كه 100 قافله دل هم ره اوست هر كجا هست خدايا به سلامت دارش


واقعا داغه دلم تازه شد رفتنش از رفتن سسك سوزناك تر بود چون خيلي دير رفت

علی متحدی در 7/2/1392 | 12:26 گفت:

ان سفر كرده كه 100 قافله دل هم ره اوست هر كجا هست خدايا به سلامت دارش


واقعا داغه دلم تازه شد رفتنش از رفتن سسك سوزناك تر بود چون خيلي دير رفت

reza در 7/2/1392 | 12:25 گفت:

این سوگ بزرگ رو باید اروم اروم میگفتی یه وقت کسی قش نکنه خب . راستی بیشتر از همه من نگرانه خودتم حالا دیگه کسی نیست بهش گیر بدی

reza در 7/2/1392 | 12:25 گفت:

این سوگ بزرگ رو باید اروم اروم میگفتی یه وقت کسی قش نکنه خب . راستی بیشتر از همه من نگرانه خودتم حالا دیگه کسی نیست بهش گیر بدی

Keivan در 7/2/1392 | 12:12 گفت:

حامد دمت گرم عـــــــــالــــــی بود پسر عـــــــالـــــــــی

هزاربار بدتر از شکست عشقی بود رفتنش

یوهان

محسن عاشوری در 7/2/1392 | 12:02 گفت:

به قول علی قاسمی :
خروج این بازیکن به اندازه خروج سیلوستره برای من لذت بخش بود

دیابی و شاماخ و اسکیلاچی و سانتوس هم باید به همین صورت از تیم خارج بشن تا جا برای بازیکن های دیگه باز بشه

احمد ولی خلف در 7/2/1392 | 11:57 گفت:

قشنگ بود، کاش دیابی و سانتوس و شاماخم باید یجا گموگور بشن ، واقعا رو اعصابه آدم راه میرن این احمقا

javad در 7/2/1392 | 11:54 گفت:

خدایی قیافه ش کرکره خندهس میگی دماغش با اتوبوس تصاذف کرده پخش شده

مهدی در 7/2/1392 | 11:34 گفت:

اها الان فهمیدم یوهان ژورو یادش بخیر

علی قاسمی در 7/2/1392 | 11:31 گفت:

مرسی داداش

خروج این بازیکن به اندازه خروج سیلوستره برای من لذت بخش بود


جدا بعد از مصدومیتش در حد لیگ ایران بازی میکرد و خیلی هم صبر کردیم و نشد

دیابی و شاماخ و اسکیلاچی و سانتوس هم باید به همین صورت از تیم خارج بشن تا جا برای بازیکن های دیگه باز بشه

سید محمد رضا در 7/2/1392 | 11:25 گفت:

استاد کیه؟؟
----------
پ تو برا چی آرسنالی شدی؟!!!!!!!
استاد یوهان ژورو دیگه!!!
کاپتان تیم در برد حماسی 7 - 5 جلوی ریدینگ

♥Arsenal♥ در 7/2/1392 | 11:24 گفت:

یعنی فقط قدیمیا مفهمن معنی این پست رو

Vishka در 7/2/1392 | 11:23 گفت:

واااااااااااااااااااااااااااای عجب پستی دادی حامد

واقعا کمر تیم شکسته از وقتی ژورو رفته

کمر تیم که هیچی

کمر کانون هواداران آی آر شکسته

میدونی چرا؟

چون تو بعد رفت ژورو اون حامد قدیم نشدی

مهدی در 7/2/1392 | 11:20 گفت:

استاد کیه؟؟

farzam در 7/2/1392 | 11:19 گفت:

خخخخخخخ
عالی بود حامد به عشق استاد یک دقیقه اشک شوق!!

سید محمد رضا در 7/2/1392 | 11:08 گفت:

الان میشه قشنگ بگی چی شده؟؟؟کی رفته؟؟
-----------------------
دادا باشگاه فلج شد رفت ، تازه میگی کی رفته؟؟؟؟؟؟

سید محمد رضا در 7/2/1392 | 11:06 گفت:

دمت گرم

مهدی در 7/2/1392 | 11:01 گفت:

الان میشه قشنگ بگی چی شده؟؟؟کی رفته؟؟