نبرد همشهری ها+ادعای قبلی فان درفارت!

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 74,660 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نبرد همشهری ها+ادعای قبلی فان درفارت!

سلام توپچی ها:خوب تاتنهامی که هفته ی قبل درخانه ی ساندرلند متوقف شد این بار در خانه ی خودش مقابل نورویچ شکست خورد تا فاصله ش با ما در صورت برد مون مقابل ولورهمپتون زیادتر بشه،این باخت شیرین ،البته شیرین برای ما را تبریک میگم!!


هیچ وقت اون ادعای فن درفارت چند ماه پیش مو قعه یی که بالاتر از ما بودند یادم نمیره که گفته بود ارسنال تیمی نیست و نمی تواند رقیبی سرسختی برای ما باشد!! اخه بگو تازه به دوران رسیده ها تو کی هستی درمورد ارسنال قضاوت کنید تازه چی، حرف از قهرمانی هم زده بود؟ حالا بجنگید شاید برای پنجمی؟؟؟حال بگذریم جوابشو داره میگیره!!به بازیهای سه همشهری که نگاه کنیم ارسنال بیشتر باتیم های پایین جدول از جمله وست برومیچ،ویگان داره چون همینا هستند که می تونند خطرسازباشند!!تاتی وفن در فارت که هم عددی نیستند اینامن از اول هم میدونستم!میمونه چلسی که یه بازی شاید سخت بالیورپول و سرنوشت ساز با ارسنال خودمون!!به نظرتون کی نبرد همشهری ها میبره؟؟نظرمن:ارسنال،چلسی،تاتی!!!شوتان خوش بو ارسنالی ها ی عزیزتر ازگیان.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 22/1/1391 | 15:45 گفت:

نکته مهم تر این که نیوکاسل شاید حتی چهارمی رو از این تازه به دوران رسیده ها بگیره!!!

آقا یک نکته دیگه: اون آقایی که همه ماها رو به آرسنالی نبودن محکوم میکنند دقت کردین یک جا که انتقاد سازنده میکنیم از آرسنال یا برای شوخی بچه ها بلاگ میدن ایشون میان همه رو به بار .... میگیرند؟؟؟ خیلی عذر میخوام نباید میگفتم

محمد على(اباى) در 22/1/1391 | 12:38 گفت:

van der zart k ba ye pekh masdoom mishe dar haddi nis dar morede arsenal harf bezane che berese nazar bede:D

(Hooman sam (Dark metal در 22/1/1391 | 09:24 گفت:

پرجم بالااااااااااااااااااااااست رفیق...نترس ایشالا خودمون سومیم و تیمی واسمون خطرساز نیست!!!
like like

ali jamshidi در 22/1/1391 | 09:04 گفت:

امیدوارم ما سوم بشیم - نیوکاسل چهارم - بقیه هم هر که زورش رسید پنجم به بعد
آخه نیوکاسل هم انصافاً این فصل خوب بازی کرده از طرفی به نسبت چلسی و تاتنهام کمتر خرج کرده

علی ارشدی در 22/1/1391 | 02:41 گفت:

محسن آزاده@ دقیقا الان همین کارو می کنم!!!!

شهرام@ تو خجالت نمی کشی هی از این و اون کپی می کنی؟؟؟؟؟؟

mohsen abbasi@ قطعا سوم شدن برای آرسنال خوشحالی نداره اما وقتی اول قصلو نگاه می کنم واقعا خیلی راضی میشم از جایگاه فعلیمون

حمید فرازی در 22/1/1391 | 01:40 گفت:

تاتنهام که دیگه آرزوش شده قرار رگفتن بالای آرسنال و چلسی هم حالاحالاها کار داره تا به افتخارات ما برسه.

محسن جان کسی نمیخواد جشن بگیره ولی با توجه به مشکلات اول فصلمون سوم شدنمون عالیه.با توجه به مشکلات متعدد تیم سوم شدن عالیه.با توجه به حرف خیلی از بچه ها که میگفتن این فصل سقوط نکنیم و حرفای همین اسطوره هامون سوم شدن عالیه.متاسفانه ما زیادی رو این 7 سال حساس شدیم ولی کافیه این 7 سالو به طور دقیق مرور کنید و ببینید تا با چه ناحقی هایی باید جام ها از ما گرفته بشه هرچند که برای فصل آینده تیم شرایط بهتری داره..بازیکنایی که بخوان ندای جدایی سر بدن تقریبا نداریم.مصدومین کم تری داریم.چندبازیکن خوب دارن تو تیم ظهور میکنن.قطعا خریدهای بهتری خواهیم داشت و شک نکنن فصل آینده همون چیزی رو خواهیم دید که چندساله منتظرشیم ولی اگه بخوایم منتظر اون آرسنالی رویایی باشیم فعلا زوده.کم تر تیمی در تاریخ شبیه اون بوده و واقعا رویایی بود.

mohsen abbasi در 22/1/1391 | 01:21 گفت:

سطح توقعات با این خط هافبک یکم بالاست لابد رمزی باید گل می زد با این بازیکن اینجا بودن الان یه معجزست اونوقت می خواین قهرمانم بشیم اگه ما الان سومیم به خاطر نفس فوتبالمونه نه کیفیت بازیکنا و جو استادیوم که تماشگرا تر کوندن

mohsen abbasi در 22/1/1391 | 01:11 گفت:

واقعا اینقدر ضعیف شدیم که اگه بعد از 7سال سوم شیم می خواین جشن بگیرید ما باید قهرمان شیم تیم قهرمانه که پادشاهی می کنه نه تیم 3م یا 4م

حسین ملازینل در 22/1/1391 | 00:57 گفت:

آقا ما سوم بشیم دیگه هرکی هرچندم که میخواد بشه بشه...

M o o r I در 22/1/1391 | 00:53 گفت:

بچه ها تا دقیقه 62 چلسی 1 فولهام 0


دعا کنید مساوی شه

hamed در 22/1/1391 | 00:49 گفت:

آرسنال برنده ی نهایی رقابت برای بالاتر قرار گرفتن بین همشهری ها می باشد...

توپچی جنوب در 22/1/1391 | 00:01 گفت:

محسن جون خودم میدونستم عمدا گفتم که بیاد ببینه حرصش درات!!!!!!!(:

رضا کاظمی در 22/1/1391 | 00:01 گفت:

چلسی با آرسنال بازی برگشت شون مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محسن آزاده در 21/1/1391 | 23:51 گفت:

حامد، خوبیه جورو اینه که اگر هم حرف مفت میزنه ، ولی تمرکز رو بازیش داره و واسه تیم تو زمین یه ستارس !!!!!!!!!!!!!!
:))))))))))))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))

ehs در 21/1/1391 | 23:42 گفت:

ياد شرط بندي جكي افتادم!!
خوش به حالش!!!!!

سعيد غلامي در 21/1/1391 | 23:41 گفت:

از اون بد تر اين هاپو ردنپه بدتره...... ههههههه

کمیل رحیمی در 21/1/1391 | 23:40 گفت:

تاتنهام هم تیمش هم بازیکناش تازه به دوران رسیدن، فن در فارت همیشه زر زر زیادی میکنه، امیدوارم چهارمم نشن و نتونن بیان لیگ قهرمانان تا دلمون خنک بشه، به نظر من آرسنال سوم و چلسی چهارم و نیوکاسل پنجم و تاتی هم میره تو باقالیا چون بدجور افت کردن

HAMED toopchi در 21/1/1391 | 23:32 گفت:

محسن، انصافا از اين ژورو خودمون ديگه كي بيشتر حرف مفت ميزنه؟؟؟؟؟؟؟

محسن آزاده در 21/1/1391 | 23:20 گفت:

این فندرفات بهتره بره بمیره!!!!!!!!!
======================
:) شهرام الان علی میاد میگه چرا جمله منو دزدیدی و بحث کپی رایتو اینارو میکشه وسط : دی

محسن آزاده در 21/1/1391 | 23:18 گفت:

کلا یه عده فوتبالیست شدن تا حرف مفت بزنن :))

آرمان الهیاری در 21/1/1391 | 23:15 گفت:

چلسی به دنبال انتقام هست؛دی متئو هم تا اینجا با چلسی خوب کار کرده؛بازی با چلسی بازیه سختی میشه؛فقط 1ذره غرور میتونه مارو خدایی نکرده بازنده کنه

سید امین هاشمی در 21/1/1391 | 23:06 گفت:

مرسی مجتبی جان. اصلا از تاتنهامی ها خوشم نمیاد،نمیدونم چرا!

توپچی جنوب در 21/1/1391 | 22:47 گفت:

کاملا ذبا هات موافقم مجتبی جان و این فندرفات بهتره بره بمیره!!!!!!!!!
آرسنال چلسی تاتنهام به ترتیب.....
پادشاه لندن خودمون هستیم و بس!!!!!!!!!!!