نگاهی به شروع وپایان فصل برای ارسنال

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 71,347 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نگاهی به شروع وپایان فصل برای ارسنال

سلام دوستان:
نگاهی به شروع وپایان بازی های ارسنال در چند فصل اخیر!!!


 
فصل:2008/2007


هفته اول:ارسنال2فولهام1***هفته دوم:نیوکاسل1ارسنال1***هفته سی هفتم:ارسنال1 اورتون0***هفته سی هشتم:ساندرلند0ارسنال1


ارسنال در این فصل با83امتیاز در رتبه ی سوم...


فصل:2009/2008


هفته اول:ارسنال1وست بروم0***هفته دوم:فولهام1ارسنال0***هفته سی هفتم:منچستر یونایتد0ارسنال0***هفته سی هشتم:ارسنال4استوک سیتی1


ارسنال دراین فصل با72امتیاز در رتبه ی چهارم...


فصل:2010/2009


هفته اول:اورتون1ارسنال6***هفته دوم:ارسنال4بولتون2***هفته سی هفتم:بلکبرن2ارسنال1***هفته سی هشتم:ارسنال4فولهام0


ارسنال در این فصل با75امتیاز در رتبه ی سوم...


فصل:2011/2010


هفته اول:لیورپول1ارسنال1***هفته دوم:ارسنال6بلکپول0***هفته سی هفتم:ارسنال1 استون ویلا2***هفته سی هشتم:فولهام2ارسنال2


ارسنال در این فصل با 68 امتیاز در رتبه ی چهارم...


فصل:2012/2011


هفته اول:نیوکاسل0ارسنال0***هفته دوم:ارسنال0لیورپول2***هفته سی هفتم:ارسنال3نورویچ سیتی3***هفته سی هشتم:وست بروم؟ارسنال؟


نکته: بهترین شروع وپایان بازی ها وامتیاز ها برای ارسنال در این فصل ها همون فصل2008/2007بود وشاید بدترین هم فصل2011/2010باشه.


نکته دوم:اگه به امار بالا نگاه کنیم ارسنال یا سوم شده یا چهام و جالب تر این که فصل به فصل یک بار سوم ویک بار چهارم شده وشاید احتمال زیاد این بار هم فصل 2012/2011نوبت سوم شدن است انشاا...


نکات کلی درمورد فصل2012/2011:ارسنال باتساوی با نیوکاسل وشکست بداز لیورپول در خانه وبد تر از ان درخارج از خانه به منچستر یونایتد فصل را اغاز کرد وشاید اگه مسولان به دنبال خرید بازیکن نبودند بدتر از این هم می شد واین هم یکی از بدترین شروع های ارسنال در این چند فصل بود !!واامیدوام پایان فصل علی رغم شکست از ویگان وتساوی مقابل تیم های چلسی استوک سیتی نورویچ سیتی با بردی خوبی مقابل وست بروم به پایان برسه!!!!!!!!!!!


در کل فقط...................................


 


 


ارسنال برام مهمه.............................................................


 


 


نه فقط گرفتن جام...........


 


 


 


 


موفق باشید.


 


 


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مجتبی هانری در 24/2/1391 | 22:06 گفت:

بله با برد ارسنال وسوم شدن همه چیز طبق امار.......
یعنی از فصل 2008/2007تا2012/2011پشت سر هم سوم وچهارم شدیم.......

ehs در 24/2/1391 | 19:43 گفت:

امار نشون ميده بايد ببريم!!!

علی ارشدی در 24/2/1391 | 14:29 گفت:

به سومی امیدوارم

البته معمولا آخر فصل گند میزنیم اما خب یه حسی میگه وستبروم شاخ نمیشه

سید محمد رضا در 24/2/1391 | 13:04 گفت:

ممنون به خاطره پسته کاملت
از همین الان سومی رو بهتون تبریک میگم
جشن رو فراموش نکنید لطفا!!!

محمد على(اباى) در 24/2/1391 | 11:56 گفت:

tnx....like

مصطفی کاظمی در 24/2/1391 | 11:36 گفت:

منم امیدوارم ببریم تا دیگه حرص بازیای دیگه رو نخوریم.

Dariush در 24/2/1391 | 11:28 گفت:

داش رضا عشق است مرامتو
چاکریم
وه سلامتی هرچی کرد ارسنالی

Vishka در 24/2/1391 | 10:58 گفت:

دعوت به جشن سومی

دوستان عزیز امشب به مناسبت سوم شدن احتمال آرسنال جشنی بر روی دیوار برپاست.از همه دعوت میشه در این جشن شرکت کرده و دیوار رو روی سر خود ویران کنند.

ساعت از بعد از بازی تا سه صبح
شرمنده خودم ممکنه نباشم

(بابت پست ممنون)

مجتبی هانری در 24/2/1391 | 10:37 گفت:

چاکریم.........
رضا گیان....

رضا توپچی در 24/2/1391 | 10:33 گفت:

ایشالا امروز میبریم اونم با اختلاف گل زیاد(4-5تا گل)
عشق است آرسنال...
عشق است آرسن ونگر...
عشق است هرچی منال کرده(و ایلام و کرماشان تا سنندج و هورامان)

(Hooman sam (Dark metal در 24/2/1391 | 10:04 گفت:

شروع افتضاح بود... اما ایشالا پایانش خوبه...
مرسی..
like \\m// like

hamed در 24/2/1391 | 10:01 گفت:

عشق است آرسنال...

به امید خدا سوم میشیم...