تیم منتخب غائبان انگلیس+چند تصویر

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 74,529 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیم منتخب غائبان انگلیس+چند تصویر

سلام:حیفه جکی نباشه
نگاه کن انگلیس((یه تیم کامل مصدوم))
*****************************************************************

اینم چند عکس دیگر

 

 

  

اینم جادوگر آسیا وکریس رونالدو 

زیدان وباتیستوتا((واقعا یادشون به خیر)) 

 


 

 

دنیس بزرگ((قبل از اینکه بره آزاکس))

 


 

ايران - آلمان ورزشگاه آزادي
يه تماشاگر مياد دست لمن رو ميبوسه و خودش رو تسليم نيروهاي امنيتي ميكنه !

 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مجتبی هانری در 22/3/1391 | 22:02 گفت:

علی کریمی بازیکنی باتکنیک وباشعور درسطح کل دنیاست.

توپچی جنوب در 22/3/1391 | 20:27 گفت:

واقعا حیف جکی که نرسید گور بابای پزشک ها.......

عکس دنیس هم خیلی زیبا و بامزه بود....

علی کریمی تنها بازیکنی که من بخاطرش فوتبال پرسپولیس و تیم ملی رو نیگاه میکنم واقعا یک مرد به تمام معناست یک

اسطوره و یک رهبر بزرگ در زمین کاش پیر نمیشد خیلی دوسش دارم

وقتی با شاهین بازی داشتن خیلی دوست داشتم لباسش رو بگیرم وقتی تعویض شد رفتم کنار نیمکت اولین نفر سمت من میثاق احمق بود هرچی صداش زدم که به داش علی بگه لباسش رو بده به من نیگام هم نکرد عوضی.......

با چشم خودم دیدیم داش علی لباسش رو در اورد و دادبه تدارکتچی تیم و من نتونستم حیف شد خیلی حیف شد.....

عکس اخرت دیگه حرف نداره اگر من هم اونجا بودم همین کار رو میکردم................مهدی افسرده در 22/3/1391 | 20:21 گفت:

چمبرلین تو ترکیب ثابت انگلیسه

milad foadiyan در 22/3/1391 | 19:44 گفت:

علی دایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سينا در 22/3/1391 | 17:08 گفت:

ممنون
بابا انقدر از ....كريمي بالا نريد فك ميكنه خبريه بوسش كنيد بره
تو ايران يه نفر بود كه معناي واقعي بازيكن بود سلطان علي دايي وبس

رضا توپچی در 22/3/1391 | 15:56 گفت:

تشکر...
حیف که کریمی قدر خودشو ندونست و توی قضیه ی رفتن به فوتبال آلمان اشتباه کرد،کریمی بی شک در اسپانیا بیشتر موفق میشد

محمد على(اباى) در 22/3/1391 | 15:22 گفت:

ﻣﺮﺳﯽ ﻫﻴﻠﯽ ﻗﺸﻮﮒ ﺑﻮﺩ ﻋﮐﺴﺎ
ﺭﻭﻧﺎﻟﺪﻭ ﻋﻤﺮﺍ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﻣﺜﻞ ﻋﻠﯽ ﮐﺮﻳﻤﯽ ﺩﺭﻳﺒﻞ ﮐﻨﻪ

محمد على(اباى) در 22/3/1391 | 15:20 گفت:

ﻣﺮﺳﯽ ﻫﻴﻠﯽ ﻗﺸﻮﮒ ﺑﻮﺩ ﻋﮐﺴﺎ
ﺭﻭﻧﺎﻟﺪﻭ ﻋﻤﺮﺍ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﻣﺜﻞ ﻋﻠﯽ ﮐﺮﻳﻤﯽ ﺩﺭﻳﺒﻞ ﮐﻨﻪ

احسان در 22/3/1391 | 14:48 گفت:

دمت گرم عکسها ناب بودن

nima در 22/3/1391 | 14:25 گفت:

مرسی قشنگ بودن...

sepehr najafian در 22/3/1391 | 14:15 گفت:

چقدر به لمن فحش دادم.ايران خيلي خوب بازي کرد ولي لمن همه رو گرفت

علی ارشدی در 22/3/1391 | 14:14 گفت:

آخرین عکس عالی بود

محمد حسینی در 22/3/1391 | 14:04 گفت:

خیلی خوب
عکس دنیس رو میذاشتی واسه مسابقه

parsa در 22/3/1391 | 13:39 گفت:

آخرین عکس حرف نداشت
مرسی