هوادارا همیشه ثابت وباوفاترند

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 75,445 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

هوادارا همیشه ثابت وباوفاترند


سلام دوستاندر سالهای اخیر بارها مشاهده شده بازیکنانی چه در حالت عادی وچه در اوج فوتبالشون حالا بنا بر دلایلی اعم از پیشنهادهای بزرگ یا مشکلاتی که در باشگاه براشون به وجود میاد ویا....تیم را رها کردند وبعضی هم با باموندن درتیم یا بازی های درخشان به اسطوره ی باشگاه ونزد هواداران محبوب مانده اندتا حالا توجه کردید این هوادران هستند که همیشه ثابت وباوفا میمانند هودارانی که همیشه در همه حال پشتیبان تیم بوده اند هوادرانی که زیبایی و هیجان فوتبال را در تیم محبوبشون میبینند حتی بارها دیده ایم بعضی از این هواداران انقدر با هیجان واسترس بازی فوتبال را دنبال میکنند که دچار حمله ی قلبی شده اند ویک عمر خود را فدای فوتبال یا همون تیم محبوبشون میکنند


 


خلاصه اینکه شور واشتیاقی که یک هوادار نسبت به تیم محبوبش دارد خیلی بیشتر از بازیکنان یک تیم است 


 


چرابعضی از بازیکنانی که این قدر در ورزشگاه ها مورد تشویق قرار میگیرند یا بیرون از ورزشگاه مورد لطف هواداران قرار میگیرند باید به راحتی تیم را رها کنند؟؟


البته این که طبیعیه که در دنیای فوتبال به عنوان نقل وانتقال باید صورت بگیره ولی بعضی مواقع بازیکنانی هم هستند که بادل یک هوادار بازی میکنند


 همیشه بوسه زدن به لوگ باشگاه نشانه ی عشق وعلاقه ی یک بازیکن به تیم محبوبش نیست اینا کاپیتان بی لیاقت ما به خوبی نشان داد!!!!!


حالا شاید این جا سوال پیش بیاد چرا بی لیاقت؟؟؟


یا خوب بازیکان زیادی بودند در این چند سال تیم را رها کردند با مشکلات باشگاه  باسیاست های باشگاه و.... همه ی اینا قبول


ولی همین آقا تا موقعه یی تو آرسنال بود ادعا میکرد:من از کودکی عاشق آرسنال بودم همیشه در این تیم احساس آرامش میکنم وزیادی از این حرف ها.........!!!!


ولی حالا یکی بگه چه طور همین بازیکن سراز تیم رقیب در میاره واون جا که میرسه


من حس میکنم خونه ام را پیدا کردم


من افتخار میکنم که دارم در چه تیمی بازی میکنم


به نظرتون معنی حر ف های بازیکنی که قبلا چنین ادعایی داشت چه میتونه باشه؟ جز اینکه رو اعصاب یک هوادار را ه بره بله این طور است که با دل یک هوادار بازی میشه ومن چنین بازیکنانی را بی لیاقت و خائن میبینمشاید تنها چیزی که از طرف یک هوادار بر بیاد همین باشه  ولی تنها چبزی هم که برای یه بازیکن  همیشه میمونه همون محبوبیت هاست که تو علاوه بر این که نتونستی محبوبیت خود را حفظ کنی بلکه تو رابرای همیشه نزد هوادارن آرسنال به 


عنوان یک چهره ی خائن میشناسند 


_______________________________


انشالله با توجه به شناختی که از ویلشر چمبرلین ورمایلن دارم این بازیکن ها اسطوره های آینده باشگاه آرسنال هستند


_______________


راستی یادمون نره تنها شخصی بیشتر وفادارتر مونده همین رئیس بزرگ است


مرد دوست داشتنی که پیشنهاد های بزرگ و وسوسه انگیز را به خاطر عشق و علاقه ش  به جوانان آرسنال   رد کرد من که به چنین مردی افتخار میکنم.


Toopchi


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 22:16 گفت:

زیباترین4.4.2.............شزنی.....تونی ادامز.کمپل ابويه.اشلی کول.....ویرا.ویلشر.پیرس.خوزه انتونیو ریس.......برکمپ.هانری....تا جایی که تونستم از بازیکنای بی غیرت استفاده نکردم.اما اشلی کول اصلا نشد جایگزینی براش پیدا کنم واسه خودش کسیه بعد از روبرتو کارلوس بهترین مدافعان چپ تاریخ لقب گرفتن

پويان در 29/10/1391 | 16:48 گفت:

عالی بود داش مجتبی
ماشالا به غیرتت
in arsene we trust

farzam در 29/10/1391 | 16:17 گفت:

مرسی مجتبی جان خوب این خاینا رو کوبیدی
واسه من نسری از همه منفورتره ولی اگه دقت کرده باشید این نسری قبل بازی با ما دید که جو علیه خودش خیلی متشنجه به غلط کردن افتاده بود و از ونگر و آرسنال تشکر میکرد ولی هنوز حالم ازش بهم میخوره

مجتبی هانری در 29/10/1391 | 15:25 گفت:

لطف دارین دوستان

پارسا جان من هم منتظر آن روز هستم تا ببینم هوداران چه برخورد هایی با او خواهند داشت درمورد تی تی بزرگ که اون اسطوره ی بزرگ باشگاهمونه وبه خونه ی خودش برگشته وقتی که مصاحبه ش بعد از برگشت دوباره ش از امریکا دیدم درحالی که اشک از چشماش جاری میشد لذت بردم که چنین اسطور ه یی رادرباشگاه داریم ونگر هم خودش کاراشو بلده

هیچ مربی بزرگی تو دنیا از جمله ونگر بد باشگاه را نمیخواد
__________________________

در مورد رده بندی دروازبان ها هم اول تبریک میگم که نام2دروازبان خودمون تو این 20نفر اول دیده میشه ولی جای سیمن باید بالاتراز بارتز باشه وباهات موافقم که کان باید پشت سر کاسیاس باشه تو شایسته بودن بوفون هم هیچ شکی نیست اگه عاشق بوفون هستی بهت تبریک میگم

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 15:02 گفت:

توپچی جنوب زمانی که رم با مربیگریه مارچلو لیبی و اقایی توتی تو سری ا جولان میداد شما کجا بودید

توپچی جنوب در 29/10/1391 | 14:54 گفت:

کاملا باهات هم عقیده هستم مجتبی جان و اینکه ان پرسی منفور ترین بازیکن تاریخ آرسنال شد با این انتقالش در صورتی که همه دوسش داشتن و واسش شعار ساخته بودن ولی او خیانت کرد به تمام گذشته خودش و همچنین به هواداران آرسنال و ونگر خیانت کرد.

بازیکنان زیادی بودن که بدون گرفتن جام تو تیم هاشون موندن و چیزهایی خیلی با ارزشتر از جام رو بدست آوردن که حتی مورد ستایش هواداران رقیب نیز قرار میگیرن.

سنبل این بازیکنان رو میشه فرانچسکو توتی آ س رم نامید.
و خیلی های دیگه که سنبل باشگاهشون هستند.

و در آینده جک ویلشر جوان جسور و متعصب ما که الگوی خودش رو هم جرارد میدونه سنبل باشگاه ما خواهد شد در این شکی نداشته باشید.

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 14:45 گفت:

توتی یا جرارد یا لمپارد با تیمای خودشون به موفقیت رسیدن و میخوان این چند سال اخر خودشونو محبوبتر کنن.رابین چی بدبخت این 8سال ونگر هیچ تضمینی واس گرفتن جام نداد و رابین رفت منچستر فقط برای موفقیت.افتاد

محمد حسین عبادی در 29/10/1391 | 14:32 گفت:

حرف دل همه رو زدي ولي در فوتبال امروز چيزي به نام تعصب وجود نداره جدا از بعضي بازيكنا مثل توتي يا جرارد و... همه چي شده پول و جام ولي مطمئن باش كه اگه پارسال يه جام گرفته بوديم يا حداقل تابستون يه بازيكن درست ميخريديم همين آقاي به اصطلاح آشغال مطمئنا ميموند چون دغدغه چندان مالي نداشت كه بره وگرنه به السيتي ميرفت

حسین ملازینل در 29/10/1391 | 14:32 گفت:

parsa در 29/10/1391 | 13:56 گفت:

مرسی مجتبی جان.خیلی زیبا بود حاجی
اشکال نداره مجتبی این ونپرسی یه روز میاد امارات دیگه باید ورزشگاه رو سرش خراب کنیم مرتیکه بی غیرت.....
اگه1درصد غیرت داشت منچستر نمیرفت خاک توسر
حساب فابرگاس هم بابقیه جداست وشک نکن روزی به اشبرتون برمیگرده اگرچه شاید دیر باشه مثل کینگ هانری
ونگر رو خوب اومدی .اگه یه ذره دست از لج بازی هاس دست ورداره و رو بعضی بازیکنا نظیر دیابی ورمزی حساب الکی باز نکنه
وپول خرج کنه{البته این بیشتر به مدیرای مف خورمون ربط داره}میشه بهترین مربی دنیا
راستی نظرتون راجب بهترین دربازه بان ها چیه؟؟؟؟
به نظرم حق بوفون بود ولی رتبه اشمایکل وکان میتونستند بیان بجا ون درسار

1372hassan ayati در 29/10/1391 | 12:34 گفت:

توجه توجه هروقت ایکر کاسیاس تونست تو یه بازی اره فقط یه بازی تو الکلاسیکو یا چمپیونز با واکنش مناسب باعث برد ریال بشه من اسم خودمو عوض میکنم خیلی شاهکار کرده تو تیم ملی اسپانیا که اصلا هیچ موقعیت خطرناکی دروازشو تهدید نمیکنه تو بقیه بازیای ریال تو لالیگا تیمای حریف خیلی از ریال ضعیف ترن.نقاط ضعف کاسیاس 1رو ارسال هوایی همیشه مشکل داشته2همیشه رو شوت از راه دور مشکل داشته3و البته همیشه رو ضربات ایستگاهی مشکل داشته.فقط تک به تک گیریش بد نیس+شانس اورده که تو تیم ملی اسپانیا بازی میکنه و تنها رقیباش والدز+رینا+دخیاحالا بوفون تنها کسی که بارها و بار ایتالیا و یووه رو یه تنه بالا برده و خواهد برد{تو همه بازیای سخت+ سری ا+چمپیونز+یورو+جام جهانی}همیشه بیشترین نقشو داشته.رو هوا و رو زمین هیچ ضعفی نداشته و ندارد.الیور کان هم همینطور+جو هارت نیز فوق العادس اینا هم 6دانگ هستن و ضعف ندارن البته شزنی خودمون فقط بازی با پاش بده مگر نه رفلکس بدنش که محشره...در اخر کسی یادشه که کاسیاس تو این چند سال تو الکلاسیکو یا چمپیونز یه بار باعث موفقیت ریال شده باشه من که یادم نمیاد...از کاسیاس متنفرم.فقط بوفون

مجتبی هانری در 29/10/1391 | 12:26 گفت:

amir@این بازیکن هست که باید به حرف مربی گوشزد کنه نه بازیکنی برای تیم یا باشگاه بخواد تصمیم گیری کنه

مهران کاظمی@قبول دارم حیف است بازیکنی مثل فابرگاس رابازیکنانی مثل اون آدبایور که میبینم همیشه زیادی زر میزنه
یا اشلی کول نصری فان پرسی مقایسه کنیم

فان پرسی که فقط یک سال برای تیم خوب بود این طور تیم را رها میکنه وحالا گنده تر از دهنش حرف میزنه
ولی فوتبال هم چنین نمیمونه بالاخره یه روز های خوبی هم در راه است شاید زمانی چنین بازیکنانی پشیمون بشند

ول فابرگاس هیچ موقع این قدر بی ادب نبود وهنوز هم خیلی به فکر آرسناله

nima در 29/10/1391 | 12:03 گفت:

هه هه چسنی ما 25 سال قبل هنوز به دنیا هم نیومده بود!!!!تازه از 16 سالگی هم شروع به فعالیت حرفه ای کرده تو آرسنال!!!!

T.Vermaelen در 29/10/1391 | 11:34 گفت:


بهترين دروازه بانان 25 سال اخير از نگاه IFFHS :

1- جيان لوئيجي بوفون (ايتاليا) با 226 امتياز

2- ايکر کاسياس (اسپانيا) با 213 امتياز

3- ادوين فن در سار (هلند) با 201 امتياز

4- پيتر اشمايکل (دانمارک) با 179 امتياز

5- اوليور کان (آلمان) با 162 امتياز

6- پتر چک (جمهوري چک) با 154 امتياز

7- خوزه لوئيس چيلاورت (پاراگوئه) با 146 امتياز

8- والتر زنگا (ايتاليا) با 132 امتياز

9- آندوني سوبي زارتا (اسپانيا) با 132 امتياز

10- کلوديو تافارل (برزيل) با 130 امتياز

11- ميشل پرودوم (بلژيک) با 124 امتياز

12- فابين بارتز (فرانسه) با 115 امتياز

13- ديويد سيمن (انگلستان) با 114 امتياز

14- نلسون ديدا (برزيل) با 109 امتياز

15- ويتور بايا (پرتغال) با 94 امتياز

16- جيانلوکا پاليوکا (ايتاليا) با 90 امتياز

17- فرانچسکو تولدو (ايتاليا) با 82 امتياز

17- ويکتور والدس (اسپانيا) با 82 امتياز

19- ينس لمن (آلمان) با 81 امتياز

20- ژوليو سزار (برزيل) با 76 امتياز

21- بودو ايگنر (آلمان) با 71 امتياز

21- هانس فن بروکلين (هلند) با 71 امتياز

23- روبرتو کارلوس آبوندانزيري (آرژانتين) با 68 امتياز

24- سرخيو خاوير گوئه گوچه آ (آرژانتين) با 66 امتياز

25- آندرياس کوپکه (آلمان) با 64 امتياز

26- خورخه کامپوس (مکزيک) با 62 امتياز

26- پيتر شيلتون (انگليس) با 62 امتياز

28- توماس راولي (سوئد) با 61 امتياز

29- رينات داسايف (شوروي) با 57 امتياز

30- آنجلو پروتزي (ايتاليا) با 56 امتياز

30- نويل سوتال (ولز) با 56 امتياز

32- خوزه مانوئل رينا (اسپانيا) با 54 امتياز

33- روجريو سني (برزيل) با 53 امتياز

34- خوزه سانتياگو کانيزارس (اسپانيا) با 51 امتياز

35- ژان ماري فاف (بلژيک) با 49 امتياز

36- يرزي دودک (لهستان) با 48 امتياز

37- ايگور آکينفيف (روسيه) با 47 امتياز

38- اسکار ادواردو کوردوبا (کلمبيا) با 38 امتياز

38- برنارد لاما ( فرانسه) با 38 امتياز

40- تيموتي متئو هاوارد (آمريکا) با 36 امتياز

40- پاتريک بونر (جمهوري ايرلند) با 36 امتياز

40- مانوئل نوير (آلمان) با 36 امتياز

43- خوستو ويلمار ويلار (پاراگوئه) با 34 امتياز

44- ديميتري خارين (روسيه) با 33 امتياز

45- سباستيانو روسي (ايتاليا) با 32 امتياز

46- فرناندو نستور موسلرا (اروگوئه) با 29 امتياز

47- گرگوري کوپه (فرانسه) با 28 امتياز

47- هارالد شوماخر (آلمان) با 28 امتياز

49- روشتو رچبر (ترکيه) با 27 امتياز

50- مارتن استکلنبرگ (هلند) با 26 امتياز

50- لوئيز گابلو کونجو (کاستاريکا) با 26 امتياز

50- آرملينو دونيزتي کوالياتو “زتي” (برزيل) با 26 امتياز

53- هوگو لوريس (فرانسه) با 25 امتياز

55- کريستين آبياتي (ايتاليا) با 24 امتياز

58- رنه آدلر (آلمان) با 23 امتياز

59- برد فريدل (آمريکا) با 21 امتياز

60- کارلوس روآ (آرژانتين) با 19 امتياز

88- محمد الدعايه (عربستان) با 11 امتياز

88- لوکا مارکه جياني (ايتاليا) با 11 امتياز

88- گابور کرالي (مجارستان) با 11 امتياز

95- کارلو کوديچيني (ايتاليا) با 10 امتياز

95- سمير هاندانوويچ (اسلووني) با 10 امتياز

112- ژول باتس (فرانسه) با 8 امتياز

130- مانوئل آلمونيا (اسپانيا) با 4 امتياز

130- لوکا بوچي (ايتاليا) با 4 امتياز

130- داويد ده خه آ (اسپانيا) با 4 امتياز

140- استفانو تاکوني (ايتاليا) با 2 امتياز

nima در 29/10/1391 | 11:32 گفت:

آخه توتی بدبخت رو نگا کنید شاید میرفت تو یه تیم دیگه به جام ها و ارزش بیشتری میرسید ولی انتخاب اول و آخرش رم بود،مام الان تو ترکیبمون فقط یکی مثل توتی داریم که اونم جکی البته چسنی هم یه چیزایی گفته ولی این دوتا جوونن وقتی 5-6 سال بگذره و جامی در کار نباشه باید ببینیم دوم میارن یا اونا هم تیم رو تنها میذارن!!!!!!!

مهران کاظمی در 29/10/1391 | 11:30 گفت:

مرسی، واقعاً درست گفتی، ونگر واقعاً مودب ترین و با شخصیت ترین مربی سرشناس دنیاست، همین شخصیت والا و افتاده ونگر هست که آدمایی مثل ون پرسی و نصری و آدبایور اینجوری جوابش رو می دن، ولی از اون طرف فابرگاس رو می بینی که اونم مثل ونگر روح بزرگی داره و چه قدر احترام ونگر رو نگه می داره، آرزوی من برگشتن فابرگاس به آرسناله

nima در 29/10/1391 | 11:28 گفت:

دیگه حالا که اون رفته گورشو گم کرده،اگه کاوانی بیاد که 100%نمیاد خیلی خوب میشه!!!!!!!!

nima در 29/10/1391 | 11:27 گفت:

اما تو اون عکسه داره دماغشو پاک میکنه
-----------------------------------

امیر صفای نیکو در 29/10/1391 | 11:10 گفت:

مرسی عالی بود.اگه ونگر به حرف این فن پپرسی گوش میداد و به جای الان همون موقع میرفت یک بازیکن خوب مثل کاوانی رو میاورد به چی میشد.من که میگم اگه 2تایی بودن که الان بایرنیها و هر تیم دیگه ای باید با خوف عظیمی وارد امارات میشدن.واقعا حیف.از همین فرصت استفاده میکم و میگم خدایا این همه رنج کشیدیم بسه.لااقل همین کاوانی رو با امدادهای خود به ما برسون

masoud mahmudpur در 29/10/1391 | 11:08 گفت:

مرسی.در این که ونپرسی خیلی کثافطه شکی نیست اما تو اون عکسه داره دماغشو پاک میکنه

amir در 29/10/1391 | 10:55 گفت:

مرسی داداش مجتبی عالیه بود حرفات
خائن اگه پاش میشکست چی میشد
خائن