آيا عمه هري دست ونگر را مي‌بوسد؟

نویسنده: سعيد توپچي

وبلاگ من
نویسنده: سعيد توپچي
تيم باشگاهي فقط آرسنال تيم ملي فقط آلمان اسطوره فقط زيدان و البته آنري سلام به همگي من اول استقلالي بودم ولي بعد از کوچيدن به بايرن،بعد يووه و ميلان و رئال، 10 سال پيش ارزشهائي تو آرسنال ديدم که ... تا ابد با اين تيم زندگي مي‌کنم
کل بازدید: 6,726 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آيا عمه هري دست ونگر را مي‌بوسد؟

شاکي شدن بازيکناي تاتي از ردنپ


گفته می شود چندین بازیکن تاتنهام از جمله چند نفر از بازیکنان بزرگ باشگاه، نارضایتی شان از شرایط موجود و کسب تنها یک پیروزی در 9 دیداراخیر را از طریق مدیر برنامه های شان به دنیل لوی، رئیس باشگاه، انتقال داده اند.

این بازیکنان از تاکتیک های ردنپ و نحوه آماده سازی تیم انتقاد کردند و معتقدند نحوه آماده سازی تیم برای بازی ها مناسب نیست.

به نظر می رسد این بازیکنان به دنبال متقاعد کردن باشگاه برای پیدا کردن جانشینی برای ردنپ پیش از پایان فصل است! (عمه هري کجائي که يادت بخير!)
این در حالی است که این مربی باتجربه برای ماندن در وایت هارت لین، پیشنهاد نشستن روی نیمکت تيم ملی انگلیس را رد کرد.

نتایج اخیر که موجب از دست رفتن جایگاه سوم تاتنهام در جدول شد، موجب شد تا مدیران باشگاه دست از تلاش برای متقاعد کردن ردنپ برای ماندن در وایت هارت لین بردارند و پیشنهاد 16 میلیون پوندی برای قراردادی 4 ساله را پس بگیرند.

یک منبع نزدیک به باشگاه تاتنهام گفت:" بازیکنان احساس می کنند که آماده سازی شان برای مسابقات مطلوب نیست. برای مثال آنها تمام هفته با سیستم 4-5-1 کار می کنند اما با آرایش 4-4-2 به میدان می روند و بالعکس. (آخه عممممممممههه؟؟)

آنها همچنین معتقدند که توجه کافی به جزئیات و تاکتیک ها وجود ندارد. یکی از نارضایتی های همیشگی، تمرینات کم روی ضربات آزاد است.

منبع: سايت گل

**** **** **** **** ****

يکي نيست به عمه‌جون بگه آخه بيکاري با ونگرمون درميوفتي!!! هرکه با شير در افتاد ورافتاد،حالا اگه بياد دستبوسي و پابوسي رئيس شايد بدبيارياش تموم شه. انقدر از خودش مطمئن بود که پيشنهاد تيم ملي روهم رد کرد، بيچاره دلم براش مي‌سوزه

تا ابد آرسنالي باشيد

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد توپچي در 7/2/1391 | 20:44 گفت:

عليييييييييي!! بميره اونوقت من درباره کي پست بذارم آخه مجبورم مي‌کني نزديک ديوارت بشما ; )

علی ارشدی در 7/2/1391 | 20:36 گفت:

می تونه بره بمیره!!!!!!

چشماشو به زور باز می کنه

سعيد توپچي در 7/2/1391 | 20:18 گفت:

از بازي برگشت به آرسنال چنان آتشي به کاهدونشون افتاد که تمام دستآوردشون از بين رفته وحالا حالاها بايد بدوون! چاکريم سيد

سید امین هاشمی در 7/2/1391 | 19:29 گفت:

احمقها میخوان با آرسنال رقابت کنن. مرسی سعید جان

(Hooman sam (Dark metal در 7/2/1391 | 18:41 گفت:

چوب خدا صدادار شد!!!
ادعا میکردن سوم میشن و آرسنال عمرا بهشون نمیرسه حالا همچین چوبی خوردن که صداش تو کل سایت پیچیده!!!
----------------------------------
abolfazl قرار نشد علامت منو کش بریا !!!!!دییییی

like \\m// like

abolfazl در 7/2/1391 | 18:31 گفت:

کي نيست به عمه‌جون بگه آخه بيکاري با ونگرمون درميوفتي!!! هرکه با شير در افتاد ورافتاد،حالا اگه بياد دستبوسي و پابوسي رئيس شايد بدبيارياش تموم شه. انقدر از خودش مطمئن بود که پيشنهاد تيم ملي روهم رد کرد، بيچاره دلم براش مي‌سوزه


لایک
لایک
لایک

abolfazl در 7/2/1391 | 18:31 گفت:

کي نيست به عمه‌جون بگه آخه بيکاري با ونگرمون درميوفتي!!! هرکه با شير در افتاد ورافتاد،حالا اگه بياد دستبوسي و پابوسي رئيس شايد بدبيارياش تموم شه. انقدر از خودش مطمئن بود که پيشنهاد تيم ملي روهم رد کرد، بيچاره دلم براش مي‌سوزه


لایک
لایک
لایک

hamed در 7/2/1391 | 16:50 گفت:

چقدر خوشم میاد بازیکنایی مثل آدبایور ، مثل فن در فارت و گالاس ضایع بشوند...

vahid در 7/2/1391 | 16:19 گفت:

ای شیطون پس تو عمه هری ههههه عمه هری فدات دست که هیچی پاش رو باید ببوسه دادا اره