یک هشدار کوچک به مسؤلان سایت!(طنز)

نویسنده: alireza mohajer

وبلاگ من
نویسنده: alireza mohajer
we are the london boys اگه به فیس بوک دسترسی دارید به گروه we are the arsenal لایک بدید!
کل بازدید: 12,447 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یک هشدار کوچک به مسؤلان سایت!(طنز)

سلام این اولین پست منه امیدوارم که راضی باشید!


بشذ
                                                                                    

من از مسؤولین سایت تقاضا می کنم : تو رو خدا امسال دیگه به کسی به عنوان جایزه 

نماد کشورمون رو نفرستید چون به هر کی که شما فروهر رو دادین از این تیم رفته یا 

بردنش تیم دیگه!!!!!!!   با تشکر!!!!

                                             
سمیر
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سمک! در 4/7/1391 | 16:17 گفت:

:دی....فروهر چه کارا که نمیکنه!!! :دی

خیلیا نمیدونن فروهر نماد کشور ما هست(بین خارجیا منظورمه)...یه چیزی بفرستید که بچه ی دوساله ی اونجا هم بفهمه ایرانیه...

ehs در 5/1/1391 | 16:43 گفت:

خوش اومدي!
كلا كار جالب و تك ايه!به سايت يه چهره جهاني مي ده!!!

ehs در 5/1/1391 | 16:41 گفت:

كلا كار جالب و تك ايه!به سايت يه چهره جهاني مي ده!!!

arash در 5/1/1391 | 13:14 گفت:

به نظر من امسان براي تيري هانري و ونگر بفرستن بهتره چون واقعا قابل ستايش هست وفاداريشون...

alireza در 5/1/1391 | 12:31 گفت:

برای یه بارم بدنش به یه بازیکن غیر آرسنالی شاید دیدی برعکس شد اون اومد آرسنال !!!

رضا در 5/1/1391 | 11:00 گفت:

آقایون مدیران، لطفا امسال یه چند تا فروهر برا ژورو و دیابی و پارک و شاماخ و اسکیلاچی بفرستین بلکه شرشون رو کم کردن!

JUGGLER 98 در 5/1/1391 | 04:13 گفت:

خوش اومدی عزیز جالب بود

آرمان امیراحمدی در 5/1/1391 | 02:37 گفت:

:)))) اره ! اما نکته میدونی چیه؟! متاسفانه این نماد به بهترین بازیکن سال داده میشه !!

این بخش درد ناکه که بهترین ها دارن میرن از تیم !

حمید فرازی در 5/1/1391 | 01:05 گفت:

البته این فروهرو با خودشون نمیبره و این نشان در اتاق رختکن مجوعه تمرینی که تعداد زیادی از جام ها هم اونجا هست نگهداری میشه و در در واقع هرروز بازیکنا اونو میبینن که امیدارم براشون وسال پیش اومده باشه که این چیه

سید سجاد حسینی در 5/1/1391 | 00:04 گفت:

جریان این فروهر چیه!!!!

شایان در 5/1/1391 | 00:02 گفت:

فک کنم امسال میفرستیم برا ونپرسی و....!!! میگم یدونه بفرستیم برای ایوان گازیدیس و دارو دسته عثمانوف شاید یه فرج ای بشه و...!!!

Vishka در 4/1/1391 | 23:49 گفت:

من که گفتم فروهر نفرستن برای این بود که بقیه با این عکس گرفتن رفتن حالا میگم یه نماد باستانی دیگه از ایران بفرستیم.

مجتبی عابدی در 4/1/1391 | 23:06 گفت:

خداییش خیــــــــــــــلی کاره قشنگیه . یعنی این کار Arsenal.ir رو از تمام سایت های دیگه ورزشی تو ایران متمایز کرد . تو یکی از عکسهای ونگر هم فروهر پشت سرش مشخصه .

علی ارشدی در 4/1/1391 | 21:05 گفت:

حسین چه توقع هایی داری ها =))
این ... تیم خودشونو نمی شناخت من سیی ریشه داره؟؟؟ اگه واسه این ریشه و تاریخ مهم بود آرسنالو ول نمی کرد بره من سیتی! تـــــــــــــــف

حسین در 4/1/1391 | 20:34 گفت:

من که بعنوان ایرانی از دیدن این نماد در دست ستاره های بزرگ فوتبال خوشحال میشم و قطعا اون ها هم اگر از تاریخ و عظمت ایران خبر داشته باشن متقابلا به این عکس ها افتخار میکنن.

Vishka در 4/1/1391 | 20:24 گفت:

وای درسته همینه که میگی من یه فکری دارم بفرستن اما فروهرا نفرستن.وای سسک چرا رفتی:(((((((

El Pistolero در 4/1/1391 | 19:10 گفت:

از بس که خوش سلی قه ان دیگه و همچنین استعدادیاب

(Hooman sam (Dark metal در 4/1/1391 | 18:58 گفت:

گل گفتی دادا...
اما ایشالا هم امسال واسه ون پرسی میفرستیم و هم سالهای آینده....
like like

alireza mohajer در 4/1/1391 | 18:54 گفت:

جون من !!!!؟؟؟؟

خب چرا نفرستادید؟؟؟؟؟؟؟


علی ارشدی در 4/1/1391 | 18:52 گفت:

:دی

قبلا هم به این موضوع اشاره کرده بودن حتی خواسته بودن یه دونه ش رو بفرستیم واسه جورو =))