مارتین یول: فان پرسی، تیری آنری جدید است

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 423,079 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مارتین یول: فان پرسی، تیری آنری جدید است

سرمربی فولام بعد از تساوی تیمش مقابل آرسنال در ورزشگاه اشبرتون از عملکرد رابین فان پرسی تمجید کرد


مارتین یول سرمربی فولام بعد از شروع فوق العاده رابین فن پرسی در این فصل رقابتهای لیگ برتر او را تیری آنری دیگری دانست.

مهاجم هلندی آرسنال در دیدار شب گذشته آرسنال مقابل فولام که با تساوی 1-1 دو تیم به پایان رسید موفق به گلزنی نشد و این در حالی بود که او در شش بازی گذشته توپچی دروازه حریفان را گشوده بود.

یول در گفتگو با خبرنگاران گفت:" او یک تیری آنری جدید است. فان پرسی مهاجمی خلاق و باهوش است و از بدترین موقعیت ها بهترین استفاده را می کند. او در این بازی موقعیت زیادی به دست نیاورد و من به بازیکنانم گفته بودم او را به طور کامل مهار کنند."

در این دیدار توماس فرمائلن مدافع بلژیکی آرسنال هر دو گل بازی را به ثمر رساند. او ابتدا به اشتباه دروازه خودی را باز کرد اما در فاصله 8 دقیقه مانده به پایان بازی اشتباه خود را جبران کرد و با یک ضربه سر تماشایی نتیجه را به تساوی کشاند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 7/9/1390 | 16:25 گفت:

اشتباه فکر کرده هرکسی جای خودش رو داره .هانری و ونپرسی و برگکمپ اسطوره های تموم نشدنی نه تنها آرسنال بلکه دنیا.

سید امین هاشمی در 7/9/1390 | 09:41 گفت:

هرکدوم یه زمانی تو اوج بودن.زنده باد همگی

hamed در 7/9/1390 | 01:58 گفت:

آنری بازیکن فوق العاده ای برای آرسنال بود ولی حالا باید به بازی و موندن بازیکن خوبی مثل ون پرسی در آرسنال توجه کنیم........

حسین عسگریان در 7/9/1390 | 01:19 گفت:

ون پرسی ون پرسیه هانریم هانریه دنیسم دنیسه عشق است هرسه تاشون

محمدرضاجاشي در 7/9/1390 | 01:02 گفت:

هر دو
سالها صبر ببايد پدر پير فلك را
كه دگر ونگر گيتي چو تو فروارد بسازد
حال كردي خوب بيد؟؟؟

علی ارشدی در 7/9/1390 | 00:57 گفت:

راستی چرا سایت چند روزه بازی در میاره کسی خبر داره ماجرا چیه؟

علی ارشدی در 7/9/1390 | 00:55 گفت:

آنری یا برگکمپ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مسئله اینست !

محمدرضاجاشي در 7/9/1390 | 00:55 گفت:

سالها صبر ببايد پدر پير فلك
كه دگر مادر گيتي چو تو فرزند بزايد
انري كجا و...

sam baygan در 7/9/1390 | 00:45 گفت:

یعنی چی؟مگه آنری من چشه؟!

علی ارشدی در 7/9/1390 | 00:38 گفت:

رابین حالا حالا ها راه باید بره تا بشه دنیس

Saeed Milani در 6/9/1390 | 19:28 گفت:

آره خداییش ، من عاشق برگ کمپ هستم و رابین خودش هم اعلام کرده که الگوش تو فوتبال دنیس برگ کمپ هست و هر هفته فیلم بازیها و گلزنی های دنیس رو تماشا می کنه.

حمید فرازی در 6/9/1390 | 19:24 گفت:

به نظرم بیشتر دنیس برگکمپ جدید هست.