لیست Top5 ، ماه آپریل 2012

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 347,036 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لیست Top5 ، ماه آپریل 2012

لیست ارزشمندترین بازیکن های لیگ برتر تا انتهای ماه آپریل ، از نگاه کارشناسان لیگ برتر ( EA SPORTS ) از قرار زیر می باشد :
با ارزشترین بازیکن :


1- وین رونی ، منچستر یونایتد ، 809 امتیاز


2- رابین ون پرسی ، آرسنال ، 806 امتیاز


3- داوید سیلوا ، منچستر سیتی ، 625 امتیاز


4- امانوئل آدبایور ، تاتنهام هاتسپر ، 611 امتیاز


5- سرخیو آگوئرو ، منچستر سیتی ، 592 امتیازبهترین مهاجمان :


1- وین رونی ، منچستر یونایتد ، 809 امتیاز


2- رابین ون پرسی ، آرسنال ، 806 امتیاز


3- امانوئل آدبایور ، تاتنهام هاتسپر ، 611 امتیاز


4- سرخیو آگوئرو ، منچستر سیتی ، 592 امتیاز


5- خوان ماتا ، چلسی ، 497 امتیازبهترین هافبک ها :


1- داوید سیلوا ، منچستر سیتی ، 625 امتیاز


2- تئو والکات ، آرسنال ، 538 امتیاز


3- میکل آرتتا ، آرسنال ، 525 امتیاز


4- گرت بیل ، تاتنهام هاتسپر ، 521 امتیاز


5- لوئیز نانی ، منچستر یونایتد ، 510 امتیازبهترین مدافعین :


1- پاتریس اورا ، منچستر یونایتد ، 529 امتیاز


2- دنی سیمپسون ، نیوکاسل یونایتد ، 466 امتیاز


3- جان تری ، چلسی ، 458 امتیاز


4- جولین لسکات ، منچستر سیتی ، 457 امتیاز


5- جاناتان اونز ، منچستر یونایتد ، 457 امتیازبهترین دروازه بان ها :


1- جو هارت ، منچستر سیتی ، 480 امتیاز


2- ویچک شزنی ، آرسنال ، 445 امتیاز


3- تیم کرول ، نیوکاسل یونایتد ، 442 امتیاز


4- برد فریدل ، تاتنهام هاتسپر ، 424 امتیاز


5- بن فاستر ، وست برومویچ آلبیون ، 403 امتیاز
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 13/2/1391 | 22:19 گفت:

دستت درد نکنه...

hamed در 13/2/1391 | 22:18 گفت:

خوبه به غیر از دفاع برای بقیه همه بازیکن داریم...

خوبه 2 تا هافبک از آرسنال داریم...

جالب اینه نصری جزء هافبک ها نیست ولی اگر هنوز برای آرسنال بازی می کرد فکر کنم قضیه فرق می کرد...

ناصر در 13/2/1391 | 19:04 گفت:

Tnx

محمد على(اباى) در 13/2/1391 | 18:12 گفت:

mersi ali boodbood

مصطفی کاظمی در 13/2/1391 | 17:30 گفت:

کیلومتراژ دوندگی رو خوب اومدی!! =))
.
مرسی میلانی جان.

سید امین هاشمی در 13/2/1391 | 17:07 گفت:

مرسی سعید جان

فرهاد در 13/2/1391 | 16:58 گفت:

واقعا سجاد؟؟؟؟؟

علی ارشدی در 13/2/1391 | 15:51 گفت:

باز رونی اومد بالا(شکلک سبز) اگه رابین افت نمی کرد الان هنوز اول بود

مصطفي اكرامي در 13/2/1391 | 15:34 گفت:

mer30
جالب بود @};-

سید سجاد حسینی در 13/2/1391 | 15:31 گفت:

بازی آرسنال و نوریچ از شبکه ورزش پخش میشه! (خوش به حال تهرانی ها)

Saeed Milani در 13/2/1391 | 15:25 گفت:

این امتیاز ها بر اساس همه فاکتورها داده می شه ، مثل : کیلومتراژ دوندگی بازیکن ، جایگیری ، عملکرد در پست تخصصی ، عملکرد در پست غیر تخصصی ، پاس های سالم و . . . تکتک حرکات بازیکن ها با نرم افزارهای خاص کنترل میشه و از روی خروجی اون کارشناس ها اعلام نظر می کنن.

♥Arsenal♥ در 13/2/1391 | 15:22 گفت:

بسیاررررررررررر بسیارررررر مشتکر:دی

soroosh در 13/2/1391 | 15:20 گفت:

اینا معیارشون چی هست؟