BALLON D'OR 2012

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 423,417 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

BALLON D'OR 2012

پشت صحنه و فرش قرمز

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 20/10/1391 | 16:26 گفت:

بسیار عالی،عالی،عالی بود سعید جان.

میلاد آرشام در 20/10/1391 | 13:01 گفت:

چه خانمهای با شخصیتی هستن اونجا... از وجناتشون پیداست که کدبانو خوبی اند!

محمد يزداني در 20/10/1391 | 08:50 گفت:

کالوس وادراما رو عشق است.

parsa در 20/10/1391 | 02:18 گفت:

داش حسین خودم گفتم گل گل فالکایو بهتر بود
ولی نظر شخصی من اینکه مسی یه سرو گردن از رونالدو وبقیه بهتره

Vishka در 19/10/1391 | 22:19 گفت:

ehs@ویشکا نود دیشب چند دقیقشو پخش کرد جالب بود بخصوص اونجایی ک موقع انتخاب مسی چهر ی رونالدو رو توصیف کرد

___________
شانسم ندارم

من گفتم پخش نمیکنه ندیدم

hossein در 19/10/1391 | 20:24 گفت:

parsa:
مرسی
حق به حقدار رسید
=======================
شرمنده پارسا جون که اینو میگم ولی اصلا حق به حق دار نرسید اول که باید توپ به داداش کوچیکمون کریس میرسید بعدشم گل باید جایزش به فالکائو میرسید نمیدونم اینا مارسلو رو از کجا آوردن تو تیم منتخب اون که همش مصدوم بود به نظر من این یه جشن کوچیک بین بچه های لالیگا بوده

محمد مهدی در 19/10/1391 | 16:39 گفت:

روسل یکی از مقامات بارسا پس از بالا گرفتن شایعات اعلام کرد ویا فروشی نیست زیرا او همچنان از ارکان اصلیه تیم ماست و ما اورا تا پایان فصل حفظ میکنیم.

ناصر در 19/10/1391 | 16:21 گفت:

ممنون آقا سعید
عکس های جالبی بودن از یه مراسم کاملا یه طرفه به نفع رئال و بارسا!!!!!!
پس بگو چرا دو پاردو رفته سمت روس ها،به خاطر همین اندام خوش تراشش هست

ahmad behrozi در 19/10/1391 | 16:16 گفت:

عالی بود

masoud mahmudpur در 19/10/1391 | 16:15 گفت:

مرسی.یه عکسم از علی دایی میذاشتی

علی ارشدی در 19/10/1391 | 16:05 گفت:

اِاِاِ
این اینقدر گنده نبود که تابعیت روسی بهش ساخته

sepehr najafian در 19/10/1391 | 15:40 گفت:

ژرارد دي پارديو چقدر چاق شده

Saeed Milani در 19/10/1391 | 15:18 گفت:

درسته این آقا گنده هه همون ژراردو پاردیوی معروفه که به خاطر سیاست های فرانسوا اولاند ملیت روسی گرفته و کلی جنجال به پا کرده در روزهای اخیر. معروفترین نقشی هم که بازی کرده همون ژان والژانه!

در مورد بهترین بازیکن زن هم واقعا دوست داشتم آلکس مورگان برنده بشه یعنی همون خانم زیبایی که در عکس پانزدهم هست. اما وامبک شد یعنی همون خانم مو کوتاهی که در عکس هجدهم هست. البته باز هم جای بسی خشنودی داشت که مارتا دوباره برنده نشد یعنی همون خانمی که تو عکس هفدهم کنار کاناوارو هست.

در مورد جایزه ی پوشکاش هم واقعا حق گل فالکائو خورده شد! خیلی قشنگ بود گلش. البته شاید چون تو تیم منتخب جهان هم انتخاب شد خواسته بودن جوایز تقسیم بشه و یک نفر دو تا جایزه نگیره.

البته نکته ی دیگه ای که تو این مراسم بود اهدای جایزه ی بازی جوانمردانه به تیم ملی ازبکستان بود و جالبتر اینکه کسی که رفت و جایزه رو تحویل گرفت کسی نبود جز آلیشر عثمانوف خودمون!

توپچی جنوب در 19/10/1391 | 15:11 گفت:

جدید ترین ارئه شرکت هاکوپیان این بار برای مسی.

کت و شلوار با طرح شورت
-------------------------------------------
فرشاد این خیلی تیکه با حالی بود دمت گرم.


سعید عالی بود عکس هات دمت گرم مرسی عوسک جام جهانی هم زیاد خوشگل نیست آخه گورکن هم شد نماد!!!!!!!!!!!!

ehsan zoola در 19/10/1391 | 15:07 گفت:

ویشکا نود دیشب چند دقیقشو پخش کرد جالب بود بخصوص اونجایی ک موقع انتخاب مسی چهر ی رونالدو رو توصیف کرد

بچه ها به نظر من گل فالکائو خیلی خشکل تربود ملاک انتخابشون چی بود ؟

Vishka در 19/10/1391 | 15:04 گفت:

خیلی خیلی ممنون ما که از این شانسا نداریم پخش زندشو ببینیم این عکسا خیلی خوشحالمون میکنه

هادی در 19/10/1391 | 15:02 گفت:

مرسی، ریبا بود،
پس علی دایی کو؟

parsa در 19/10/1391 | 14:56 گفت:

مرسی
حق به حقدار رسید
فقط گل فالکایو باید بهترین گل میشد
آره نیما خودشه

محمد حسین عبادی در 19/10/1391 | 14:48 گفت:

خيلي زيبا بود

nima در 19/10/1391 | 14:47 گفت:

مرسی...
اون غول گنده همون بازیگرس که تازه تابعیت روسیه رو گرفته؟!؟!؟!

amir در 19/10/1391 | 14:46 گفت:

مرسی دادا عالی بود
کاش ویلشر هم بود

farzam در 19/10/1391 | 14:44 گفت:

مرسی بابت پست
اخه کاناوارو رو کی گفته بیا جایزه بده!

farshad در 19/10/1391 | 14:41 گفت:

جدید ترین ارئه شرکت هاکوپیان این بار برای مسی.

کت و شلوار با طرح شورت

amir در 19/10/1391 | 14:40 گفت:

very very beautiful

سید محمد رضا در 19/10/1391 | 14:35 گفت:

دمت گرم داداش

محمد مهدی در 19/10/1391 | 14:24 گفت:

بسیار هم خوب. جالب انگیزناک بود.