حمايت سهامدار آرسنال از مالک منچستريونايتد

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 347,685 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حمايت سهامدار آرسنال از مالک منچستريونايتد

سهامدار باشگاه فوتبال آرسنال انگليس در حرکتي تعجب‌برانگيز از مالک منچستريونايتد حمايت کرد.


به نقل از روزنامه ایندپندینت، استان کرونکه که بیشترین میزان سهم در تیم لندنی را در اختیار دارد، به دنبال باخت ۶ بر یک هفته قبل منچستریونایتد از منچسترسیتی و اوج‌گیری انتقاد رسانه‌‌ها و هواداران از مدیریت باشگاه همیشه رقیب، اظهار داشت: مگر گلیزرها، مالک یونایتد چقدر اشتباه کردند که این همه از‌ آن‌ها انتقاد می شود؟

وی که به خاطر رقابت آرسنال با شیاطین سرخ عمدتا در موضع تقابل با رقیب قرار داشته است، افزود: درست است یکسری اعتراضات به‌خاطر اشکالات در منچستریونایتد به چشم می‌خورد. اما باید درنظر گرفت این باشگاه در سال‌های گذشته به همه افتخارات ممکن رسیده است.

این مقام ادامه داد: اگر من یک هوادار منچستریونایتد بودم، وقتی این همه افتخار را می‌دیدم، می‌گفتم یونایتد فوق العاده عالی کرده است.

این اظهارات در حالی از سوی سهامدار آرسنالی‌ها به نشانه حمایت بیان می‌شود که خانواده گلیزرها از سال ۲۰۰۵ به عنوان مالک منچستریونایتد به شمار می‌روند.

سهامدار آرسنال همچنین تصریح کرد: آیا تیمی پرافتخارتر از منچستریونایتد سراغ دارید که بتواند قهرمانی‌های متعدد در فصول اخیر کسب کرده باشد.به نظر من این فرق آمریکایی ها با روس هاست و رمز موفقیتشونه در ظاهر رقیبن اما اگه گوشت هم و بخورن استخون های هم و دور نمیریزن اما روس ها از پشت به برادرشون هم خنجر میزنن!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 10/8/1390 | 19:57 گفت:

هواداران لیورپول وشانچستر از هواداران ارسنال باجربزه و با بخار ترن البته فقط در انگلیس نه در ایران!!!!!!!!
چون 6سال هیچ جامی نگرفتیم ولی تا حالا نشده اخبار یه بار بگه هواداران ارسنال به نتیجه نگرفتن یا بازیکن بزرگ نگرفتن ارسنال اعتراض کردن!!!!!!!! برعکس شانچستری ها !!!!!!!!
در مورد نصری به دو دلیل از ارسنال رفت:1-نخریدن بازیکن بزرگ در تابستان
2-که مهمتر از اولیه پول وپول وپول

علی میشه بگی چه وقت ونگر گفت اگر عثمانف بیاد من تیم رو ترک میکنم یه ادرسی یه مجله ای چیزی بده منم بخونم این مطلب رو!!!!!!!!!
تا زمانی که من یادمه ونگر همیشه میگفت من به تعهدم با ارسنال احترام قائلم وهیچگاه به فکر ترک ارسنال نیستم.

این که ونگر از تیم بره اصلا ایده خوبی نیست اگه ونگر بره باید یه مربی بهتر بیاد که نداریم یا یکی در حد ونگر که مثل فرگوسن وگاس هیدینگ که اینها هم از تیم خودشون جدا بشو نیستند!

اما پول خرج کردن من باهات موافقم ,,اما ونگر لیسانس اقتصاد داره و میدونه چطور خرج کنه (البته اگه بهش پول بدن )ومیدونه چه بازیکنی چقد می ارزه ونگر حاضر بود ضرر کنه و نصری رو تا پایان قراردادش نگه داره اما مسئولان به این ضرر راضی نشدن .
من از حرفات این برداشت رو دارم که مدیران ارسنال دزد هستند و ونگر هم با اونها همدسته ودارن از ارسنال سو استفاده میکنن درسته یا نه؟؟؟؟
به نظر من این مسئولان هستند که باید عوض بشن (حالا عثمانف نشد یکی دیگه) نه ونگر چون مشکل اونا هستند که پول خرج نمیکنن و نگر کار خودش رو بلده.ونگر همه کاره تیم هست ولی امور مالی باشگاه دست مدیر عامل تیمه نه مربی !!!!!!

Saeed Milani در 10/8/1390 | 19:45 گفت:

ونگر ذاتا خسیـــــــــــــــــــــــــــسه این دیگه لا پوشونی نداره.

علی ارشدی در 10/8/1390 | 19:40 گفت:

نمیدونم کی گفته تیم رو دست ونگر میچرخه ولی مطمئنم من نبودم اینو قبول دارم که بعضیا ونگرو معصوم میدونن ولی من نه
اما اینکه میگی ونگر مخالفه پول خرج کردنه درسته خودمم اینو گفتم بارها هم گفتم و این تهدید هم یعنی سیاست مالی باشگاه نباید عوض بشه پول خرج کردن خیلی راحته ولی کجاش مهمه و این که ونگر نمیخواد ستاره بخره بلکه میخواد اونا رو بسازه به خودی خود اشکال نداره اما تو چند فصل اخیر داره به ما ضربه میزنه و اتفاقا یکی از انتقادات من به ونگر همین یکدندگیش برای نخریدن بازیکن بزرگ هست (اگه پستای قبلیمو خونده باشی اینو قبلا گفتم) در مورد کنار نکشیدن : شما همیشه بنیتز رو مثال زدید مگر با رفتن بنیتز مشکلات لیورپول حل شد؟ بنتیز مربی نبود اصلا الان کجاست؟ شما قدرت پول رو میشناسی؟ پول انقدر قدرت داره که فشار هوادارا هیچ کاری نمیتونه بکنه مثلا اگر ونگر اخراج بشه هوادارا چه کار میتونن بکنن؟ اعتصاب ؟ تحریم؟ تهدید به قتل مدیرا؟ پول به دهن آقایون مزه کرده و حاضر نیستن ازش به هیچ قیمتی بگذرن شما میگی اگر ونگر میخواست میتونست نصریو نگه داره؟ چه جوری؟ لب تر کنه و چی بگه؟ بگه هوادارا من میخوام نصری بمونه و شما بیایید ازم حمایت کنید؟ تا پول نباشه بازیکنم نیست در ضمن اینکه میگی ونگر از خداش بود نصریو بفروشه 2 تا بازیکن بنجل بخره واقعا چرا؟

(Hooman sam (Dark metal در 10/8/1390 | 19:40 گفت:

چی بگم والا؟؟؟؟!!!

علیرضا در 10/8/1390 | 19:26 گفت:

مگه رئال رو با اون همه ستاره که همشونو خریده بود،تو سانتیاگو شکست ندادیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس بازیکن گرون خریدن،دلیلی بر قوی بودن تیم و موفقیت نیست.........
واسه همین من به طرز کار ونگر کاملا علاقه دارم چون میدونم بازیکناشو خودش ستاره میکنه...........

aziz joon در 10/8/1390 | 18:53 گفت:

امروز روزی بزرگ برایه ماست با شکست مارسی قدرت خود را نشان میدهیم زنده باد کاپیتان v.p

ali در 10/8/1390 | 18:44 گفت:

ولله من که آخر نفهمیدم یه بار میاد میگید که ارسن ونگر کبیر هم کاری تیمه و همه امور روی دست ایشون میچرخه از یه طرف دیگه وقتی این مطلب به ضررش تموم میشه میاد میگید ارسن ونگر چکار است؟دادا علی گل مگر همین ارسن ونگر نبود که گفته بود اگر علیشر عثمانوف بیاد من تیم رو ترک میکنم؟ میخوام از این مصاحبه دو نتیجه برات بگیرم : 1.همنطور که همه ی دوستان میدونن علیشر عثمانوف با شعار خرج کردن و دست تو جیب بودن اومده ، پس این حرف ونگر یعنی اینکه من مخالف پول خرج کردنم و سیاست های این علیشر عثمانوفم ، پس میبینم خود ونگر نمیخواد که بازیکن بخره ومدیری بیاد که پول خرج کنه و از طرف دیگه اینکه بارها ارسن ونکر مصاحبه کرده و از سیاست های مدیران تعریف و تمجید کرد و در مقابل مدیران هم چنین کاری در قبال ونگر کردن پس می بینیم که یه طرز فکر ویه تفاهم مشترک بین هر دو طرف وجود داره و گرنه قاعدتا توی این چند ساله ونگر باید میومد حداقل یه مصاحبه علیه این مدیران و سیاست هاشون بکنه. درست آقا علی گل؟
2.من میگم بر فرض که مدیران اینطور هستن و ونگر مخالف اونا هست پس چرا استعفا نمیده و کنار نمی کشه؟شما در جواب بنده عرض کردید که چون به ارسنال وفادار است.
اما جواب بنده این هست اگه ونگر در هر صورتی و با هر مدیری که بخواد گند بزن به ارسنال حاضر به همکاری هست و بخاطر ارسنال کنار نمی کشه.آقای ونگر شما که با این مدیران گند ولجن ساختی ، حالا یعنی علیشر عثمانوف اونقدر گند ولنج تر از اینهاست که حاضر نیستی باش همکاری کنی؟؟!!!!!
مگه شما نمیگید ونگر دلش برای ارسنال میسوزه ، پس اون که اینهم با این مدیران خسیس و دزد کار کرد ، چرا حاضر نبود با علیشر عثمانوف روس کار کن؟؟عقل سلیم اینجا حکم میکنه که آرسن ونگر با این آقایون موافق هست ، همونطور که بارها خودش در مصاحبه هاش اعلام کرده و بنا به دلایلی که گفتم.
مطمئن باش اگر ارسن ونگر میخواست میتونست نصری رو نگه داره؟اما اون این رو نمیخواست ، میخواست که نصری بفروش بره و بجای اون با نصف پول نصری برن دوتا بازیکن بنجل بخرن.مطمئن باش ارسن ونگر اونقدر نزد هوادارای ارسنال عظمت داره که اگه لب تر کنه و چیزی بخواد ، که خلاف میل مدیران باشگاه باشه ، باز با فشار هوادارانش میتونه اونا رو مجاب به این کنه که نصری رو نفروشن.آقا علی واقعا شما این رو قبول نداری که اگه ونگر میخواست که نگرش داره ، کاری براش نداشت.؟!!!!

علی ارشدی در 10/8/1390 | 17:15 گفت:

هواداری لندنی هم مثل ما هستن ؟؟؟؟؟؟ ما که داریم داد میزنیم ولی صدامون نمیرسه علی آقا لابد لندنی ها هم مثل ما هستن در مورد ونگر میشه بگی چکار باید میکرده؟ مگه نمیخواست نصریو نگه داره اگه مدیرا حاضر بودن دستمزد نصریو بدن میموند راجع به خرید بازیکن هم بارها گفتم تا یک تیم بزرگ به یک بازیکن پیشنهاد بده قیمتش چند برابر میشه و مدیرا هم پول نمیدن اگه ونگر پیشنهاد هایی در حد من سیتی(به عنوان یکی از تیمای پولدار) ارائه نمیده 2 تا دلیل داره 1. بودجه اش اندازه سیتی نیست 2. نمیخواد پول الکی بالای یک بازیکن بده پول رو باید به بازیکنای پرورش یافته خودمون بدیم تا تو تیم بمونن که متاسفانه مدیرا به اونا پول نمیدن تا از تیم برن و جیب خودشون پر تر بشه ما هم میخوایم مدیری که طرفدار منچستره از تیم بره ولی دستمون به جایی بند نیست

ali در 10/8/1390 | 16:54 گفت:

وقتی این همه افتخار را می‌دیدم، می‌گفتم یونایتد فوق العاده عالی کرده است.


آیا تیمی پرافتخارتر از منچستریونایتد سراغ دارید که بتواند قهرمانی‌های متعدد در فصول اخیر کسب کرده باشد.


==>نقل و قول :چه ربطی داره؟!!! اینم شد دلیل ؟!! خوب ممکن اگه یه کس دیگه مالک تیم می شد این افتخارات بیشتر هم میشد و شاید اگه این مالکان نبودند و بجای اونا مالکان بهتری بودند و بهتر هزینه میکردن الان منچستر لیگ قهرمانان قهرمان شده بود. ولی نکته جالب اینجاست که هوادارای منچستر ببین چقدر جاه طلب هستن که هنوز هم راضی نیستن و میخوان که مالکانشون عوض بشه اما اینور که نگاه میکنیم می بینیم که هوادارای ارسنال اگه یه دونه پیروزی پر گل بیارن بس هفت پشتشونه.واصلا فکر جام و بازیکن خریدن و بحران ...... از سرشون میزن بیرون.ای کاش هواداری ما مثل هواداری منچستر بودن و بار هر اشتباهی که از این آقایون سر میزد چنان فریادی بر سر اونا میزدن که دیگه اشتباه کردن از یادشون بره.ولی یه ویژگی که ارسن ونگر توی این چند سال به هوادارای ارسنال تحمیل کرده اینه که : آستانه صبرشون رو به شدت بالا برده تا حدی که خود این آقا داره خجالت زده میشه از این هم صبر اما بازم حاضر نیست دست به اقدامی بزن و حداقل سر سوزن تغییری در سی یاستاش بده ، نه میخواد بخاطر ما تغییر بده حداقل بخاطر آبرویی خودش و وجه ی قدیمی خوبش در نزد هوادارای ارسنال این کار رو بکنه .