فقط بخندید به این عکس ها خدایش قش نکنید خوبه هاااا

نویسنده: HOOSHANG

وبلاگ من
نویسنده: HOOSHANG
من طرفداره سر سخته آرسنال همیشه همه ی خبر هاشو می خونم و همیشه بازیهاشو نگاه می کنم آرزو دارم یک بارم شده در نزدیک ببینم.
کل بازدید: 20,132 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فقط بخندید به این عکس ها خدایش قش نکنید خوبه هاااا


بابا به این میگن عکس خنده دار باحال
1.اینارووووو برای همینه ونگر اخراجش کرده اینم مدرک ای ناقلا های زرنگ هههههههه 


 


 


 2. خواب ونگر رو میبینه که  سومی را ازش نگیره که گرف خیلی خوشگله  اخیییی هههههههههههه


 3. به نظر شما این ونگر زرنگمون چی دیده واییی ... ههههههههههه


 4. بچه ای چیزی دیدی  گوگولی ماگولی بیا بغلم برای همینه از آرسنال میره  بچه دوست داره  ههههههههههه


 


arshaven funny face


5. اینم خود نمایی زیبایی آرشاوین خودمون چیهههههه ههههههههههه


 


fabio capello bathing suit beach england


 


6.اینم اخرشه عجب استیلی داره  برای همین استیلش که   باحال بود از انگلستان رفت  اخییییییییی هههههههه کمر دردم داره هاااااا ههههههه


 


Henry Leeds


7. مارا نخور بابا یواش ههههههه


 


RvP Everton volley


8. رابین بیا پایین  بال گرفتی  چرا پشته تو اینجوری کردی ... هههههه


 


Why always you? Because you're a prick.


9. در حقه سونگ  بدی کردی ای کلک فرصته خوبی گیر اورده هاااااااا


 10. این به چی میخنده فکر کنم داره خالی می بنده برای خودش  قیافش  معلومه که  هههههههههه


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 14/3/1391 | 12:15 گفت:

مرسی ...

parsa در 14/3/1391 | 12:15 گفت:

مرسی ...

محمد على(اباى) در 14/3/1391 | 10:49 گفت:

هومن عکسی که لینکشو گذاشتی من نذاشته بودم احتمالا داش....حق کپی رایتو رعایت کن دیه..
شوخی کردم

محمد على(اباى) در 14/3/1391 | 10:45 گفت:

من فقط نفهمیدم کجاش غش ذاشت؟؟؟؟؟

HAMED toopchi در 14/3/1391 | 10:02 گفت:

غش كنيم؟؟؟؟؟؟؟!

aYaD در 14/3/1391 | 02:29 گفت:

قشنگ بود
مرسی

سينا در 14/3/1391 | 01:44 گفت:

زحمت كشيدي داداش مرسي

احسان در 14/3/1391 | 00:45 گفت:

استیل رابین منو مرده

(Hooman sam (Dark metal در 13/3/1391 | 23:35 گفت:

مرسی...
پس شما اینو ندیدی ؟؟
http://s3.picofile.com/file/7398438709/vilas_booash.jpg

حالا این باحال تره یا اون ؟؟

unlike unlike

مصطفی کاظمی در 13/3/1391 | 23:33 گفت:

آقا مرسی،جالب بودن.
.
رضا کاپلو چه ربطی به استیلی داره؟!؟!!؟

شایان در 13/3/1391 | 23:15 گفت:

عکس1: دقیقا به جایی نگاه میکنند که نباید نگاه کنند!!2-ردنپ من میخوابم هر وقت لیگ تموم شد بیدارم کنید!!4-جورو بیا بغلم5- در عجبم از استعداد جورو6-کاپلو ... عجب استیلی و......

soroosh در 13/3/1391 | 22:50 گفت:

خوب بود
زحمت کشیدی

nima در 13/3/1391 | 22:40 گفت:

مرسی جالب بود به خصوص کاپلو!

ehs در 13/3/1391 | 22:27 گفت:

هيچكدوم فتو شاپ نيست كاپلو رو هم قبلا ديده بودم!!خيلي ضايست مخصوصا شكمش!!
بيچاره سانگ ادم فكر مي كنه استخوان ساقش شكسته دراومده!!
هوشنگ جان دستت درد نكنه خيلي هم عالي!!!

فرزین سلامي در 13/3/1391 | 22:19 گفت:

جالب بودن.مخصوصا كاپلو البته اگه فتوشاپي نباشه

HOOSHANG در 13/3/1391 | 22:19 گفت:

ببخشید اگه خیلی هم جالب نبودن خیلی گشتم تو سایت ها