اینو میگن فوتبال

نویسنده: parsa

وبلاگ من
نویسنده: parsa
18سالمه از بچگی بخاطر کینگ هانری طرفدار سرسخت و دوآتیشه آرسنال شدم ووقتی هانری رفت خیلی ناراحت شدم اما اونموقع عاشق تیم آرسنال شده بودم نه بازیکن خاصی وهروز علاقم به ارسنال بیشتر میشه in arsenal we trust
کل بازدید: 183,743 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اینو میگن فوتبال

اینو میگن فوتبالبا سلام وخسته نباشید خدمت توپچی های گل
 یورو با تمام فراز ونشیب هاش داره تموم میشه وتیم های ایتالیا واسپانیا به فینال رسیدند .
واقعا برای تیم ایتالی باید سر تعظیم فرو آورد که با شرایطی که داشتند هیچکس فکرشو نمیکرد از گروهش بیاد بالا یا حتی به فینال برسه
آلمانی های عزیز کجان که وقتی میان یونان رو میزنند 2یا3بار میان پست میدن ومیگن
آلمان از یک قاره دیگر اومده وفوتبالی فراتر ازتیم های دیگه انجام میده

آلمانن شانس آورد که دورقمی نشد وموقعیت های فراوان ایتالی به گل تبدیل نشد

البته شانسی که ایتالی در این 10سال اخیر داشته بدون شک داشتن بوفون هست

که با جون ودلش وبا تمام غیرت برا کشورش بازی میکنه 

امدوارم که ایتالی اسپانیا رو که بابازی کسل کنندش حوصله هر بیننده ای رو مثل دیشب سر میبره ببره وبرخلاف تمام پیش بینی هاببره و قهرمان بشه

وودر آخر هم به شهرام عمویی وفرهاد رهبری تسلیت میگم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مسعود ارسنالی در 10/4/1391 | 01:29 گفت:

هر دو تیم شایسته کسب جام بودن..ای کاش فینال بود...

ولی ثبات المان همیشه زیاد بوده..از این جهت ناراحتم براشون...

بوفون که خیلی سوتی داد !!

امیدوارم ایتالیا قهرمان بشه.

مسعود ارسنالی در 10/4/1391 | 01:29 گفت:

هر دو تیم شایسته کسب جام بودن..ای کاش فینال بود...

ولی ثبات المان همیشه زیاد بوده..از این جهت ناراحتم براشون...

بوفون که خیلی سوتی داد !!

امیدوارم ایتالیا قهرمان بشه.

پوریا در 9/4/1391 | 22:36 گفت:

حق آلمان برد بود نه حق این ایتالیا

soroosh در 9/4/1391 | 17:46 گفت:

حاجی بوفون انقدا هم خوب نبودا
خیلی سوتی داد دیشب
فقط اون ضربه ایستگاهی رو خوب گرفت

سعيد توپچي در 9/4/1391 | 14:58 گفت:

آلمان شده مثل آرسنال قشنگ بازي مي‌کنه و هميشه بدون جام!
ولي ايتاليا با اين بازيهاش سزاوارانه رفت فينال و بي صبرانه منتظر سوراخ شدن اسپنيشهاي بي فرهنگم

توپچی جنوب در 9/4/1391 | 14:10 گفت:

من هستم خوب جواب هایی هم دارم برات پارسا ولی هیچ حوصله و انگیزه ای برای جواب دادن ندارم......

Farhad Rahbari در 9/4/1391 | 14:01 گفت:

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=232&PostID=4383

Farhad Rahbari در 9/4/1391 | 13:40 گفت:

من همینجا هستم توپچی ها!
آرمان الهیاری@ یه جمله از من پیدا کن که توش کسیرو مسخره کرده باشم!
من فقط دلم واسه آلمانی سوخت که 22 ساله به حقش نمیرسه...
الانم دلم میخواد ایتالیا قهرمان بشه چون از سد آلمان کبیر گذشته
رضا توپچی@ اسید پیکریکتو ساختی؟!
امروز رفتم استخر حالم جا اومد-سبک تر شدم
پ.ن:پارسا حالا نمیخواد جوش بزنی

حاکم 26 در 9/4/1391 | 12:05 گفت:

ایتالیا باید اسپانیایی كه جام جهانی هم حقش نبود رو ببره و قهرمان شه من طرفدار آلمان بودم

محمد على(اباى) در 9/4/1391 | 12:01 گفت:

فقط تیکی تاکایه اسپانیایی می تونه دفاع ایتالیا روشکست بده و اونم با پاس های فوق العاده سسک♥

♥آرسنال ♥اسپانیا♥سسک♥آرسنال♥

Morteza Bauer در 9/4/1391 | 10:43 گفت:

فقط ایتالیا.فقطسوپرماریو.انشالله ایتالیا قهرمان میشه.

مصطفی کاظمی در 9/4/1391 | 10:29 گفت:

واقعا ایتالیا منطقی و خوب بازی کرد،اگه میومد مثل چلسی یا یونان بازی میکرد آدم حسرت میخورد که چرا آلمان حذف شد ولی با این بازی فکر کنم از شدت ناراحتیه آلمانیا هم کم شده،در کل بگم که واقعا شایسته ی ستایشا.
آلمان :
ایتالیا :

مهران کاظمی در 9/4/1391 | 10:19 گفت:

ایتالیا فوق العاده بود، معرکه بود، اینقدر عالی بود که حتی تیمی مثل آلمان که از دقیقه 1 تا 90 کاملاً با برنامه بازی می کنه دیشب هیچ برنامه ای نمی تونست تو زمین پیاده کنه، دمشون گرم، با این بازی اسپانیا رو هم می زنن

رضا توپچی در 9/4/1391 | 10:15 گفت:

بچه دست از سر فرهاد بردارین(شیمی خونده،اسید روتون میپاشه)
سربسر آلمانیا بزارین ولی کاری نکنین که ناراحت بشن،هرچی باشه آرسنالی هستن و با ما توی یه جبهه
ولی انشالله ایتالیا،اسپانیا رو با خاک یکسان کنه تا یکم روی این اسپانیایی پرست ها کم بشه(خسته شدیم از بس که گفتن: بارسلون بهترین باشگاه و اسپانیا بهترین تیم ملی)

آرمان الهیاری در 9/4/1391 | 09:30 گفت:

راست میگه
فرهاد رهبری که همه رو مسخره میکردی؛
کجایی؟
پیدات نیست

morteza در 9/4/1391 | 08:34 گفت:

امیدوارم ایتالیا اسپانیا رو بزنه

مجتبی هانری در 9/4/1391 | 07:23 گفت:

تبــــــــریک به همه ی طرفداران این تیم!!!

میدونستم که آلمان مقابل ایتالیا هیچ حرفی برای گفتن نداره!!

البته من قبل از بازی ها پیش بینی زده بودم که یکی از فینالیست ها ایتالیا یا فرانسه باشه که حالا ایتالی اومد فینال

پارسا شانس که نه ولی نقطه قوتی که ایتالیا داره همون دفاعاش بوده که واقعا در سال های قبل هم این را نشان داده البته وجود دروازبانی مثل بوفون هم در نوع خودش یک روحیه ست!

همان طور که اشاره کردی ایتالیا میتونست از موقعیت هاش بهتر استفاده کنه وگل های بیشتری هم بزنه!!

بدون شک بازی دیشب و بازی ایتالیا انگلیس با وجود این که گل نداشت دو تا زیباترین بازی های یورو بود.

مهدي غفوريان( كون سوزي ارسنالي ها حميد فرازي در 9/4/1391 | 02:28 گفت:

ان تو دهنت كثافت