به مناسبت امروز

نویسنده: رضا توپچی

وبلاگ من
نویسنده: رضا توپچی
ذاتا آرسنالی،تقریبا از1998 عاشق آرسنال و رئیسشم
کل بازدید: 9,903 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به مناسبت امروز

خدایا هرکه هستم هرچه هستم /  به یک لحظه فدای مادرم کـــــــــنسلام به مناسبت  روز مادر و  همچنین روز زن ،چندتا عکس زیبا از برخی از بزرگان تیممون رو  گذاشتم،امیدوارم دوست داشته باشین...


1-رئیس و رئیسش


http://arsenalaction.com/wp-content/uploads/2010/11/data-attachments-cache-1500685_cache.png


2-رابین و خانواده(مادر-پدر-همسر -خواهر)


http://robinvpersie.com/gallery/thumbnails.php?album=146


3-ژرمن تازه وارد ما(لوکاس وهمسرش)


http://news-poland.com/upload/news/602ppodolski.jpg
&


http://forums.hardwarezone.com.sg/english-premier-league-179/arsenal-fc-ashburton-grove-part-4-a-3629108-127.html


4-توماس دوست داشتنی وهمسرش


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 23/2/1391 | 19:22 گفت:

tnx

علی ارشدی در 23/2/1391 | 17:30 گفت:

سید سجاد حسینی@ اشتباهت همین جاست =))

علی ارشدی در 23/2/1391 | 17:29 گفت:

مرسی عزیز

رئیس و رئیسش :) جالب بود

سید سجاد حسینی در 23/2/1391 | 13:55 گفت:

وای خدا!! منم زن میخوام!!!

hamed در 23/2/1391 | 13:12 گفت:

روز زن مبارک...

چه زنی داره این توماس ( البته به چشم خواهری )...

مرسی...

Vishka در 23/2/1391 | 12:42 گفت:

مرسی ممنون
روز مادر بر مادرای خوب همه ی ما مبارررررررررررررررررررک باد.

مصطفی و احسان دوستای خوب آرسنالی ممنون از لطفتون.
لایک

M o o r I در 23/2/1391 | 12:34 گفت:

مبارکه . مبارکه . :)))))

ehs در 23/2/1391 | 11:59 گفت:

مرسي رضا جان
روز زن هم به تمام بانوان ارسنالي سايت تبريك ميگم

HAMED toopchi در 23/2/1391 | 09:00 گفت:

چه بگويم از تو مادر كه صفاي خانه هستي
كه يگانه تكيه گاهم تو درين زمانه هستي

ممنون، باشه كه همه ما بچه هاي مفت خور قدر دان مامانامون باشيم!

توپچی جنوب در 23/2/1391 | 08:12 گفت:

روز مادر رو به زحمت کش ترین انسان های روی زمینو فرشته های بدون بال (مادددددددددددددددددددر)
تبریک میگم...
راستی من مادرم هوادار آرسناله و رئیس ونگر و تی تی هانری و روبین ونپرسی هم میشناسه.........

امروز پیشونیش رو میبوسم..............

(Hooman sam (Dark metal در 23/2/1391 | 07:47 گفت:

مرســـــــــــــــــــــــی....

like \\m// like

مجتبی هانری در 23/2/1391 | 04:50 گفت:

دستت دردنکه رضا!!!

حمید فرازی در 23/2/1391 | 04:12 گفت:

مرسی ولی عکسا رو اگه آپ میکردی و لینک مستقیم میدادی بهتر بود :)

مصطفی کاظمی در 23/2/1391 | 01:20 گفت:

مرسی رضا جان،منم روز زن رو به همه بانوهای توپچی تبریک میگم.

mohsen abbasi در 23/2/1391 | 01:10 گفت:

خسته نباشی