عکس(با کیفیت عالی)

نویسنده: محمد على(اباى)

وبلاگ من
نویسنده: محمد على(اباى)
man mohammad ali 17 sale az rasht tu anzali bedonya umadamo footbalo az hamoon ja shooroo kardam az 5salegi k footbalo shoroo kardam taraftar 2atisheye arsenal boodam .dar hale hazer bazikone futsal hastamo bekhatere sabk bazim va passaye daghigham maroof be cesc k bazikone mahboobe mane hastam koochike hame arsenaliaaaa e gol
کل بازدید: 11,074 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس(با کیفیت عالی)

چنتا عکس.......حتما روش کلیک کنید و با کیفیت اصلیش سیو کنید:دی


اگه قدیمی بود شرمنده

 


زوم کنید تا رو توپا بخونید که ماله کدوم فینال هستنزوم کنید تا اسمه تیمارو بخونیداینم شگم که گفتم اسمش پولدیه :D

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سالار لاری در 1/4/1391 | 09:59 گفت:

بچه ها اگه رو جام چمپیونز زوم کنین میبینین که سال 2006 خالیه
داغم تازه شد

parsa در 1/4/1391 | 00:10 گفت:

مررررررررررررررررررررررررررررررررررسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

سید امین هاشمی در 31/3/1391 | 23:51 گفت:

عالی بود،عالی مرسی

علی ارشدی در 31/3/1391 | 23:09 گفت:

Farhad Rahbari@ بله خودم می دونم!!!! ولی شما ابهت پلنگ صورتی() رو با یه گربه ی فسقلی مقایسه می کنی؟

Farhad Rahbari در 31/3/1391 | 22:25 گفت:

علی ارشدی@ پلنگم جزء گربه سانانه دیگه علی صورتی! نگو نمیدونستی
ایول به هم مسلکم داش شهرام که دوزاریش مثل بعضیا کج نیست


علی ارشدی در 31/3/1391 | 20:58 گفت:

شهرام :ژرمنی@

پلنگ کجا گربه کجا؟؟؟؟

توپچی جنوب در 31/3/1391 | 20:08 گفت:

مرسی عکس های زیبایی بود انزلیچی.......

ولی حالا چرا پولدی..؟؟؟؟؟؟ این همه اسم!!!!!!!!!

علی منظور فرهاد این بود که تو خودت گربه هستی(پلنگ صورتی) و با سگ نمیسازی!!!!!!!!

مرسی به فرهاد

حسین ملازینل در 31/3/1391 | 19:18 گفت:

مرسي

محمد على(اباى) در 31/3/1391 | 19:18 گفت:

هم سگ هم ماشین٭

محمد على(اباى) در 31/3/1391 | 19:14 گفت:

علی ارشدی@قابل شما رو نداره داداش هم هم ماشین

محمد على(اباى) در 31/3/1391 | 19:14 گفت:

علی ارشدی@قابل شما رو نداره داداش هم هم ماشین

علی ارشدی در 31/3/1391 | 18:35 گفت:

Farhad Rahbari@ چه فایده!!! فعلا که نه سگ دارم نه گربه

Farhad Rahbari در 31/3/1391 | 18:01 گفت:

سگ
علی صورتی سگ با گربه آبش تو یه جوی نمیره
ممنون انزلی چی

علی ارشدی در 31/3/1391 | 17:03 گفت:

مصطفی@ مرسی

عجب سگ باحالی داری

ببینم تو احتمالا من نیستی؟ آخه منم به محض اینکه امکانشو داشته باشم یه سگ می خرم فورد موستانگ هم که دیگه عشقه

مهدی افسرده در 31/3/1391 | 15:54 گفت:

کارت درسته

Hossein Y در 31/3/1391 | 14:44 گفت:

ممممممممممممممرررررررررررررسسسسسسسسسسیییییییییییییییییییییی

Hossein Y در 31/3/1391 | 14:44 گفت:

ممممممممممممممرررررررررررررسسسسسسسسسسیییییییییییییییییییییی

مصطفی کاظمی در 31/3/1391 | 14:05 گفت:

علی ارشدی : کلیک راست کن،ویو امیجو بزن.
.
دمت گرم بابت عکسا.
.
پولدی؟!؟ یه دفه میزاشتی لوکاس پودولسکی خیال خودتو راحت میکردی دیگه!

علی ارشدی در 31/3/1391 | 13:50 گفت:

عکس توپا زوم نمیشه

ولی مرسی

محمدرضا در 31/3/1391 | 13:43 گفت:

مرسی قشنگ بودن !!!