یه شایعه

نویسنده: arash sm

وبلاگ من
نویسنده: arash sm
متولد 71 شیرازی از ازل تا ابد طرفدار ارسنال
کل بازدید: 26,928 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه شایعه


امیدوارم راست باشهطبق گزارشات یوونتوس در حال اماده کردن یک پیشنهاد سوپرایز کننده برای بهترین دفاع وسط قرن جناب اقای یوهان جورو(تکبیر) می باشد این مدافع تا سال 2015 (تو این سایت نوشته من نمی دونم) با ارسنال قرارداد دارد  البته  ایشان دوست دارند در ارسنال بماند ولی جایگاهشان را به فرمائلن و کوشیلنی داده که می تواند دلیل جداییش باشد البته این خبر یه کم قدیمیه (یه ماه پیش) ولی امیدوارم درست باشه

 

http://www.arsenalinsider.com/5079/backpage-roundup-djourou-vertonghen-and-transfer-rumours/#axzz1uLt9VdLA

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 20/2/1391 | 19:47 گفت:

اونایی رو که حامد گفت باید بهشون آلمونیا رو اضافه کرد!!!

سید محمد رضا در 20/2/1391 | 15:40 گفت:

خدا کنه که شایعه نباشه!!!

soroosh در 20/2/1391 | 13:23 گفت:

البته گل دات کام حرف مفت زیاد می زنه ... امیدوارم اینم یکی از اونا باشه :)

soroosh در 20/2/1391 | 13:07 گفت:

مثل این که آره :(
به هرحال به نظرم بازیکن خوبی رو از دست دادیم هرچند با توجه به این که کپی ورما بود و هر دو چپ پا و اصولا پست تخصصی هر دو هم یکی بود میشد حدس زد ونگر بی خیالش شه :(
من مطمئن بودم میاد ولی کم کم باید ناامید شد :((
***************************************
هنوز خبر رسمی اش نیومده ولی خیلی از سایت ها گفتن ... امیدوار باشید تاتی پنجم شه :((

soroosh در 20/2/1391 | 13:01 گفت:

محمدرضا کدوم سایت اینو گفته که رسما پیوسته؟؟؟؟؟؟؟
جون من بدو :استرس

محمودرضا معینی در 20/2/1391 | 12:54 گفت:

گویا ورتونگن به طور رسمی به تاتنهام پیوست

سید سجاد حسینی در 20/2/1391 | 12:35 گفت:

حتما یه چیزی داره که یوونتوس دنبالشه!

(Hooman sam (Dark metal در 20/2/1391 | 12:29 گفت:

از من گفتن : این بشر آینده داره ها!!!!!!!!!دیییییییییییییییی
like \\m// like

HAMED toopchi در 20/2/1391 | 12:27 گفت:

كله يووه رو خر گاز گرفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بيان ببرن، رمسي و گيبز و پارك و اسقلاچي رو هم اشانتيوم ميديم روش

فرهاد در 20/2/1391 | 12:25 گفت:

ادن هازارد هم گفته که فصل بعد پیراهن سیتی رو می پوشه

arash sm در 20/2/1391 | 12:06 گفت:

شرمنده گفتم که قدیمیه

ehs در 20/2/1391 | 12:00 گفت:

من بارفتنش استقبال مي كنم!!(خبر يكم قديمي بود مثل اينكه پيشنهاد 7 ميليونيه!!)

arash sm در 20/2/1391 | 11:53 گفت:

ببین رضا ژورو شاید بازکن خوبی باشه ولی مشکل اینه که نمیشه روش حساب کرد ممکنه چند تا بازی خوب بازی کنه ولی یه دفعه یه اشتباه بد می کنه و کل زحمات رو بر باد میده

soroosh در 20/2/1391 | 11:48 گفت:

آره رضا بازیکن خوبیه ولی به نرم میدون دادن به میگل یا بارتلی خیلی بهتر از ژورو جواب خواهد داد
قبول دارم ژورو تو بازی با بارسا فوق العاده بود و اون فصل بهترین مدافع ما بود ولی فقط یه فصل بود که این جوری بود

رضاشاماخ چوک بندر در 20/2/1391 | 11:42 گفت:

بازیکن خوبیه سوروش شایدیکی دوتاگل به خودمون زده ولی این ملاک نیست.دیشبم اسین به خودشون گل زد

soroosh در 20/2/1391 | 11:36 گفت:

چرا ژورو نره؟

رضاشاماخ چوک بندر در 20/2/1391 | 11:32 گفت:

یوونتوس سخت به دنبال فان پرسی هست.خداکنه ژورونره

soroosh در 20/2/1391 | 11:32 گفت:

چلسی تیم دومش جلو لیورپول بود
ژورو هم بره خوبه چون با برگشتن بارتلی اصلی یا استفاده بیشتر از میگل به این دو تا جوون که 100 برابر ژورو استعداد داد میدون میدیم:)

شایان در 20/2/1391 | 11:28 گفت:

رفتن این مدافع خیلی تاثیر داره ..وجودش بیخودیه..چون ما مرتساکر و کوشیلنی و ورمیناتور رو داریم..برو

مجتبی هانری در 20/2/1391 | 11:27 گفت:

تمام پیشنهادهای جدی یونتوس امسال برای ژورو است واقعا جالبه....

محسن شعبانی در 20/2/1391 | 11:20 گفت:

چلسیم که 4 -1 باخت