کدومش راسته

نویسنده: arash sm

وبلاگ من
نویسنده: arash sm
متولد 71 شیرازی از ازل تا ابد طرفدار ارسنال
کل بازدید: 26,891 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کدومش راسته


من که گیج شدمدر حالیکه بیشتر سایت ها خبر از  توافق بین ارسنال و رن بر سر انتقال ام ویا می دن اما  سیت the week.co.ukخبر جدیدی  گذاشته

به گزارش این خبر امروز صبح  بیشتر خبر گذرااری ها انتقال ام ویا را قطعی دانسته اند اما خبری ازLondon Evening Standard  طرفداران ارسنال را شوکه کرد طبق این خبر  تمامیه بحث ها در مورد انتقال  ام ویا ساختگی بوده و ایجنت این بازیکن با این کارها قصد داشته  اینتر مشتری این بازیکن را برای ثبت قرارداد در فشار بگذارد و همچنین در قسمت دیگر این خبر امده این بازیکن اصلا در رادار ونگر نبوده

من که به خدا گیج شدم شما میگین کدومش درسته

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 21/2/1391 | 12:39 گفت:

omran ras nis akhe chi bayad bere inteer?doroogh mahze

مجتبی هانری در 21/2/1391 | 00:18 گفت:

چه میکنه فالکاو اتلتکیو مادرید !!
کاش میومد ارسنال!عاشق سبک بازیشم

شایان در 20/2/1391 | 23:44 گفت:

این حرف رو زدم چون فلسفه باشگاه آرسنال در این چند سال همین بوده!!! یکی میاد بجاش یکی میره!! بالانس مالی!!

شایان در 20/2/1391 | 23:39 گفت:

به هرحال در طی فصل یک تیم حدودا بین 50 تا 60 تا بازی انجام میده در رقابت های مختلف.. به هر حال ممکنه مصدوم بدیم.. اگه سانگ مصدوم بشه کوکلین رو بذاریم بجاش مثلا تو یک بازی بزرگ؟؟؟؟ یا بلعکس ام ویلا بیاد و سانگ بره! کوکلین رو بذاریم بجای ام و یلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در کل یک تیم قهرمان باید تو هر پست 2 بازیکن خوب داشته باشه

شایان در 20/2/1391 | 23:36 گفت:

اومدنش در یک حالت خوبه و اون هم اینه که سانگ رو نفروشیم

soroosh در 20/2/1391 | 23:32 گفت:

نترس میاد ایشالا

توپچی جنوب در 20/2/1391 | 23:14 گفت:

میاد بابا هرکی اینقد به ارسنال نزدیک شد نمیتونه به راحتی دل بکنه خیالتون راحت!!!!!!!!!

hamed در 20/2/1391 | 23:14 گفت:

انشاالله میاد آرسنال...

sepehr najafian در 20/2/1391 | 22:59 گفت:

شايعه هميشه هست

sepehr najafian در 20/2/1391 | 22:59 گفت:

شايعه هميشه هست

(Hooman sam (Dark metal در 20/2/1391 | 22:53 گفت:

ایشالا که میاد...
اگه سوم شیم که احتمال زیاد واسه خودمونه...

like \\m// like

رضا در 20/2/1391 | 22:26 گفت:

میاد میگی نه ...........!

مجتبی هانری در 20/2/1391 | 22:12 گفت:

امویلا داره نزدیکتر میشه !من فک میکنم همه چیز بعد از بازی با وست بروم وپایان فصل مشخص میشه !!
خبر قطعی را سایت رسمی ارسنال اعلام میکنه پس باید منتظر ماند!!
من خودم پیشنهاد رابین هم از یونتوس امروز دیدم جایی دیگه همین خبر را تکذیبشو دیدم.

milad foadiyan در 20/2/1391 | 21:46 گفت:

تا وسطاش ادمو به شک میندازه ولی از اون قسمت که زده اصلا تو رادار ارسنالو ونگر نبوده معلوم میشه خبر کذب محضه چون اینو دیگه همه میدونن که ونگر 2ساله دنبالشه.