فرگوسن به دنبال شاهين

نویسنده: arash sm

وبلاگ من
نویسنده: arash sm
متولد 71 شیرازی از ازل تا ابد طرفدار ارسنال
کل بازدید: 26,930 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فرگوسن به دنبال شاهين

باز ما دست روي بازيكني گذاشتيم بقيه انگار كفتار پريدن روشسلام دوستان عزيز 

به گفته ماركا نوري طي چند روز اينده از رئال خارج مي شود و بيشترين علاقه ها به وي از ليگ جزيره ليگ مورد علاقه شاهين ميباشد

اخرين تيمي كه به شاهين علاقه پيدا كرده منچستره البته رئال مادريد  قصد داره اين بازيكن رو به صورت قرضي به تيمي ديگري بدهد اما فرگوسن مصممه كه شاهين رو به صورت دائم به منچستر بياورد

ارسنال تيمه ديگري است كه خواهان نوري است و بهترين تيم به گفته ماركا براي اوست كه توافقات شخصي با ونگر انجام شده
ايشاللو شاهينم ميادhttp://www.marca.com/2012/08/02/en/football/real_madrid/1343939963.html
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سروش در 14/5/1391 | 21:03 گفت:

ببخشیدفرگوسن

سروش در 14/5/1391 | 16:33 گفت:

ونگر به دنبال عجب بازیکن با اخلاقیه !

رضا توپچی در 14/5/1391 | 16:13 گفت:

100% با سروش و moeinem موافقم
به نظر من شاهین در انتخاب رئال اشتباه کرد وگرنه یکی از مستعدترین فوتبالیست هایه که توی این چندساله دیدم
از دید من میتونه یه بازیکن کارآمد واسه تیم باشه و کیفیت خط هافبک تیم رو افزایش بده

nima در 14/5/1391 | 16:06 گفت:

آرمان الهیاری@آرمان جان خیالت از ویلشر راحت اینجور که این مصدوم شده تا 2،3 سال دیگه هم نمیتونه به میادین برگرده!!!
حسین@یکم موافقم از نظر این که حدود یکسال بازی نکرده و از اوجش فاصله داره ولی میتونه به دوران اوجش برگرده و بدردمون میخوره!!!

مصطفی کاظمی در 14/5/1391 | 16:04 گفت:

آرمان : جنگ!؟!؟
مگه داماشه دروده که به خاطر نیمکت نشینی جنگ شه؟

(Hooman sam (Dark metal در 14/5/1391 | 15:42 گفت:

تا علی نیس من میگم : منچستر میتونه بره بمیره !!

like like

علی صادقزاده در 14/5/1391 | 15:28 گفت:

حسين جان : اولين شاهين كلا 1 ساله رئاله ! ضمنا شما احتمالا بازياش تو دورتموندو نديدي . فقط گلهاي ضربات آزاد پاي چپش نشون داد چه كلاس بالايي داره .... فكر ميكني واسه چي رئال مثل بختك پريد روش ؟؟؟؟

آرمان الهیاری در 14/5/1391 | 15:14 گفت:

منچستر شاهین رو میخره؛مطمئن باشین
اگه بره اونجا فیکس بازی میکنه ولی اگه بیاد اشبرتون؛3ماه بازی میکنه؛بعدشم جکی خوب میشه جنگ راه میفته
کازورلا؛سانگ؛چمبو؛جکی؛آرتتا
کدومشون نیمکت رو تحمل میکنن ؟

soroosh در 14/5/1391 | 15:00 گفت:

100 درصد حسین اشتباه می کنی
شاهین یه هافبک میانی کامله و یه تعادلِ خیلی خوب بین حمله و دفاع داره
اون سالی که تو دورتموند بود، بهترین بازیکن بوندسلیگا شد و تعداد شانس هایی که تو هر بازی به وجود آورده بود از همه تو اروپا بیشتر بود !

moeinem در 14/5/1391 | 14:25 گفت:

آقا حسین شاهین وا3 اینکه ب آمادگی کامل بر3 موقعی ک بازیکنا داشتن تو تعطیلات خوش میگذروندن اون کل روزا رو تمرین سنگین میکرد ک ب آمادگی بر3!نظرت خیلی قابله احترامه ولی بنظرم شاهین میتونه خیلی ب آرسنال کمک کنه!
اگه شاهین بیاد میتونیم حداقل 1 جامو ب امیده خدا کسب کنیم!البت این نظره شخصیمه!

حسین در 14/5/1391 | 14:07 گفت:

رئال مادرید که دیگه همه میدونیم یه باشگاه سلطنتی هست که اصولا نیازی به پول نداره.پس وقتی این تیم یه بازیکنی رو میخواد بفروشه دقیقا معنیش اینه که اون بازیکن "ضعیف" هست و به درد نخور.شاهین فکر نکنم 10 تا بازی رسمی طی دو سال برای رئال انجام داده باشه.

کاسورلا رو میشه یه خرید خوب و مفید ارزیابی کرد.ستاره مالاگا بود و البته با قیمت کمی هم نیومد.ولی شاهین رو دیگه اصلا نمیشه خرید موفقی دونست.به جاش باید بریم دنبال یه هافبک ناشناس تر ولی مستعد و با انگیزه.شاهین طی دوسال انگیزه و اشتیاقش توی رئال مرده.این وسط هم خود شاهین مقصر هست نه رئال.انتقالش به رئال درست وقتی شروع به اوجگیری با دورتموند کرده بود احمقانه بود.

البته همه اینا نظر شخصی منه و احتمال اشتباه بودنشون هم هست

masoud mahmudpur در 14/5/1391 | 13:55 گفت:

بچه ها کسی جایی رو میشناسه که لباس اصل ارسنال رو بفروشه؟

اميرحسين اباذري در 14/5/1391 | 13:19 گفت:

میگن شاهین باارسنال به توافق رسیده.بند قرار داد دائمی هموجود داره