آرسنال در پی جولیو سزار

نویسنده: hosein-gunner

وبلاگ من
نویسنده: hosein-gunner
سعی می کنم برای رسیدن به هدف تلاش کنم مهم نیست که حتما به هدفم برسم مهم اینه که تلاش کنم!! یه زمانی طرفدار اسپانیا و فرانسه و هلند بودم تو تیمهای ملی و با توجه به قدرتشون اون یکی رو بیشتر دوست داشتم البته تا همین پارسال طرفدار فرانسه و هلند بودم اما به خاط خائن از هلندم خوشم نمیاد الان فقط فرانسه در کل به خاطر زیبا بازی کردن طرفدار آرسنال شدم همیشه هم دوست داشتم مثل هانری توپ رو تو هوا بگیرم اما خوب خودم گلر بودم
کل بازدید: 57,289 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

آرسنال در پی جولیو سزار

تجربه در دروازه آرسنال؟


اسکای اسپورت 24 گفته آرسنال به جولیو سزار فکر می کنه 
اگه بگیریمش خیلی خوبه شدیدا موافقم پیتر چک یه تنه  چلسی رو تو پنالتی قهرمان کرد  سزار از چک چیزی کم نداره  و قشنگ می توننه سه چهار سال بدردمون بخوره بعدشم ژسنی کاملا با تجربه شده 
نکته مثبت اینه که سزار به تیمی که تو لیگ قهرمانه فکر می کنه 
نکته مثبت بعدی قیمت سزاره که با توجه به اینکه صد در صد اینتر رو ترک می کنه قیمت خوبی داره 
نکته منفی اینه که آرسنال بعیده حقوق خوبی رو بهش پیشنهاد بده که همین چیزیه که من نگرانشم برای انجام نشدن این انتقال  
تاتنهام هم در صورت عدم جذب لوریس به دنبال سزاره 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سينا در 5/5/1391 | 17:21 گفت:

سزار!!!!!الان دیگه زسني رو بهش شماره 1 دادن رفت

nima در 5/5/1391 | 15:00 گفت:

اصلا موافق نیستم!!!سزار دیگه تموم شدس و دیگه اون سزار 3 4 سال پیش نیست!!!اگه بخوایم دروازبان بخریم که بعید میدونم بخریم،لوریس بهترین گزینه هست!!!

عرفان در 5/5/1391 | 13:57 گفت:

لوریس یه چیزه دیگست...

آرمان امیراحمدی در 5/5/1391 | 11:58 گفت:

اگه میخواستن دروازبان بیارن ، 1 رو به شزنی نمیدادن !

sepehr khalili در 5/5/1391 | 11:33 گفت:

لوریس بهتره راحت میتونه تا 10سال دروازه رو بیمه کنه

sepehr najafian در 5/5/1391 | 00:57 گفت:

همين شزني خوبه

حمید فرازی در 5/5/1391 | 00:48 گفت:

به دروازه بان که قطعا نیاز داریم چون شزنی با وجود اینکه آینده دار نشون میده اما هنوز کم تجربه هست و متاسفانه بعضی از مواقع بدجوری به تیم ضربه میزنه اما سزار دیگه اون شرایط دو-سه فصل اخیرو نداره و فصل پیش هم اصلا خوب نبود.

بعید میدونم تو این پست خریدی داشته باشیم اما بهترین و دم دست ترین گزینه لوریسه که وضعیت نهاییش بعد از بازی سورجام فرانسه مشخص میشه.

اميرحسين اباذري در 5/5/1391 | 00:48 گفت:

اگه می خواستیم گلر بگیریم.لوریسو می گرفتیم که هم جون تر بود و هم جای پیشرفت زیادی داشت نه اینکه سزارو بااون سنش بگیریم.اینا رو ول کن زسنی به اون خوبی