داستان پیچیده رابین ونپرسی +آمار مصدومیت

نویسنده: hosein-gunner

وبلاگ من
نویسنده: hosein-gunner
سعی می کنم برای رسیدن به هدف تلاش کنم مهم نیست که حتما به هدفم برسم مهم اینه که تلاش کنم!! یه زمانی طرفدار اسپانیا و فرانسه و هلند بودم تو تیمهای ملی و با توجه به قدرتشون اون یکی رو بیشتر دوست داشتم البته تا همین پارسال طرفدار فرانسه و هلند بودم اما به خاط خائن از هلندم خوشم نمیاد الان فقط فرانسه در کل به خاطر زیبا بازی کردن طرفدار آرسنال شدم همیشه هم دوست داشتم مثل هانری توپ رو تو هوا بگیرم اما خوب خودم گلر بودم
کل بازدید: 57,292 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

داستان پیچیده رابین ونپرسی +آمار مصدومیت

داستان پیچیده رابین ونپرسی +آمار مصدومیت


در حالیکه همه انتظار داشتن رابین به یووه بپیوند اما مدیر عامل باشگاه یوونتوس اعلام داشت :شما نمی توانید بازیکنی را به دست بیاورید که مالکین او قصد فروش نداشته باشند. و همچنین علاقه به رابین رو رد کرده این درحالیست:
دیلی میل: مانچینی از خرید فانپرسی منصرف شد!
و اکنون تنها من یو خواستار خرید ونپرسی می باشد 
اما آرسنال به هیچ عنوان حاضر نیست او را به من یونایتد بدهد و خود ونپرسی هم می داند رفتنش به من یو یعنی منفور شدن 
در کنار همه این اخبار امیدوار کننده  خبری دیگر از سوی ونگر تمام امیدها را نقص کرد چرا که ونگر  در صحبت هایش در دانشگاه Tsinghua  گفت : فکر می کنم پودولسکی در نقش مرکزی تری برای ما بازی کند و همچنین هنوز شماره پیراهن لوکاس پودولسکی مشخص نشده 
آمار مصدومیت :

اگه بره بزرگترین خیانتها به حساب میاد با این آمارش تو هرتیمی بود پرتش کرده بودن بیرون واقعا اگه ونپرسی بره من جای رئیس باشم دیابی رو هم پرت می کنم بیرون آخه اونم بعد این همه مصدومیت فردا فوقش می خواد بزرگ بشه می ذاره میره دیگه 

من تو لندن بودم یه پوستر از این درست می کردم می بردم می ذاشتم دم در خونش


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 7/5/1391 | 14:33 گفت:

بزا بره به جهنم بااااااااااااااااااااااااااااااااااا

saeed در 6/5/1391 | 15:16 گفت:

تحلیلی که از دیابی داری خیلی جالبه.....

میلاد آرشام در 6/5/1391 | 14:23 گفت:

بابا حداقل بذار بازدید پست های قبلیت به 400 تا برسه بعد یدونه بذار

این پنجمین پستته... تو 9تا پست دادی 5تاش رو صفحه اوله

sepehr najafian در 6/5/1391 | 13:50 گفت:

http://www.mediafire.com/?tvwkiv51nxn3v60
کليپي از سانتي

علی ارشدی در 6/5/1391 | 13:36 گفت:

دوست عزیز با توجه به این مسئله که با هر پست جدید یکی از پستا از صفحه ی اصلی خارج میشه و دیگه بهش دسترسی نداریم لطفا سعی کن با فواصل بیشتری پست بدی و مطالب مختلفو تو یه پست قرار بدی همین الان اگه بتونی این پستایی که گذاشتی رو یکی کنی عالیه

vahid در 6/5/1391 | 13:31 گفت:

سلام به همه اگه رابین به منچستر یونایتد بره این برای من حکم یک فحش و به عنوان یک هوادار ازش متنفر میشم