حذف پست به خاطر بی جنبگی !!!!

نویسنده: hosein-gunner

وبلاگ من
نویسنده: hosein-gunner
سعی می کنم برای رسیدن به هدف تلاش کنم مهم نیست که حتما به هدفم برسم مهم اینه که تلاش کنم!! یه زمانی طرفدار اسپانیا و فرانسه و هلند بودم تو تیمهای ملی و با توجه به قدرتشون اون یکی رو بیشتر دوست داشتم البته تا همین پارسال طرفدار فرانسه و هلند بودم اما به خاط خائن از هلندم خوشم نمیاد الان فقط فرانسه در کل به خاطر زیبا بازی کردن طرفدار آرسنال شدم همیشه هم دوست داشتم مثل هانری توپ رو تو هوا بگیرم اما خوب خودم گلر بودم
کل بازدید: 54,920 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حذف پست به خاطر بی جنبگی !!!!


لطفا یا تا آخر بخونید یا نظر ندید !!!!!!!!!!!


تازه الان نظرات پستم رو خودنم یعنی پست قبلی 
در راستای بی جنبگی و توجه نکردن به نظرات من و فقط توجه کردن به عنوان پستم اون رو حذف کردم !!!!!
دوستان به ظاهر طرفدار آرسنال که دادشون بلند شده که چرا همچین پستی رو گذاشتی اصلا پست من رو خوندن یا فقط عنوانشو دیدن؟؟؟؟؟؟؟
به یکی از گفته هام توجه کنید :
منظروم از شخصیت فرگوسنی هم همین اخلاقشه که گفتم نه تاکتیک و چیزای دیگش 
باسه جام گرفتن گرفتن نیاز به خرید 5بازیکن داریم در کنار اخلاق فرگوسن تو ونگر یعنی اینکه ونگر مثل فرگوسن با بازیکناش سخت برخورد کنه 

من فقط گفتم  ونگر تو برخوردش با بازیکناش مثل فرگوسن باشه همین این جمله نه توهین بوده و نه فحاشی و نه چیز دیگه 
دوست نداشتم اینا بگم ولی از کسانی که از یه شخصیت بت می سازند متنفرم 
به جون خودم چنین افرادی فقط تا می بینند یه جا انتقاد شده می خوام از بت ساخته شده خودشون دفاع کنند وگرنه اگه غیر این بود متن منو می خوندن و قسمت درستشو می نگریستن 
من هم می دونم ونگر برترین مربی تاریخ آرسنال بوده می دونم اگه نبود آرسنال اینجا نبود اما همه اینا دلیل بر این نیست که ازش بت بسازیم و در مقابل هر نوع انتقادی که حتی درسته بایستیم  
اونایی که بت می سازن مصاحبه های ونگر رو بخونن و بعد حرف بزنن !!
باسه من صداقت از هر چیز دیگه ای مهم تره من از ونگر انتقاد می کنم چون وقتی تیمش تیم نیست میگه تیمه !!!! خوب اگه مشکل مالی داریم بگه اگه همه چیز تقصیر مدیراست بگه پس چرا همه چیز رو می بره پشت پرده ؟؟؟؟//
آیا غیر اینه که حامی هیلووده و به خاطر همینه که چیزی نمیگه و با مصاحبه هاش فقط ما رو بازی میده ؟؟؟؟؟؟؟
حالا جالبه تو نظرات پست قبلیم خوندم آقایی اومده میگه شما ذوق جام دارید و از این حرفا که دارید انتقاد می کنید !!!!!!!
فکر کنم در جواب چنین حرفی فقط باید گفت من چند ساله چنین چیزی رو ندیدم و اگه می خواست ببینم تیمهای زیادی هستن که میشه طرفدارشون شد اما من از این بدم میاد که این شده بهونه ونگر و افرادی مثل آقایی که به ما گفت ذوق جام !!!!!!!!
بله تیمهای دیگه هم براشون این جام بی ارزش بوده که حذف شدن اما توجه کنیم که چطوری حذف شدن و اینکه ترکیبشون چی بوده درحالیکه ما ترکیب اصلی بودیم پس بهانه چی هست ؟؟؟؟؟؟؟ حتما بهانه حرف ونگره ؟؟؟دفاع حریف خوب بود ؟؟؟؟؟؟ اگه اینطور باشه باید بالای هزارتا تیم باشن تو اروپا که دفاعشون خوبه یعنی باید از همه اونا باخت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با وجود اینکه هیچ جوابی برای این شکست نیست باز هم عده ای از  هواداران همین  سایت  به بت ساختن از ونگر ادامه میدن آخه تا کجا؟؟؟؟؟؟؟ 
یه شخصیت بزرگ رو وقتی بت می کنید کوچیکش کردید نه بزرگ !!!!!!!
ونگر بزرگ تر از اونه که بشه بت برای عده ای از هوادارا 
بفرمایید این هم متن سانسور  شده :
فرصت از دست رفته توسط جروینیو:
آخرین باری که آقای آرسن ونگر با بازیکنان برخورد سخت کرد نتیجه داد و بعد شکست 4بر0مقابل میلان تیم به طور کلی متحول گردید !!!
-----------------------------------------------------------------------------------------
گفته میشه منچستر والکات رو می خواد و ظاهرا سوپر مارکت آرسنال همچنان حتی رو به روی دشمنان هم باز خواهد بود 
قطعا اگه والکات بره یه کسی تو تیم پشت این انتقالهاست چون والکات هم لیورپولیه و از من یو بدش میاد هم باسه آرسنال غیرتیه !!!!
در ضمن یه خبر جالب یکی از دوستان به اسم حامد داد گفتش حقوق بازیکنان آرسنال تو فصل قبل از حقوق دریافتی بازیکنان بایرن که نایب قهرمان لیگ قهرمانان شدن بیشتر بوده و جالبه با وجود این افتضاح هنوز هیللوود به خودش می نازه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد يزداني در 25/9/1391 | 13:14 گفت:

سلام دوستان.من به شخصه از ونگر خیلی خوشم میاد ولی وقتی تیم نتیجه نمیگیره و آرسنال شده منبع تغذیه تیمهای دیگه دوست دارم یه تغییری صورت بگیره آخه آقای ونگر اصلا قبول نداره که تیم ضعیفه حتی واسه دلخوشی طرفدارا هم کمی نرمش نشون نمیده تازه عنوان میکنه این تیم متمرکزترین تیمهای 16 سال اخیرشه!
مارو نمیدونم چی فرض کرده؟
وقتی اکثر پیشکسوتان میگن آرسنال پس رفت کرده و روز به روز داره نابود میشه عقل سالم حکم میکنه حمایت کورکورانه رو بزارم کنار و درموردش کمی با احتیاط حرف بزنم.تفاوت واقعی ما با تیمای دیگه آخر فصل مشخص میشه جایی که ما با 30 امتیاز اختلاف از قهرمان کارو در نیمه جدول تموم کردیم.دوست دارم مصاحبه ونگرو بخونم ببینم دیگه چی واسه توجیه داره آیا باز مصدومیت به دادش میرسه یا بدشانسی؟
نظرم اینه در ابتدا رئیس باشگاه عوض شه بعد در صورت ادامه همین روند ونگر جاشو به یک مربی جاه طلب بده.

Arsenalito در 24/9/1391 | 13:31 گفت:

توجه داشته باشید که ما طرفدار آرسنالیم ونه ونگر و اینقدر چوب این یارو رو به سینه نزنید.مگه آرسنال ماله این آقاست.در ضمن ما اگه طرفدار آرسنال بودیم به این دلیل بود که قشنگ بازی می کرد و تا قبل از اینکه این بارسا تیکی تاکاشو به رخ همه بکشه ما تیمی بودیم که این کار رو می کردیم.ولی الان توی این فصل آیا به بازی قشنگ از آرسنال با دو تا پاسکاری دیدید؟!!!!!!

محمد مهدی در 24/9/1391 | 11:46 گفت:

ba reza kheyli movafegham. age venger kharide bozorg az nazare ma kard. kheyli doostane tamame enteghadatam ro pas migiram

رضاشاماخ چوک بندر در 24/9/1391 | 10:25 گفت:

ترجیح میدم تاپایان ژانویه سکوت کنم

مجتبی عابدی در 24/9/1391 | 02:54 گفت:

من سیتی با پولش تیمه . چلسی با جیب ابراموویچ تیمه . ما با تاریخ و مغز ونگر تیمیم . میدونی چرا عصبیم . یه نگاه به جدید ترین عکس های رئیس بنداز . چیو میبینی ؟؟؟‌ جز حرص خوردن واسه ارسنال ارسنالی که عشق ماهاس . بنده خدا مچاله شده . حقش این نیست . من عکساش و میبینم و وقتی حرص خوردنش و میبینم مقایسه میکنم با ادامس خوردن فرگی و کپیدن مانچو و دلقک بازی های مورینیو میفهمم ونگر واقعا عاشق ارسناله . هیچ وقت به خودم اجازه نمی دم ازش انتقاد کنم حتی به عنوان یه روانیه ارسنال . چون در حدی نیستم که بخوام اینکارو بکنم + یادم نرفته چه کارایی واسه ارسنالم کرده .

مجتبی عابدی در 24/9/1391 | 02:47 گفت:

کی لوگوی باشگاه و عوض کرد ؟؟؟ کی ارسنال و انقدر زیبا ساخت ؟؟؟ کی لیگ تک قطبی انگلیس و بد جور به چالش کشید ؟؟؟ کی می تونه با این بازیکنای درجه دو مون هر سال تیم و جزو 3 یا 4 تای برتر نگه داره ؟؟؟‌ پپ کچل یا موریونه یا اون کفتار پیر ؟؟؟ دلتون استویکوویچ و می خواد ؟؟؟ بد نیس به گذشته نگاه بندازیم . رئیس هر وقت پول داشته خوب خرید کرده . قیمت ره یس و کمپبل و شوکر و برگکمپ و ... شاید دقیق یادم نباشه . اما یادمه به وقتش خیلی بود . تو مایه های ولخرجی .

مجتبی عابدی در 24/9/1391 | 02:40 گفت:

اصلا بره . همه برن . مهم ارسنال و عاشقای واقعیشه مث ونگر . بعضی ها این روزا توپشون پره دیواری از دیوار رئیس کوتاترم گیر نمیارن . من با ارسنال ونگر بزرگ شدم . نظرتون محترم . شخصیه . من پای ارسنال و عشقم به رئیس وا میسم . هر کی اختیار خودشو داره . ونگر بت نیس بلکه پدر ارسناله . اگرم چیزی و مخفی میکنه حتما از من و شما بیشتر میدونه . کدوم مربی تحصیلات رئیس و داره ؟؟؟ کی مربی قـــــــــــــرن شد ؟؟؟ کی به همه پیشنهادا بی منت پشت کرد فقط واسه عشقش به ارسنال ؟؟؟ مهمتر از همه کی ماهارو عاشق ارسنال کرد ؟؟؟ من زمان گراهام بچه بودم از وقتی یادم میاد ارسنال و ارسن با هم تو قلبمن .

مجتبی عابدی در 24/9/1391 | 02:31 گفت:

دوست عزیز ارسنال سوپر مارکت نیست . خدای ماس . بپا چی میگی .

Mustafa در 24/9/1391 | 00:57 گفت:

امیدوارم این بحث ها به یه جایی برسه و یه عده مرز بین هواداری با توهین کردن رو تشخیص بدن...
به نظرم بعضیا در اولویت دادن به چیزها دچار مشکل شدن،جای هواداری از آرسنال از ونگر حمایت می کنند.
آرسنال،ونگر نیست!!
ونگر جزئی از آرسناله و میشه ازش انتقاد کرد و توضیح خواست..
ممنون از شما دوست عزیز..با صحبت هایی که کردی کاملا موافقم.

hosein-gunner در 24/9/1391 | 00:05 گفت:

به نظر من تو این سایت یه شخصیت دوگانگی پیش اومده گروه اول منتقدان که فقط نقد می کنند تیم رو و گروه دوم موافقان افراطی هستن که فقط از تیم خوب میگن رو تیم و ونگر رو بدون نقص می دونند(همون بت سازان از ونگر)
من الان می فهمم که چرا نظرات من همیشه بهش انقاد شده چون طرفدار هیچ کدوم از این دو گروه نبودم الان دو پست قبلی من اینو نشون میده پست سیاست غلط باشگاه همچنان پابرجا! | به عنوان یه پست انقدادی و پست پایان فصل فرصت ونگر و تیمش است نه حالا یه پست دفاعی از تیم بودن البته من در همه پستام هم انقاد رو میگم هم نکته مثبت

محمد مهدی در 23/9/1391 | 23:44 گفت:

afarin parsa. lile kamnet

محمد مهدی در 23/9/1391 | 23:42 گفت:

afarin hossein. defae khoobi bood. khodeto bekhatere oon post narahat nakon.
fek konam to mikhay begi ke ma shakhsiate ghahremani ro az dast dadim va jahtalabi nadarim. age manzooret ine movafegham

parsa در 23/9/1391 | 23:36 گفت:

با حرفت موافقم.ولی خو حسین جان هرکی نظری داره وماباید به نظرای هم احترام بذاریم ولی اخیرا تو سایت یک جو نچندان خوبی درست شده.یک جور دوگانگی
من کوچیکتر از این حرفام که بخام راجب این جو سایت حرف بزنم
باید بزرگترای سایت که هرروز تعددشون کمتر میشه بیان واین مسیله رو حل کنند
اگه تو سایت راجب ونگر بد بگی بعضی ها میگن ما طرفدار واقعی آرسنال نیستیم
ولی خدایش راجب خودم من خیلی ونگر رو دوست داشتم ولی دیگه شورشو درآورده ونمیخواد دست از لجبازی هاش برداره
آخه چقدر باید حرص بخورم ولی از حق گذشته باید به طرفداری آرسنال چه اونایی که طرفدار ونگر اند یا با کاراش مخالفند بالید
هیچ کدوم از تیما به اندازه ما به تیمشون غیرت ندارند
ولی امیدوارم تیم دوباره به شرایط اوجش برگرده وبا خرید در نقل وانتقلات زمستانی
اگه از نظر من کسی ناراحت شد ازش عذر خواهی میکنم ولی خلاصه
in arsenal we trust