نگاه +به تیم !!

نویسنده: hosein-gunner

وبلاگ من
نویسنده: hosein-gunner
سعی می کنم برای رسیدن به هدف تلاش کنم مهم نیست که حتما به هدفم برسم مهم اینه که تلاش کنم!! یه زمانی طرفدار اسپانیا و فرانسه و هلند بودم تو تیمهای ملی و با توجه به قدرتشون اون یکی رو بیشتر دوست داشتم البته تا همین پارسال طرفدار فرانسه و هلند بودم اما به خاط خائن از هلندم خوشم نمیاد الان فقط فرانسه در کل به خاطر زیبا بازی کردن طرفدار آرسنال شدم همیشه هم دوست داشتم مثل هانری توپ رو تو هوا بگیرم اما خوب خودم گلر بودم
کل بازدید: 55,228 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نگاه +به تیم !!

این صرفا یه نگاه امیودار کنندست نمیشه به طور قطع گفت که واقعیه اما شاید حقیقت تیم باشه !!


به ژسنی آفرین میگم اگه نبود از قافله عقب بودیم 
سانیا هم دمش گرم خوب بود 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
آرتتا کازورلا مونرئال پودولسکی جیرود مرته ساکر  
خریدهای هوشنمد ونگر بودن زیرا که آرسنال دیگر هرگز نباید اشتباه قبل را تکرار می کرد!!!!!
هرچند در بین خریدهای باتجربه ونگر اسکیلاجی و پارک و سانتوس خرید بد بودن اما روند خرید تیم در مجموع خوب بود هرچند بهتر می شد باشد !!!!!!!!
شما به این بازیکن های با تجربه نام سانیا والکات روسیچکی و ورمایلن را هم اضافه کنید 
تمام خریدهای بالا الان دوره اوج فوتبالی خود را می گذرانند و با این خریدها هیچ کسی نمی تونه بگه ونگر می خواد جوونگرایی کنه !!!!!
این خریدها به ساخته شدن بازیکنهایی که احتمال موندشون در تیم زیاده کمک می کنه 
ما در کنار با تجربه های خودمون ژسنی و گیبس و چمبرلین و جک ویلشر رو داریم که به احتمال زیاد ستاره های آیندن هر چند ویلشر که الان ستاره هست 
اولین هدف بزرگ باشگاه برای بهترین شدن و خارج شدن از اینکه تیم در کسب لیگ قهرمانان ناکام بماند ساخت یک ورزشگاه مدرن بود 
هیچ تیم قهرمانی ورزشگاهی به اندازه هایبری که مجهز نباشد نداشت پس اولین مرحله برای بهترین شدن ساخت یک استادیوم مدرن بود که البته این استادیوم به خوبی ساخته شد اما مدیران باشگاه ضعفهایی را هم در ساختن ورزشگاه داشتن 
مرحله بعد نگه داشتن ثبات تیم برای چند فصل بود تا تیمی که حول محور سسک فابرگاس ساخته شده بود در آینده نزدیک به یک تیم مقتدر تبدیل شود 
اما ونگر و باشگاه در اشتباه بودن !!!!!!!!!
باشگاه دچار مشکل مالی بود و برای برطرف کردن آن مجبور به فروش ویرا آدبایور و شایدم هانری و چند تن دیگر شد اما هنوز محوری اصلی باید در تیم می ماند !!!!
اشتباه تیم در آنجا بود که فکر می کردن می شود بدون حضور بازیکن بزرگ در تیم این جوانان را در آینده هم نگه داشت !!!!!
سسک فابرگاس از تیم رفت زیرا قبل او تقریبا اکثر بازیکنان تیم را ترک کرده بودند و این کمک بسیاری کرد تا سسک متقاعد شود که باید به کاتالان برگردد 
همزمان با این اتفاق سمیر نصری هم به کلیچی که زودتر به سیتی پیسوته بود اضافه پیوست !!!!
اکنون تنها ستاره باشگاه ونپرسی بود 
بازیکن همیشه مصدوم توپچیها هم که فصل قبل در کنار سسک و نصری در نیم فصل دوم عملکرد خیره کننده ای داشت نشان داد که دیگر بلد شده از مصدومیت رها شود 
اما تیم تک ستاره آرسنال نمی توانست برای ثبات داشتنش بجنگد چه برسد به قهرمانی!!!!!
در نتیجه آرسن ونگر که با رفتن سسک متقاعد به شکست شده بود راهکار خود را تغییر داد !!!
برای تشکیل هسته بریتانیایی مسلما ونگر در همان زمان هم فکرهایی می کرد !!
خرید چمبرلین هم نشان از خریدهای حساب شده می داد !!!!!خریدهایی که می گفت بی غیرت ممنوع!!!!!!!ونگر حالا می دانست باید بازیکنهایی را بخرد که در اوج دوران بازیشان هستن و جایی نخواهند رفت در نتیجه به سراغ آرتتا و مرته ساکر و سانتوس و پارک رفت که دو خرید اول موفق بود!!!!!!!
رابین ونپرسی هم که تنها یک فصل ستاره توپچیها بود نشان داد که واقعا سسک مرد بوده است که با وجود چند فصل ستاره بودن از تیم جدا شد نه یک فصل و ممهمتر از همه اینکه به خانه اش برگشت نه به منچستر!!!!!!!
شاید آرسن ونگر می دانست ونپرسی شخص مطمئنی نیست !!!!!
تیم حول ونپرسی نبود 
جک ویلشر سسک جدید برای ونگر بود !!!!!!
پودولسکی و جیرود و کازورلا  اطمینان دهنده راه جدید ونگر بود !!!!!!
شاید پاسخ به نخریدن برخی بازیکن ها یه چیز بود:بی غیرت بودن 
شاید ونگر سخت در تلاش بود تا خریدش بازیکنی باشد که تیم را ترک نکند !!!!
مونرئال خرید بعدی آرسنال نیز بازیکنی بود که در اوج دوره فوتبالی خود می باشد !!!
پس آیا می توان گفت ونگر می خواسته برای تکرار نشدن اشتباه قبل ستاره های جدید خود را در کنار بازیکنانی که در اوج دوره فوتبالی خود هستن پرورش دهد تا بتواند آنها را در تیم نگه دارد و مهمتر از همه شخصیت بازیکنان جوانش با غیرتیست!!!!
هسته انگلیسی در منچستر قبلا جواب داده و تشکیل یک هسته از بازیکنان بریتانیایی کاملا  مثبت است 
---------------------------------------------------------------------------------------------
امیدوارم حقیقت این باشه و ما یکی دوسال دیگه همون تیمی بشیم که می خواستیم 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی در 22/11/1391 | 22:53 گفت:

سانتوسم بره ما باید کوشیلنی رو بزاریم دفاع چپ مقابل بایرن؟؟؟؟؟
بابا مولر و روبن پدرمونو در میاره که اونوقت چون نفوذ نداره ک کوشیلنی فقط اونا حمله میکنن
گاومون زاید نه ه ه ه غلام ؟

حاکم 26 در 22/11/1391 | 19:21 گفت:

بسی پست زیبایی بود. حال کردم. ایول. دقیقا منم دلیل اصلی ضعف تیم رو خلا ناگهانی ستاره میدونم . ایشالا تا فصل دیگه تیم شاخ جزیره شیم.
@فرهاد: آرتتا جالب نبود ؟ ببم جان میکل مصدوم بود که ما همش می باختیم. هم این فصل و هم فصل بعد!

فرهاد در 22/11/1391 | 15:30 گفت:

مرتساکر و جیرود و آرتتا اون قدرها هم خریدهای جالبی نبودن

sepehr najafian در 22/11/1391 | 14:03 گفت:

خوف بود.
امروزم بهتون تسليت ميگم

سعید غلامی در 22/11/1391 | 13:58 گفت:

خواهش میکنم فقط خدا کنه مصدوما برگردن

آریان در 22/11/1391 | 13:32 گفت:

دست گلت درد نکنه سعید جان بعد از بلکبرن با بایرن بازی داریم وای

tofigh در 22/11/1391 | 13:08 گفت:

بابا فابرگاس کیلو چنده؟ادرار جکی رو باهاش عوض نمیکنم..یه چیزی میگید ها/////؟؟/

ehsan zoola در 22/11/1391 | 12:30 گفت:

مصدومیت جکی مثل مصدومین چند ماه پیش رونی بود ک یک ماهی نتونست بازی کنه ولی با این تفاوت ک اون موقع ران رونی شکافت و به عضلات دراز رانی و خیاطش آسیب جدی رسید ولی در مورد جکی خیلی شدتش کمه و فقط یه هایپر تروفی ساده هست ک با دو روز استراحت و معاینه کاملا برطرف میشه

mohammad در 22/11/1391 | 12:17 گفت:

بچه ها بازی آرسنال با بلکبرن که شنبه ی اینده ی هست(ساعت ۱۸:۳۰) شبکه ی ایدمان پخش میکنه

سعید غلامی در 22/11/1391 | 11:58 گفت:

FA آرسنال - بلکبرن 13/2/16،‏ 18:30 IRST
UCL آرسنال - بایرن مونیخ 13/2/20،‏ 0:15 IRST
EPL آرسنال - استون ویلا 13/2/23،‏ 17:30 IRST
EPL تاتنهام - آرسنال 13/3/2،‏ 18:30 IRST
EPL آرسنال - اورتون 13/3/9،‏ 18:30 IRST
UCL بایرن مونیخ - آرسنال 13/3/14،‏ 0:15 IRST
EPL Swansea City - آرسنال 13/3/16،‏ 18:30 IRST
EPL آرسنال - Reading 13/3/30،‏ 19:30 IRDT

محمد مهدی در 22/11/1391 | 11:35 گفت:

امیدوارم تیم دوباره قوی بشم تا یکم جون بگیریم هممون.
فردا روزی اگه بایرن رو بردیم خدا میدونه میایم اینجا چه شادی میکنیم حتی فکرشم عالیه

محمد مهدی در 22/11/1391 | 11:27 گفت:

حسین جان مرسی. دمت گرم. زحمت کشیدی

محمد در 22/11/1391 | 10:15 گفت:

خیلی عالی بود جالب نوشتی

حمید پیرنیا در 22/11/1391 | 10:12 گفت:

از مقایسه جک با فابرگاس اصلا خوشم نیومد فابرگاس اصلا پا به توپ جکی رو نداره جکی 2 3 سال دیگه بهترین هافیک جهان میشه

آریان در 22/11/1391 | 09:57 گفت:

زیاد حرف زدم دیگه برم

آریان در 22/11/1391 | 09:56 گفت:

الآن یک تیم کاملا وفادر رو داریم. کور شه هر کی نبینه(شانچستری ها) بله کوچ ستارگان بی غیرت آرسنال تمام شد.حالا زمان وفاداری باغیرت های آرسنالی هست .به امید پیروزی

آریان در 22/11/1391 | 09:49 گفت:

واقعا پستت خوب بود باغیرت یک نگاه کاملا حساب شده و درست به تیم محبوبت

آریان در 22/11/1391 | 09:41 گفت:

بجه ها راستی شما که ایقدر به رفتن سانتوس میبالید به آینده ش هم فکر کردید برای چمپیونزلیگ .گیبز که مصدومه مونرال هم که نمیتونه در بازی با بایرن بازی کنه (یه قانونه) اونوقت کیو میخوایم بذاریم دفاع چپ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آریان در 22/11/1391 | 09:37 گفت:

اگه امروز اورتون به شانچستر ببازه(به حول قوه الهی) من خیلی امیدوار میشم حتی برای سومی

farshad در 22/11/1391 | 07:14 گفت:

رسمی:آندره سانتوس به گرمیو پیوست

tofigh در 22/11/1391 | 01:51 گفت:

آقا مورینیو ترسید من چشمش کنم رونالدو رو دراورد..

milad در 22/11/1391 | 01:50 گفت:

رنالدو و مسي داستان همجنان ادامه دارد

tofigh در 22/11/1391 | 01:47 گفت:

رونالدو هتریک کرد گل چهارم رئال رو زد ...بابا خیلی آمادست الله

سید حسین در 22/11/1391 | 01:45 گفت:

بازم رونالدو 4تا

milad در 22/11/1391 | 01:43 گفت:

سيد حسن داداش اكه مصدوميت جدي بود الان سايت رسمي يا حداقل خبر كذاري هاي معتبر خبرشو منتشر مي كردن بعدش ونكر كفته3روزه بركشته

milad در 22/11/1391 | 01:38 گفت:

رئال3_0

tofigh در 22/11/1391 | 01:36 گفت:

این رونالدو چقدر آمادست گل سوم هم زد..

milad در 22/11/1391 | 01:35 گفت:

الان با ونكر تماس داشتم

tofigh در 22/11/1391 | 01:34 گفت:

خوب بود... کاشکی ونگر بفهمه دفاع بگیره وهافبک دفاعی مت که هنوز میگم فرمایلن خوبه ولی مطمئن نیست..

سید حسین در 22/11/1391 | 01:30 گفت:

میلاد از کجا میدونی دادا؟

milad در 22/11/1391 | 01:28 گفت:

مصدوميت جك جدي نيست _از اون مصدوميت هاييه كه اكه لازم باشه مي تونه همين هفته بازي كنه

milad در 22/11/1391 | 01:26 گفت:

بايان نيمه اول بازيكن هاي عالي 2تيم
رونالدو 1كل و1 باس كل
ريس حملات كسترده ازناحيه جب وضربات ايستكاهي

سید حسین در 22/11/1391 | 01:17 گفت:

کسی نمیدونه جک مصدومیتش جدیه یا نه؟

milad در 22/11/1391 | 00:58 گفت:

رونالدوكل دوم رئال رو به زيباي زد

milad در 22/11/1391 | 00:49 گفت:

بنزما كل زد=>دروازه خالي

milad در 22/11/1391 | 00:45 گفت:

راستي تو تاريخ آرسنال كسي بهترين بازيكن جهان شده

wilshere در 22/11/1391 | 00:39 گفت:

وای خدای من...خوزه انتونیو ریس یادت بخیر یه زمانی ریس جوانو با قیمت 31میلیون پوند اره سی و یک میلیون پوند از سویا خریدیم.واسه خودش خدایی بود اون زمان 10سال جلوتر فوتبالو ارایه میداد دریبل همزمان 3 یا4 مدافع یعنی یه چیز کاملا طبیعی...پاش نخورد به مادرید که مصدومیت 5سال از فوتبالشو گرفت.اگه از ارسنال نمیرفت میتونست واسه کاندیدای توپ طلا رقابت کنه

milad در 22/11/1391 | 00:32 گفت:

نكته جالب براي آرسنالي ها؛حضور ريس دوست داشتني در تركيب سويا

milad در 22/11/1391 | 00:32 گفت:

نكته جالب براي آرسنالي ها؛حضور ريس دوست داشتني در تركيب سويا

milad در 22/11/1391 | 00:30 گفت:

رئال سويا شبكه ورزش

wilshere در 22/11/1391 | 00:29 گفت:

ونگر شیر مادر بزرگت لج نکن تابستون خرید بکن.یه دفاع راست و یه مدافع مرکزی بخر کلا 40 میلیون پوند نمیشه...بخدا با 40میلیون پوند میشه قهرمان بشیم و یه جام بدست بیاریم بعد چندبرابر40 میلیون پوند گیر باشگاه میاد..................ببین این ترکیب چقدر قشنگه {...شزنی...هوملز.ورمایلن.گیبس.واکر...فریمپونگ.ویلشر.کاسورلا...ولکات.چمبرلین.ژیرود...}چرا فریمپونگو همش قرض میدیم من که عاشقشم یه جورایی منو یاد گتوزو میندازه خیلی وحشیه البته زیاد مصدوم میشه اما جوونه و قلدر............کیف میکنم واسه بازیکنای قلدر مثلا جک اندرو گری ویلشر

wilshere در 22/11/1391 | 00:14 گفت:

اره مازیار...واکر خوانده میشه...بازیکن توبیه زمانی که 20سالش بود یادته شوت از 35 متری زد به شزنی که شوتش یه کات عجیب غریب گرفت دقیقا یادمه توپ بالا پایین ودر اخر به سمت چپ رفت

مغیث در 22/11/1391 | 00:13 گفت:

حضرت آقای آندره سانتوزم تشریفشو برد گرمیو به سلامتی و مبارکی و میمنت. حوصله ندارم پست بزنم همینجا می‌گم!

milad در 22/11/1391 | 00:05 گفت:


کانال هایی که فوتبال اروپا رو نشان میدن جه شبكه هاي هستند
از ماهمواره های هاتبرد . نیل ست .یوتل ست

milad در 22/11/1391 | 00:03 گفت:

اينطور كه شما نوشتيد الان ما بايد صدر جدول باشيم

مازیار در 22/11/1391 | 00:03 گفت:

منظورت kyle walker هست؟

مازیار در 22/11/1391 | 00:03 گفت:

منظورت kyle walker هست؟

wilshere در 22/11/1391 | 00:00 گفت:

برنامه تاکتیکی ارسنال

wilshere در 21/11/1391 | 23:59 گفت:

یه زوج واسه ورمایلن.یه دفاع راست یه هافبک دفاعی محکم و تخصصی................واکر دفاع راست تاتنهام دو فصل دارم بازیشو میبینم...........خصوصیاتش قد 180 وزن 82کیلو سرعت خوب قدرت بدنی محشر قدرت شوتزنی بسیار کشنده ارسال های مواج و تیز تو کار حمله و دفاعی خیلی مستحکمه هم سرعتش خیلی خوبه هم قدرت بدنیش بالاست و البته سانتر های تیز و مواجی میزنه و معمولا شوتای 30 متری میزنه.و از همه مهمتر انگلیسیه ای و 22سالشه.خدایی همیشه با غیرت کار میکنه با توجه به خصوصیاته بدنیش+برنامه تاکتیکی بهترین گزینه برای ارسناله حداقل تا 8فصل جواب میده{اما بازیکنه تاتنهامه}

امیر صفای نیکو در 21/11/1391 | 23:36 گفت:

الان موقعیت خوبی برای شادی و خوشحالی نیست جون ما تو جدول هنوز موقعیت مطمئنی نداریم.بازی بایرن 2هفته دگ هست و ما همش توپ ها رو خراب و گل نمیکنیم...

T.Vermaelen در 21/11/1391 | 23:32 گفت:

بايرن مونيخ 4 - 0 شالكه04

T.Vermaelen در 21/11/1391 | 23:30 گفت:

ساوتهمپتون 3 - 1 منچسترسيتي

این منستی تیم نیست که
خاک بر سر نصری

T.Vermaelen در 21/11/1391 | 23:24 گفت:

سیتی که مربی نداره
با این همه بازیکن نمیتونه این تیم رو ببره
تنها تیمی که فک کنم این هفته تو خونه حریف برده ما باشیم خدا بخاد

HOSSEIN در 21/11/1391 | 23:14 گفت:

منچستر خر شانس سیتی 3-1 به ساوتمپتون باخت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همین حالا باید گفت قهرمانن دیگه بابا اگه فردا ببرن با اختلاف 12 تا نسبت به تیم دوم صدر نشین میمونن.یعنی سیتی فلک زده میتونه به این منچستر آماده برسه؟!!!

HOSSEIN در 21/11/1391 | 23:12 گفت:

wilshere: در کل اقای ونگر هر انچه را که برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند.
============================
خوب ببین ونگر این کارو کرده رابین رو واسه خودش پسندید واسه فرگی خرفتم پسندید و دادش به فرگی ایضا خیلی دیگه از بازیکنانی که رفتن.

wilshere در 21/11/1391 | 23:07 گفت:

وجه توجه سوال منه اینه؟؟؟دوستان گذشته ها گذشته اینده هم نیومده...زمان حال داره به واضحیت میگه ارسنال دیگه در حد ارسنال نیس و از قهرمانی که هیچ از صعود به مراحل بالاتر چمپیونز که هیچ فقط باید به یوفا فکر کنه...بقران این همه ی واقعیته...................................................................................چطور در راستای تیم بازیکنای جهانی مثه رابین ادبایور نصری و خیلیای دیگه نباید دم از حقوق بالا بزنن اما خود این اقا جز 3مربی جهانه که داره دستمزد وحشتناک بالایی میگیره...در کل اقای ونگر هر انچه را که برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند.دیگه خدایی دلیل از این منطقی تر.منتظرم.تا همگی به یه نظر واحد برسیم جواب میخوام جواب جواب جواب؟؟؟؟ چرا موقع این سوال دیگه موافقین ونگر سکوت میکنن هنوز هیچ جواب قانع کننده ای کسی نداده و این یعنی باید ما از کار اشتباه ونگر انتقاد کنیم....منظورت ورزشگاهه بایرن و یوونتوس ورزشگاه نساختن ایا بیشتر از دو فصل ناکام بودن یا 8سال یعنی9سال.......کسی میخواد قبول کنه ارسناله ونگر از 2000تا 2005 تو اوج بود و نتونست جام بین المللی کسب کنه...ایا 8سال کم است ارسنال=سوپر مارکت دنیای ورزش

HOSSEIN در 21/11/1391 | 23:06 گفت:

بهم امد دادی پسر.
مطالبت زیبا بودن.فک کنم حرهای زیادی واسه گفتن داری.

میثم محمودی در 21/11/1391 | 22:21 گفت:

من بازی رو اینجوری دیدم خیلیم حرص خوردم

نمره
چسنی 8 در کل عالی کار کرد فاچی بدبخت خیلی سعی کرد پیشش گل بزنه ولی هر بار ناکام بود

جنکینسون 4 خیلی بد بود خیلی حقش نیست که بذارنش تو زمین اصلا مال این حرفا نیست ازش بدم میاد

مرتساکر 5.5 خوب بود ولی بعضی مواقع توپای بدی لو میداد که بقیه جعمش میکردن پاهاش خیلی درازه سرعتشم کمه

سانیا 6.5 انصافا مثل سالای قبل بازی میکرد من که ندیدم توپی لو بده یا کسی ازش رد شه

ناچو مونرال ارانسو 5.5 من که یه بند کفش گیپسو به تمام این اقا نمیدم از کار دلبسکه مونده که چرا دعوتش کرده به تیم
ملی

ارون رمسی 6 این بازیه رمزیه بهتر از این هم نمیشه ولی من قبولش دارم درسته که گل خراب کرد ولی اون که گل زن نیست تازه با 112 پاس اقای پاس بود تو میدون

میکل ارتتا 6.5 همیشه خوب و یه حال بوده دوبازی نبودش ما باختیم بعد از ژاوی اقای پاس اروپاست من که دوسش دارم امروزم 102 پاس داد

تیو والکات 7 خیلی سعی کرد گل بزنه ولی بخدا خودشم تعجب کرده بود توپاش تو گل نمیرفت ولی پنچ موقیعت گل داشت یه توپشم به تیر دروازه خورد

جــــــــــــــــــــک بزرگ 7 همیشه خوب بوده همیشه عالی بوده با اون سن کمش یه اسطوره هستش ولی امروز با خشن ترین تیم لیگ ضربه بدی خورد و جاش اون لنگ دراز رو اوردن که کاریم نکرد

سانتی کازورلا 8 عالی بود حرف نداشت بازیش کلا تو وسط زمین تو شلوغی با خون سردی بازی میکرد من که خوشم اومد 96 پاسم داد

اولیور جیرود 6.5 پاس که بهش نمیدادن مجبور بود بیاد عقب کلا روز خوبی نداشت پنچ شوتم زد

ایگناسیو میگل 5 بازی گیرش نمیاد وگرنه خوب میشه از سر بی بازیکنی ونگر اوردش به بازی

دیابی 5.5 کلا من از این بازیکن خوشم نمیاد سرعت که نداره حفظ توپم که بلد نیست پاس خوبم که نمیده فقط بلده دریپل بده که اونم ازش میگیرن تکروی محسوب میشه من ازش چیزی ندیدم

فقط توش موندم چرا لوکاس رو بازی نداد
ونگرم داشت سکته میزد

سینا در 21/11/1391 | 22:08 گفت:

الان شاید ویژگی خوبی که این تیم به تیم های چند سال اخیرمون داره زیاد به یه بازیکن وابسته نیستش