کاگاوا هم پرید

نویسنده: رامتين كاوياني

وبلاگ من
نویسنده: رامتين كاوياني
از قدیمی های سایت
کل بازدید: 24,597 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کاگاوا هم پرید

کاگاوا هم رفت منچستر یونایتد
باشگاه منچستریونایتد با انتقالی که مبلغ آن هنوز اعلام نشده، شینجی کاگاوا، ستاره ژاپنی دورتموند را به خدمت گرفت.


البته هنوز کاگاوا در تست های پزشکی منچستریونایتد شرکت نکرده اما مطمئنا او را فصل آینده در لیگ برتر انگلیس خواهیم دید.

فرگوسن از مدت ها پیش به دنبال به خدمت گرفتن این ستاره 23 ساله بود و بعد از انتقال ادن آزارد به چلسی، یونایتدها تمام تلاش شان را برای نهایی کردن قرار داد کاگاوا انجام دادند.

کاگاوا یکی از ستاره های تاثیرگذار دورتموند در دو فصل اخیر بود و نقش مهمی در قهرمانی این تیم در بوندس لیگا و لیگا پوکال داشت.

در بیانیه ای که در سایت باشگاه منچستریونایتد منتشر شده، آمده است:" باشگاه منچستریونایتد با خرسندی اعلام می کند که با باشگاه منچستریونایتد برای انتقال شینجی کاگاوا به توافق رسیدیم.

امضای قرارداد نهایی بعد از پشت سرگذاشتن تست های پزشکی و دریافت اجازه کار در انگلیس انجام خواهد شد. انتظار می شود این شرایط تا پایان ماه ژوئن(هفته اول تیر) محقق شود. جزئیات نهایی در همان زمان اعلام خواهد شد."

کاگاوا در تابستان 2010 با انتقالی 350 هزار یورویی از سرزو اوزاکا به دورتموند پیوست و مطمئنا این باشگاه آلمانی از فروش او چندین برابر سود خواهد کرد.


هازارد رفت چلسی کاگاوا یونایتد به احتمال زیاد ورتونگن هم میره تاتنهام .ارسنالم........... 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 16/3/1391 | 21:59 گفت:

نه بابا تا دیروز میگفتند تمدید کرده که.........

علی ارشدی در 16/3/1391 | 21:54 گفت:

فقط می تونم بگم حیف شد بازیکن خوبی بود

محمد على(اباى) در 16/3/1391 | 20:40 گفت:

ﺍﻳﻦ ﻫﻤﻪ ﺑﺎﺯﻳﮑﻦ ﺑﻬﺘﺮ...ﺑﻪ ﺟﻬﻨﻢ

nima در 16/3/1391 | 20:16 گفت:

خب از اولشم معلوم بود که میره یونایتد!

parsa در 16/3/1391 | 20:15 گفت:

به گور سیاه

مصطفی کاظمی در 16/3/1391 | 20:12 گفت:

مبارکژون باژه،ایژالا به پای هم پیر ژن.

soroosh در 16/3/1391 | 20:04 گفت:

خوب این خبر هنوز تایید رسمی نشده ولی تقریبا هم از همون اول معلوم بود میره منچستر
منچستر بی خیال موسی دمبله شد و چلسی فک کنم به راحتی صاحابش بشه
موندم ما چرا نمی خوایمش

علی قاسمی در 16/3/1391 | 19:24 گفت:

بازیکن خوبیه اما خب هر کس باشه میره منچستر

مگر اینکه سکوی پرتاب بخواد بیاد آرسنال

(Hooman sam (Dark metal در 16/3/1391 | 19:08 گفت:

متاسفانه بیشتر بازیکن هایی که ما میخوایم اروپایی هستن و همه فقط یاد گرفتن بگن بعد از یورو !!!
مرسی داداش...

unlike unlike

sepehr najafian در 16/3/1391 | 18:41 گفت:

از اول قرار نبود بياد که پريده باشه

رضا توپچی در 16/3/1391 | 18:41 گفت:

زیاد ناراحت نباشین هنوز هیچی معلوم نیست چون در خبر آمده:
" باشگاه منچستریونایتد با خرسندی اعلام می کند که با باشگاه منچستریونایتد برای انتقال شینجی کاگاوا به توافق رسیدیم"
اینا مثل اینکه فقط با خودشون توافق کردن که برن طرفو بخرن ولی با دورتموند و کاگاوا صحبت نکردن
البته با هم لوکاس رو خریدیم که از نظر اعتبار خیلی سرتر از این دوتاست...