نظر سنجی(ونگر یا فرگوسن؛ کدام را ترجیح می دهید؟)

نویسنده: رامتين كاوياني

وبلاگ من
نویسنده: رامتين كاوياني
از قدیمی های سایت
کل بازدید: 23,777 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر سنجی(ونگر یا فرگوسن؛ کدام را ترجیح می دهید؟)

سایت گل نظز سنجی گذاشته برید رای بدید

نیما جان ببخشید نمیخواستم پستتو خراب کنم منم مثل تو میخواستم اطلاع رسانی کنم  دیگه لازم نیست پستتو ریپلی کنی اون یکی نظر سنجی رو هم اینجا زدم.

مرسی




اینم لینکش ( نظر سنجی سایته گله با سایت میدان اشتباه نگیرید)

http://www.goal.com/iran/news/1832/انگلستان/2012/09/05/3354891/نظرسنجی-ونگر-یا-فرگوسن-کدام-را-ترجیح-می-دهید?source=breakingnews

بچه ها به سایتhttp://meydan.ir/ برین و در نظرسنجی طرفدار کدام تیم هستید شرکت کنید و به آرسنال رای بدین!تو پخش بازی ها در طول فصل هم میتونه تاثیر گذار باشه!فعلا با 11% سومیم و یوونتوس با 28% و منچستر با 23% به ترتیب اول و دومن!خوبیه این نظرسنجی اینه که هرکس فقط یک بار میتونه رای بده و طرفداران واقعی تیم ها مشخص میشوند!!!!آرسنالی ها بجنبید و به آرسنال رای بدین!!!!بچه ها در سمت چپ همین سایت هم میتونین نظر بذارین،بگین که بازیای آرسنالو پخش کنید!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

Hossein Y در 16/6/1391 | 13:08 گفت:

من که هیچ کدوم رو ترجیح نمیدم!!!!حالم از هردوشون به هم میخوره...

nima در 15/6/1391 | 20:28 گفت:

نه بابا حال نمیده وقتتون رو هدر ندین!!!

masoud mahmudpur در 15/6/1391 | 20:08 گفت:

فابرگاس گفته در بارسلونا از فوتبال خداحافظی میکنم حتی اگه نیمکت نشین بشم

علی قاسمی در 15/6/1391 | 18:27 گفت:

برای آرسنال ونگر اما در کل فرگوسن

مهرداد در 15/6/1391 | 18:11 گفت:

البته بستگی به مرورگرتونم داره برا من
Chrome hx

مهرداد در 15/6/1391 | 18:06 گفت:

سیستم لایکش به نظر ها چه جالبه

1-یه بار لایک بکنید یه بار دیسلایک واین جریان تا ابد ادامه دارد بدون رفرش

2-با هر رفرش یک لایک میشه داد

.

رامتين كاوياني در 15/6/1391 | 15:55 گفت:

کلا نظر سنجیش هیچ سایتشم بیخوده اما ی خوبی داره اون پایین نظرتو مینویسی

علی ارشدی در 15/6/1391 | 15:52 گفت:

اوه چه نظر سنجی بی خودی

رامتين كاوياني در 15/6/1391 | 15:29 گفت:

علی ارشدی مگه رای دادن همش باید دایره پر کنی :
اون زیر نظرتو مینویسی ونگر کبیر یا اون یاروD

علی ارشدی در 15/6/1391 | 15:23 گفت:

این که جایی نداره واسه رای دادن

ali jamshidi در 15/6/1391 | 14:53 گفت:

از اون بازيكن هايي هست كه حتي اگه برگرده من خوشحال ميشم. در مقابل رفتار فن پرسي ، آدبايور و نصري و كول ... خيلي بهتر رفتار كرد. كاش بشه برگرده. كه بعيده حداقل تا 2 سال آينده

محمد على(اباى) در 15/6/1391 | 14:53 گفت:

wenger

ali jamshidi در 15/6/1391 | 14:51 گفت:

به لحاظ دانش من شخصاً ونگر رو بيشتر قبول دارم ولي ضعفي كه ونگر داره اينكه از خريد ستاره مي ترسه. در كل دوست داره با ستاره اي كار كنه كه خودش ساخته. ولي فرگوسن اينجوري نيست و خيلي جاه طلب تر از ونگره.
شخصيت ونگر به مراتب بهتر از فرگوسنه.
در كل عشق است رئيس خودمون. اگه اينجا نداشتيمش واقعاً ضرر بدي مي خورديم. بهترين ستاره ارسنال ونگره به نظر من

رامتين كاوياني در 15/6/1391 | 14:34 گفت:

اره ونگر خیلی از اون یارو محبوب تره من خودم بین دوستام اکثریت ونگرو قبول دارن

masoud mahmudpur در 15/6/1391 | 14:30 گفت:

فعلا که اکثرا گفتن ونگر

masoud mahmudpur در 15/6/1391 | 14:22 گفت:

بدون شک ونگر

رامتين كاوياني در 15/6/1391 | 14:09 گفت:

لطفا این بار هر کی ی بار رای بده چی ونگر بشه چه اون یارو تو پخش تلویزیونی تاثیر نداره
ببینیم چند مرده حلاجه ونگر بین فوتبالیا