نظر سنجی(ونگر یا فرگوسن؛ کدام را ترجیح می دهید؟)

نویسنده: رامتين كاوياني

وبلاگ من
نویسنده: رامتين كاوياني
از قدیمی های سایت
کل بازدید: 24,727 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

نظر سنجی(ونگر یا فرگوسن؛ کدام را ترجیح می دهید؟)

سایت گل نظز سنجی گذاشته برید رای بدید

نیما جان ببخشید نمیخواستم پستتو خراب کنم منم مثل تو میخواستم اطلاع رسانی کنم  دیگه لازم نیست پستتو ریپلی کنی اون یکی نظر سنجی رو هم اینجا زدم.

مرسی
اینم لینکش ( نظر سنجی سایته گله با سایت میدان اشتباه نگیرید)

http://www.goal.com/iran/news/1832/انگلستان/2012/09/05/3354891/نظرسنجی-ونگر-یا-فرگوسن-کدام-را-ترجیح-می-دهید?source=breakingnews

بچه ها به سایتhttp://meydan.ir/ برین و در نظرسنجی طرفدار کدام تیم هستید شرکت کنید و به آرسنال رای بدین!تو پخش بازی ها در طول فصل هم میتونه تاثیر گذار باشه!فعلا با 11% سومیم و یوونتوس با 28% و منچستر با 23% به ترتیب اول و دومن!خوبیه این نظرسنجی اینه که هرکس فقط یک بار میتونه رای بده و طرفداران واقعی تیم ها مشخص میشوند!!!!آرسنالی ها بجنبید و به آرسنال رای بدین!!!!بچه ها در سمت چپ همین سایت هم میتونین نظر بذارین،بگین که بازیای آرسنالو پخش کنید!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 16/6/1391 | 13:08 گفت:

من که هیچ کدوم رو ترجیح نمیدم!!!!حالم از هردوشون به هم میخوره...

nima در 15/6/1391 | 20:28 گفت:

نه بابا حال نمیده وقتتون رو هدر ندین!!!

masoud mahmudpur در 15/6/1391 | 20:08 گفت:

فابرگاس گفته در بارسلونا از فوتبال خداحافظی میکنم حتی اگه نیمکت نشین بشم

علی قاسمی در 15/6/1391 | 18:27 گفت:

برای آرسنال ونگر اما در کل فرگوسن

مهرداد در 15/6/1391 | 18:11 گفت:

البته بستگی به مرورگرتونم داره برا من
Chrome hx

مهرداد در 15/6/1391 | 18:06 گفت:

سیستم لایکش به نظر ها چه جالبه

1-یه بار لایک بکنید یه بار دیسلایک واین جریان تا ابد ادامه دارد بدون رفرش

2-با هر رفرش یک لایک میشه داد

.

رامتين كاوياني در 15/6/1391 | 15:55 گفت:

کلا نظر سنجیش هیچ سایتشم بیخوده اما ی خوبی داره اون پایین نظرتو مینویسی

علی ارشدی در 15/6/1391 | 15:52 گفت:

اوه چه نظر سنجی بی خودی

رامتين كاوياني در 15/6/1391 | 15:29 گفت:

علی ارشدی مگه رای دادن همش باید دایره پر کنی :
اون زیر نظرتو مینویسی ونگر کبیر یا اون یاروD

علی ارشدی در 15/6/1391 | 15:23 گفت:

این که جایی نداره واسه رای دادن

ali jamshidi در 15/6/1391 | 14:53 گفت:

از اون بازيكن هايي هست كه حتي اگه برگرده من خوشحال ميشم. در مقابل رفتار فن پرسي ، آدبايور و نصري و كول ... خيلي بهتر رفتار كرد. كاش بشه برگرده. كه بعيده حداقل تا 2 سال آينده

محمد على(اباى) در 15/6/1391 | 14:53 گفت:

wenger

ali jamshidi در 15/6/1391 | 14:51 گفت:

به لحاظ دانش من شخصاً ونگر رو بيشتر قبول دارم ولي ضعفي كه ونگر داره اينكه از خريد ستاره مي ترسه. در كل دوست داره با ستاره اي كار كنه كه خودش ساخته. ولي فرگوسن اينجوري نيست و خيلي جاه طلب تر از ونگره.
شخصيت ونگر به مراتب بهتر از فرگوسنه.
در كل عشق است رئيس خودمون. اگه اينجا نداشتيمش واقعاً ضرر بدي مي خورديم. بهترين ستاره ارسنال ونگره به نظر من

رامتين كاوياني در 15/6/1391 | 14:34 گفت:

اره ونگر خیلی از اون یارو محبوب تره من خودم بین دوستام اکثریت ونگرو قبول دارن

masoud mahmudpur در 15/6/1391 | 14:30 گفت:

فعلا که اکثرا گفتن ونگر

masoud mahmudpur در 15/6/1391 | 14:22 گفت:

بدون شک ونگر

رامتين كاوياني در 15/6/1391 | 14:09 گفت:

لطفا این بار هر کی ی بار رای بده چی ونگر بشه چه اون یارو تو پخش تلویزیونی تاثیر نداره
ببینیم چند مرده حلاجه ونگر بین فوتبالیا