بازی یورو 12+چند مطلب درباره فوتبال

نویسنده: مهدي غفوريان(ان تو دهن كاربراي سايت

وبلاگ من
نویسنده: مهدي غفوريان(ان تو دهن كاربراي سايت
لت
کل بازدید: 4,911 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازی یورو 12+چند مطلب درباره فوتبال


یک بازی زیبا می باشد که به تازگی توسط استدیو قدرتمند و نام آشنای EA منتشر شده است. همیشه سری بازی های FIFA طرفداران زیادی داشتند و از نظر فروش، در صدر جدول فروش بازی ها قرار گرفته اند . این سری بازی ها زیر نظر قسمت SPORT کمپانی EA ساخته و منتشر می شوند و همیشه از نظر کیفیت مورد توجه همگان قرار گرفته اند و تحسین شده اند. چرا که در 

بازی FIFA 12: UEFA Euro 2012 - فوتبال یورو 2012

 

FIFA 12: UEFA Euro 2012 بازی

 

باز هم با نزدیک شدن به یک رویداد فوتبالی مهم، شاهد عرضه ی عنوان ویژه ی دیگری به مناسبت برگزاری رقابت های جام ملت های اروپا موسوم به "یورو" از سوی شرکت الکترونیک آرتز خواهیم بود. این بازی دومین بازی عرضه شده،در سری بازی های جام ملت های اروپا،پس از عنوان سال۲۰۰۸ خواهد بود. عنوان "ویژه" قبلی که شرکت الکترونیک آرتز برای جام جهانی عرضه کرده بود"که پنجمین عنوان از سری جام جهانی بود" با استقبال خوبی مواجه شده و توانسته بود با به همراه داشتن بخش های جذاب،تجربه ی خوبی برای مخاطبان به ارمغان اورد.این عنوان نیز قسمتی از آن بخش ها را به همراه بخش های جدید دارا است.

UEFA EURO 2012 یک بازی زیبا می باشد که به تازگی توسط استدیو قدرتمند و نام آشنای EA منتشر شده است. همیشه سری بازی های FIFA طرفداران زیادی داشتند و از نظر فروش، در صدر جدول فروش بازی ها قرار گرفته اند . این سری بازی ها زیر نظر قسمت SPORT کمپانی EA ساخته و منتشر می شوند و همیشه از نظر کیفیت مورد توجه همگان قرار گرفته اند و تحسین شده اند. چرا که در سری های FIFA همیشه سعی بر ساخت بازی های با کیفیت بوده و سعی شده تا تمام جزئیات زمین فوتبال و تماشاگران و منو های بازی با دقت ساخته شوند تا فرد بازی کننده از همان لحظه شروع جذب بازی شود و ساعت ها پای این سری بشیند . UEFA EURO 2012 نیز یکی از بازی های این سری به شمار می آید با این تفاوت که همواره به عنوان یک بازی قابل دانلود در کنار فیفا عرضه می شود ولی همیشه از نسخه ای که در همان سال از سری فیفا پخش شده کاملا کیفیت و گرافیک بهتری دارد چرا که این بازی نسخه ی بهینه شده فیفا می باشد که خود کمپانی EA بعد از عرضه فیفا این بازی را به صورت دانلودی عرضه میکند . در این بازی بیش از ۵۰ تیم اروپایی وجود دارد و تمام ۸ استادیوم های موجود در این رقابت ها که جام یورو ۲۰۱۲ می باشد به صورت کاملا زیبا و بی نقص ساخته شده اند.

کمپانی سازنده: EA Sports

محدوده سنی: E


حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی FIFA 12: UEFA Euro 2012 - فوتبال یورو 2012:

OS: Windows XP SP3/7

Processor: Intel Core 2 Duo @ 1.8 Ghz / AMD Athlon 64 X2 3800+

Memory: 2 Gb

Hard Drive: 8 Gb free

Video Memory: 256 Mb

Video Card: nVidia GeForce 7600 / ATI Radeon Radeon HD 3600 (512 MB)

 

تصاویری از محیط بازی FIFA 12: UEFA Euro 2012 - فوتبال یورو 2012:

 

UEFA Euro 2012 بازی


UEFA Euro 2012 خرید بازی


UEFA Euro 2012 خرید پستی بازی


UEFA Euro 12 بازی کامپیوتری


خرید بازی یورو 2012

1-بلژیک
بیشتر از غیبت تیم با سابقه ی بلژیک که دو بار میزبانی جام ملت های اروپا را نیز بر عهده داشته، غیبت ستارگانی چون وینسنت کمپانی کاپیتان محبوب آبی های منچستر که در این فصل توانست جام قهرمانی لیگ جزیره را بالای سر ببرد و ادن هازارد مهاجم جوان، خوش آتیه و پر سر و صدای لیل که به تازگی با سران چلسی برای حضور در جمع آبی های لندنی هم به توافق رسیده در یورو12 محسوس است. این تیم در حضور آلمان و ترکیه حتی نتوانست به پلی آف راه یابد.

2-ترکیه
آلمان هر 10 بازی مرحله گروهی را برد تا با اقتدار هرچه تمام تر پای به یورو12 بگذارد. همین مساله موجب شد ترک ها جدال نفس گیری برای صعود به عنوان تیم دوم با بلژیک داشته باشند. آنها به هر زحمتی بود راهی پلی آف شدند اما شکست سنگین سه-صفر در خانه مقابل کروواسی در همان دور رفت کار ترکیه را تمام کرد. غیبت آردا توران، نوری شاهین و دیگر ستارگان جوان ترکیه که می توانستند با درخشش در یورو خود را اثبات کنند شاید برای آنها ضربه بزرگی باشد. ترکیه در دوره قبلی این مسابقات تا نیمه نهایی هم پیش رفته بود و در مقابل آلمان در یک بازی دراماتیک با مبارزه ای جانانه در نهایت و با دریافت گل سوم در لحظات آخر بازی سه-دو شکست خورد.

3-صربستان
تیم متحول شده ی یوگوسلاوی سابق که از تیم های مطرح اروپایی به حساب می آمد در حضور ایتالیا شانسی برای صدرنشینی در گروه C مرحله مقدماتی نداشت اما آنها قافیه را به تیمی کم ادعا به نام استونی واگذار کردند تا در گروهشان جایگاهی بهتر از سومی کسب نکنند. شاید با آمدن سینیشا میهایلوویچ این تیم قدرتمند دهه شصت فوتبال اروپا و جهان بتواند از حیثیت خود دفاع کند.

4- سوئیس

شاگردان زلاتکو کرانچار در گروه G مرحله مقدماتی با خلق شگفتی بالاتر از سوئیسی قرار گرفتند که تنها شکست قهرمان جهان را در آفریقای جنوبی رقم زده بود. شاگردان اوتمار هیتسفلد، یکی از میزبانان مشترک یوروی قبلی باور هم نمی کردند در دور مقدماتی پایین تر از تیمی قرار گیرند که برای اولین بار در این مرحله حاضر می شد. و اینگونه باید جای خالی هیتسفلد بزرگ و فارست گامپ سوئیسی ها (لیخیشتاینر) در یورو 12 را تحمل کرد.

5-اتریش

دیگر میزبان یورو2008 هم که تنها حضورش در دور نهایی یورو را نیز مدیون همین میزبانی است از ناکامان گروه A بود. شاید هیچ کسی فکرش را هم نمی کرد از بین بلژیک، ترکیه و اتریش هیچ کدام در نهایت نتوانند راهی یورو2012 شوند اما این اتفاق افتاد تا داوید آلابا که با بازی های درخشانش برای بایرن مونیخ در فصل اخیر سر زبان ها افتاده بود مجبور باشد تولد 20 سالگیش را در خانه باشد و نه در یورو12! جای این چپ پای آینده دار اتریشی در یورو خالی است.

6-ولز

تیمی که با در اختیار داشتن ستارگانی چون گرت بیل و آرون رمزی تماشاگرانش را به اولین حضور در مسابقات جام ملت های اروپا امیدوار کرده بود دیگر قربانی شگفتی سازان مونته نگرویی شد. در راه ناکامی این تیم پر امید بریتانیایی شاید خودکشی گری اسپید، سرمربی آن مقطعشان بیشترین تاثیر را داشت. ولزی ها به مانند مونته نگروی رده دومی، سه پیروزی داشتند اما شکست مقابل بلغارستان این تیم را از راهیابی به پلی آف بازی ها محروم کرد.

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 27/3/1391 | 19:07 گفت:

هر سال یک نسخه جدا برای پلی استیشن 2 و3 و ایکس باکس میاد اما امسال هیچ....نیامد به صورت دانلودی بود که تو ایران....نمیشه استفاده کرد

parsa در 27/3/1391 | 15:51 گفت:

یکی از مزخرفترین بازی های فیفا بوده تا الان
وقتی نصب کردم نیم ساعت بعد پاکش کردم

masoud mahmudpur در 27/3/1391 | 13:41 گفت:

کی میشه برای پلی استیشن ریختش؟

محمد حسینی در 27/3/1391 | 12:47 گفت:

اینا چیه وینینگ الون اونم تو پی اس وان

مهران کاظمی در 27/3/1391 | 10:18 گفت:

fifa همیشه یورو های بدی میزنه، جام جهانی رو خیلی بهتر کار می کنه، در کل فقط fifa 06، fifa 08,fifa 10, fifa 11, fifa 12