انتخاب روش دوم...

نویسنده: ...* Ayda *...

وبلاگ من
نویسنده: ...* Ayda *...
آیدا هستم. در رشته برنامه ریزی شهری در دانشگاه اصفهان تحصیل می کنم. امیدوارم بتونم هوادار خوبی برای آرسنال باشم.
کل بازدید: 28,744 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

انتخاب روش دوم...

سلام به همه آرسنالي ها و فوتبال دوستان عزيز.
در این بلاگ خواستم در مورد نوع و ترکیب آرسنال بحث کنم؛ یک
ترکیب، ترکیب ایده آل نیست درواقع ترکیبی مناسب است که بتوان بهترین
بازدهی ار بازیکنان را گرفت و این برای هر تیمی میتواند متفاوت باشد . در
واقع شما باید ترکیبتان را با توجه به بازیکنانتان بچین
    بعضی کارشناسان معتقدند آرسنال غیر از سبک بازی همیشگی روش دیگری را برای
بازی نمیتواند ارائه دهد و بازی همیشگی توپچیها کار را برای آرسنال در راه
کسب پیروزی خصوصا در لیگ برتر انگلستان سخت خواهد کرد.

توپچیها همواره به دلیل ارائه بازی زیبا تحسین شده اند ولی در پنج سال گذشته به همان میزان
هم در کسب جام ناکام مانده اند.


"چیزی که من فکر میکنم این است که ما بیش از حد فوتبال بازی
میکنیم. فقط سعی میکنم آن را ارائه دهیم و به این موضوع که چه چیزی
برایمان خوب است فکر نمیکنیم. تنها چیزی که به آن نیاز داریم این است که
فوتبال بازی کردن را متوقف کنیم و برای مدتی از بازی زیبا صرفنظر کنیم و به
این موضوع فکر کنیم که چه چیزی ما را برای رسیدن به هدفمان کمک خواهد کرد.

زیرا وقتی یک تیم فیزیکی و یا کاملا دفاعی مقابل آرسنال قرار میگیرد ، به ثمر رساندن گل کمی دشوار میشود و
آرسنال در ضد حملات نتیجه بازی را واگذار خواهد کرد.آرسنال به ارئه بازی شناور همراه با پاسهای کوتاه و حرکت در فضای زمین
شهرت دارد. با این وجود انتقاد وارد به این تیم این است که آرسنال در صورت
گره خوردن بازی روش دیگری برای حمله کردن ندارد.

در این زمینه من پیشنهاد میکنم که آرسنال بهتر است بیشتر از سیستم 2-5-3 استفاده نماید.


در واقع این سیستم توانسته سیستم مدرنی برای مقابله با سیستم 2-4-4باشد. این
سیستم شباهت زیادی به 2-3-5 دارد با این تفاوت که دو بال چپ و راست بیشتر
نزدیک به مهاجمین بازی میکنند و سه هافبک باقی مانده سعی میکنند تا نزدیک
تر به خط دفاعی بازی کنند تا ضد حملات حریف را خنثی کنند . بسیاری از تیم
ها یک هافبک را یه عنوان هافبک مهاجم جلو قرار میدهند و به شکل W با دو
هافبک دفاعی بازی میکنند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

...* Ayda *... در 28/4/1391 | 17:54 گفت:

شهرام خان شما نظر ندی بهتره!!!
چون چرت و پرتی بیش نمیگی!!!
خیلی ممنونم از باقی دوستان

توپچی جنوب در 28/4/1391 | 15:11 گفت:

این که کپی پیست بود چون آیدا اصلا از این حرف ها چیزی سر در نمیاره

البته مطلب قدیمی و احتمالا مال 2 سال پیش چون نوشته در این 5 سالی که جام نیا ورده که فکر کنم آرسنال 7 ساله که جام نیاورده ................
این سیستمی هم که این یارو گفته یعنی 3-5-2 میشه بگی کدوم تیم با این روش بازی میکنه تو لیگ انگلیس که قهرمان هم شده باشه؟؟؟؟

...* Ayda *... در 28/4/1391 | 13:19 گفت:

بله با نظر همگی شما موافقم!!
ولی گفتم اگه آرسنال بتونه سیستمش را یه تغییر
کوچولو بده شاید براش بهتر باشه، و بتونه
نقاط ضعفش را پوشش بده!!!!

ehs در 28/4/1391 | 00:36 گفت:

خیلی پست خوبی بود ایدا جان
اول از همه بگم از نظر من ما فصل پیش اون فوتبال زیبای ارسنالی رو نشون ندادیم و علاوه بر نگرفتن جام ما بازی زیبا رو هم از دست دادیم!و تا حدودی با توجه به فصل نقل و انتقالات عجیب تابستان و مصدومیتهای مدافعانمون شانس هم اوردیم که سوم شدیم!! اما قطعا امسال تیم بهتر عمل می کنه و بازیکنهامون البته با هم همانگترن!! ولی من خودم بیشتر دوست دارم 442 بازی کنیم سیستمی که من رو یاد افتخاراتمون می اندازه جایی که ما سلطان زمین فوتبال بودیم ولی مثل اینکه از دیدگاه همه این سیستم یه کم قدیمیه و همه رو به بازی با یه مهاجم و شاید بدون مهاجم(رم_اسپانیا)اوردن!! هر چند سیستم فصل اینده ارسنال به نظرم به بودن یا نبودن رابین بستگی داره!!

سينا در 28/4/1391 | 00:03 گفت:

كلا بايد يا جام بكيريم يا زيبا بازي كنيم

جام كه نميكيريم حداقل زيبا بازي كنيم

میثم در 27/4/1391 | 23:19 گفت:

بچه ها راستی دوباره عکس رابین با لباس جدید اومد روی صحفه اصلی سایت چند وقتی برش داشته بودن

Vishka در 27/4/1391 | 23:06 گفت:

"چیزی که من فکر میکنم این است که ما بیش از حد فوتبال بازی
میکنیم. فقط سعی میکنم آن را ارائه دهیم و به این موضوع که چه چیزی
برایمان خوب است فکر نمیکنیم. تنها چیزی که به آن نیاز داریم این است که
فوتبال بازی کردن را متوقف کنیم و برای مدتی از بازی زیبا صرفنظر کنیم و به
-------------------------------------------------
یعنی سبک چلسی
اصلا سبک خوبی نیست

ممنون بابت پستت

سید حسین در 27/4/1391 | 22:39 گفت:

ای ناکس مثه اینکه این اواخر افاضات سرهنگ علیفر در تو اثر کرده ها .....................! شوخی کردم ولی بد نبود تحلیلت از بازی آرسنال مرسیسسسسی...........!

sepehr khalili در 27/4/1391 | 20:16 گفت:

نه ،من حرفتو قبول ندارم
آرسنال سالی که قهرمان شد همین سبک بازی رو داشت ،یادم نمیاد که تو هیچ بازی به بن بست خورده باشیم ،همین که 49 بازی بدون باخت داشتیم این قضیه رو اثبات میکنه

درواقع مشکل اصلی آرسنال نداشتن بازیکنای کار آمد تو بعضی پستاست که نمیتونن مثل بقیه کیفیت خوبی ازخودشون نشون بدن ،همچنین بعضی بازیکنا ثبات لازم رو ندارن بعضی مواقع خیلی خوبن بعضی وقتا هم نه

sepehr khalili در 27/4/1391 | 20:10 گفت:

نه ،من حرفتو قبول ندارم
آرسنال سالی که قهرمان شد همین سبک بازی رو داشت ،یادم نمیاد که تو هیچ بازی به بن بست خورده باشیم ،همین که 49 بازی بدون باخت داشتیم این قضیه رو اثبات میکنه

درواقع مشکل اصلی آرسنال نداشتن بازیکنای کار آمد تو بعضی پستاست که نمیتونن مثل بقیه کیفیت خوبی ازخودشون نشون بدن ،همچنین بعضی بازیکنا ثبات لازم رو ندارن بعضی مواقع خیلی خوبن بعضی وقتا هم نه

میلاد آرشام در 27/4/1391 | 19:51 گفت:

3-5-2 به درد انگلیس نمیخوره

soroosh در 27/4/1391 | 19:37 گفت:

فکر کنم با علیفر حرف زدی که میگی 2-5-3
با حرفات موافقم تا حدی ولی تو فوتبال مدرن واسه اینکه سه مدافع مرکزی داشته باشیم یه هافبک تدافعی تو تیم هست
اگه هافبک دفاعی جنگنده داشته باشیم تیممون خیلی خیلی قوی میشه فقط به یاد بیارید اون سالی که فلامینی داشتیم چه قد قوی بودیم ! تو 10 بازی اول لیگ 9 بازی رو بردیم. میلان رو له و لورده کردیم (هیچ وقت سوسک شدن کاکا جلو فلامینی رو یادم نمیره)
امیدوارم هافبک دفاعی تیم رو بیاره بالا

Keivan در 27/4/1391 | 19:33 گفت:

نمیشه خوند آیدا فونتشو مشکی کن...

Farhad Rahbari در 27/4/1391 | 19:09 گفت:

3-5-2؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم تو انگلیسی که نقطه قوت تو کناره هاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همین مونده بود بیایی به ونگر درس یاد بدی
همیشه یادت باشه این سیستم مقابل تیمهایی که تونل تهاجمیشون مرکزیه جواب میده و آرسنال فعلی هم فاقد مهره های کارآمد واسه اجراشه

همیشه اول باید به مهره ها نگاه کرد-بعد سیستمو انتخاب کرد-بعد با توجه به نقاط ضعف و قوت اون سیستم تمرینات پیشرفته کرد

چون تکلیف رابین مشخص نیست نمیتونم اظهار نظر دیگه ای در مورد سیستم بازی آرسنال داشته باشم

فقط تو این یورو فهمیدم 2 مهاجمه بازی کردن چقدر خوب جواب میده!!! البته تو لیگ مطمئن نیستم

ممنون

♥Arsenal♥ در 27/4/1391 | 17:27 گفت:

442 حافبک ها به صورت لوزی دفاع هم حلالی باشه مهاجم ها هم یکی پشت یکی دیگه.......!!