سرگرمی

نویسنده: ...* Ayda *...

وبلاگ من
نویسنده: ...* Ayda *...
آیدا هستم. در رشته برنامه ریزی شهری در دانشگاه اصفهان تحصیل می کنم. امیدوارم بتونم هوادار خوبی برای آرسنال باشم.
کل بازدید: 28,739 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سرگرمی

سلام به همه شما دوستان...

خب استثنأ در این پست در نظر گرفتم که به جای بررسی به مسائل فوتبالی، کمی
تنوع بدم و برای سرگرمی چند تا موضوع انتخاب کردم، که امیدوارم خوشتون
بیاد...


 روی لینک پایین کلیک کنید؛

کرکره ی سیاه رنگ دست راست را روی طرح، آرام به سمت چپ بکشید:

نتیجه را خود مشاهده کنید...http://www.blogoscoped.com/files/stripes.html

***************                                        به ستاره ی قرمز رنگ نگاه کنید و به مدت 30 ثانیه به آن خیره شوید!!

بعد از این مدت بلافاصله به یک صفحه ی سفید رنگ و یا یک دیوار که فضای خالی دارد نگاه کنید و مرتب و تقریبأ تند پلک بزنید!!!

نتیجه اش چه خواهد شد؟؟؟

امتحانش خالی از لطف نیست....

امتحان کنید...

 

87487445137081888986.jpg 


**************** راستی بچه ها؛ آیا شما میدونید که راست چشم هستید یا چپ چشم؟؟؟!!!

با یک آزمایش ساده شما میتونید متوجه بشید که راست چشمید یا چپ چشم!!

واین موضوع هیچ ربطی به راست دست یا چپ دستی شما ندارد! اصولأ یک سوم افراد جهان چپ چشم و باقی راست چشمند!!!خب برای تشخیص این مقوله ابتدا شما باید با کمک دو دست خود که به صورت متقاطع قرار میدهید به تشخیص بپردازید!

انگشتان شصت خود رابه صورت افقی موازی هم قرار دهید و نوک انگشتان اشاره ی خود را به هم نزدیک کنید تا به هم برخورد کنند.

حال بین دو دست شما یک مثلث ایجاد میشود! این مثلث را در مقابل هر شیی مثلأ دستگیره ی در بگیرید؛

و از داخل مثلث به دستگیره نگاه کنید،

حال به نوبت هریک از چشمان چپ و راست خود را بببندید و به دستگیره نگاه کنید...

اگر با چشمی که مینگرید دستگیره هنوز وسط مثلث جای دارد پس آن چشم، چشم غالب شما به حساب می آید...!!!!تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمدرضا در 2/5/1391 | 15:51 گفت:

منم چپ چشم هستم

HAMED toopchi در 1/5/1391 | 21:38 گفت:

آخه بعضيا هم الكي پاچه خورن ها. انصافا اين كجاش جالب بود؟؟؟؟؟ نه كجاش جالب بود آخه؟؟؟

HAMED toopchi در 1/5/1391 | 21:36 گفت:

پستات هم مثل خودت بنجلن! ميگم نكنه اين عكس خودته كه سر دماغت زگيل زده؟؟؟ هان؟

فرزین سلامي در 1/5/1391 | 16:36 گفت:

جالب بودن.ممنون

? در 1/5/1391 | 16:13 گفت:

چپ چشممممم!

...* Ayda *... در 1/5/1391 | 15:46 گفت:

خواهش میکنم از همگی!!!
خوشحالم که خوشتون اومده...!
در مورد عکی دختر خانوم هم بچه ها اگه خوب دقت کنید
گفته ی علی آقا کاملأ درسته...!!!
بازم مرسی از توجهتون

علی آقاشاهی در 1/5/1391 | 15:42 گفت:

ممنون خیلی جالب بود
راست چشم بودم خیلی امتحان جالبی بود اینو نمی دونستم

اون یوز پلنگ گوره خری هم با مزه بود

در مورد عکس اون خانومه ، یه نمونه عکس دیگه (یه خانم دیگه)به همین صورت شرکت CANON (اگه اشتباه نکنم) برای تبلیغ داده بود بیرون
عنوان تبلیغش هم این بود: "یک نگاتیو را با مغز خود ضاهر کنید"

@vishka و حسین: اگه تمام کارهارو درست انجام بدید نه ستاره مربع میشه نه تصویر مبهم می بینید
عکس خانومه قشنگ معلوم میشه

بازم ممنون لذت بردم

good luck

saeed در 1/5/1391 | 15:16 گفت:

mer3000

masoud mahmudpur در 1/5/1391 | 15:09 گفت:

مرسی.جالب بود

Vishka در 1/5/1391 | 14:12 گفت:

ممنون خانومی جالب بود
بعد از دیدن ستاره ستاره اونقد بزرگ شد که تبدیل شد به مربع

moeinem در 1/5/1391 | 13:51 گفت:

بابا سرگرم کننده!!!!!

دمت جیز!!!!!!

اون 2ختره چن سالشه؟!

میخوام وا3 یکی از بچ برم خواستگاری

مریم تجدد در 1/5/1391 | 13:38 گفت:

ههههههههه

حسین در 1/5/1391 | 12:58 گفت:

خیلی جالب بود ممنون.

اون ستاره قرمز چیز خاصی اتفاق نیفتاد فقط همین قیافه زنه به شکل خیلی مبهم مشخص میشد رو صفحه سفید.

Farhad Rahbari در 1/5/1391 | 12:44 گفت:

مقوا

اميرحسين اباذري در 1/5/1391 | 12:11 گفت:

مرسی خوب بود.واقعا سرگرم شدیم

nima در 1/5/1391 | 12:01 گفت:

عالی بود آیدا مرسی!!!!