اولین بلاگم

نویسنده: مصطفی عبداللهی

وبلاگ من
نویسنده: مصطفی عبداللهی
سلام. من مصطفی عبداللهی هستم 17 ساله اهل یزدم . از سال 2006 طرفدار ارسنال شدم . خودم هم نفهمیدم چه جوری . به خاطر این که ارسنال تیم خاصیه طرفدارش شدم نه به خاطر جام گرفتن البته جام رو هم دوست دارم. از سیاست ونگر خوشم میاد ولی این سیاست باید برای ساختن یه نیمکت قوی استفاده بشه نه ترکیب اصلی
کل بازدید: 11,773 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

اولین بلاگم

با سلام خدمت دوستان گل آرسنالی


خیلی از شما بازی فیفا رو انجام میدید و روی کاور اون به احتمال زیاد عکس شانسلونایی ها  رو دیدید و خیلی متنفر شدید من کاور این بازی رو برای ایکس باکس درست کردم (ارسنالیش) اگه برای pc یا ps3 را خواستید بگید براتون درست کنم
فقط کافیه این رو در اندازه ی 274 *183 میلیمتر پرینت بگیرید.

k1n1to666n018pwg7g.jpg

اینم لینک اندازه ی بزرگش :

http://up.vatandownload.com/images/k1n1to666n018pwg7g.jpg


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 17/4/1391 | 15:46 گفت:

خوش اومدي ياور

رضا توپچی در 17/4/1391 | 15:18 گفت:

خوش اومدی...

سينا در 17/4/1391 | 15:01 گفت:

اول اينكه خوش اومدي بعد اينكه كاور خوبي بود اورين اورين

MohamadAmin در 17/4/1391 | 14:42 گفت:

ایول کارت درسته کاورتم باحال بود

Farhad Rahbari در 17/4/1391 | 14:37 گفت:

خوش اومدی
اول شهریور واسه سربازیم میام اردکان یزد
اگه قسمت شد از نزدیک همو میبینیم داداش
کاورتم حرف نداشت

مهدی افسرده در 17/4/1391 | 14:10 گفت:

خوش اومدی آق مصطفی

مصطفی کاظمی در 17/4/1391 | 14:02 گفت:

خسته نباشی هم نام.

moeinem در 17/4/1391 | 13:55 گفت:

دمت گرم!را30 ب جمع توپچیا خوش اومدی

moeinem در 17/4/1391 | 13:55 گفت:

دمت گرم!را30 ب جمع توپچیا خوش اومدی

مصطفی عبداللهی در 17/4/1391 | 13:43 گفت:

یک نظر بدید بد نیستا http://www.arsenal.ir/images/smile/2.gif