تحلیل بازی

نویسنده: مازیار

وبلاگ من
نویسنده: مازیار
آرسنالی
کل بازدید: 8,323 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تحلیل بازی

برد شیرین 2 بر 0 رو تبریک می گم و چون بازی رو دیدم میخواهم به تحلیل از بازی براتون بگم.

 از خ دروازه شروع می کنیم ویتو مانونه نشون داد دروازه بان خوبی هست  و روی شوت ها بسیار عالی عمل کرد اما در نبرد های هوایی همه رو خراب کرد و در همه ی اون ها تو پ به حریف رسید. اما برای دروازه بان ذخیره خوبه.

در قلب خط دفاع هم ورمائلن و مرتساکر خیلی خوب بودند. ورمائلن با دوندگی زیاد یکی دو موقعیت خوب رو گرفت و مرته ساکر هم بسیار تنومند و مانند یک سد عمل کرد.
جکینسون  و  گیبز  هم در کار های دفاعی خوب بودند. جکینسون تکل های  خوبی رفت  ولی زیاد حمله نکرد.
گیبز در حملات هم عالی بود و این دو نشون دادند آرسنال اگه اون هارو نگه داره تا7--8 سال دیگه هم دفاع کنار نمی خواد. 
کوشیلنی هم  در دقایق آخر به جای  ورمائلن که دوندگی زیادی داشت به زمین اومد که کار خاصی نکرد

خط هافبکمون یه خورده ضعیف بود  دیابی بهترین هافبکمون بود پاس های خوب و
توپ گیری های عالی  به طور کلی با بازگشت ویلشر و حضور او در کنار کازورلا و دیابی
نیاز زیادی در میانه ی زمین نیست هر چند افزودن یک هافبک مثل ام ویا  به قدرت
میانه ی زمین ما خواهد افزود . از نظر عملکرد  هم پاس های زمینی خوبی رد وبدل شد
و سرعت  خوبی دیده می شد. اما پای های هوایی وجود نداشت کاری که ویلشر به خوبی انجام میده.

درکناره ها چمبرلین و پودولسکی بودن که هردو  به مبانه ی زمین مایل بودن و بعضی مواقع کناره ها خالی بود چمبرلین زیاد دیده نشد و کلا در یکی دو صحنه خوب توپ گیری
کرد و پودولسکی. یک گل . یک پاس گل اما خوب درموقعیت هایی این کارو کرد که بقیه هم می تونستن این کار هارو بکنن در یکی دو ضد حمله با سرعت پایینش موقعیت رو از دست داد ولی یکی از دلایلش اینه که هنوز تو تیم جا نیفتاده
و تعویضی ها  رمسی و سانتوس . رمسی با دوندگی زیاد یکی دو توپ ربایی کرد و با ضدحمله هایی که ساخت کمی لیورپول رو ترسوند و سانتوس . اومدنش به خاطر ضعف گیبز در  کار های دفاعی و کمک به اون بود  ودلیل دیگه به بازی اومدن داونینگ و بازی کردن داونینگ در جلوی  چپ دفاع ما بود. ودر چند صحنه هم با پاس کاری های سریع با کازورلا وقت رو تلف کرد.

و اما ژیرود که گزارشگر هی می خواست بگی ژورو.
بازی ضعیفی نشون داد دو موقعیت خوب رو هم ازدست داد. یکم به نظر میرسه
خود خواهه . اما در چند صحنه هم نا هماهنگ بود و با هماهنگی بیشتر بهتر میشه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HOSSEIN در 13/6/1391 | 02:09 گفت:

ثانیه شمار تا بازی بعد سایت رو ببینین زده 25 هفته تا بازی بعد آرسنال.یعنی حدود 6 ماه دیگه

مهدی افسرده در 12/6/1391 | 22:01 گفت:

http://video.varzesh3.com/england/%d9%84%d9%8a%d9%88%d8%b1%d9%be%d9%88%d9%84-0-2-%d8%a2%d8%b1%d8%b3%d9%86%d8%a7%d9%84/
گلهای بازی با لیورپول

شاهين در 12/6/1391 | 20:48 گفت:

اینم تحلیل من
مانونه : خوب کار کرد فقط تو توپ های هوایی شدیدا ضعف داره ...
گیبس : خیلی خوب بود ، هم تو دفاع و هم تو حمله ...
ینکینسون : نسبت به بازی قبل خیلی بهتر بود ، تو بازی قبل راحت می ذاشت طرف سانتر کنه ولی تو این بازی از این لحاظ واقعا خوب کار کرد ولی یکم بایستی در دادن پاس هاش و دفع توپ هاش دقت کنه ، ولی در کل بازی خوبی ارائه کرد ...
ورمایلن : عالی بود ...
مرتساکر : خیلی خوب کار کرد ولی بایستی یکم هوشیار تر باشه ...
در کل دفاع خیلی خوب کار کرد ، طوری که دوربین هی چهره استیو بولد رو نشون میداد
امیدوارم به همین روند ادامه بدیم .

دیابی : یکی از بهترین بازیکنان زمین بود ، اول بازی یکم به هم ریخته بازی می کرد ولی یه دفعه دگرگون شد
آرتتا : خوب بود ...
کازورلا : عالی ...

دیابی و آرتتا بد کار نکردند ولی در کل ضعف یه هافبک دفاعی خوب احساس می شد ...

پودولسکی : عالی ، علاوه بر حمله ، تو کارهای دفاعی هم خیلی موثر کار می کرد
چمبرلین : متوسط ، چیز خاصی از چمبرلین تو این بازی ندیدم ...
ژیرود : ضعیف ، بازیکن بسیار با هوشیه ، خوب جایگیری می کرد ، دوندگیش هم خوب بود فقط تو ضربات آخر بی دقت بود ، من تحلیل بازی رو که نگاه می کردم ، واقعا از هوش این بازیکن لذت بردم ، واقعا شگفت انگیزه ، به خاطر گل نزدن ، یکم روحیش اومده پایین اما با یه گل درست می شه ...

حامد نوری در 12/6/1391 | 20:33 گفت:

بعضی ها دیر چسبند ولی اگه بچسبند دیگه نمیشه جداشون کرد، ژیرو یکی از اوناست.

محمد جویبار در 12/6/1391 | 20:25 گفت:

یه لینک برای دانلود هایت لایت برای ما بزارین که بازی رو ندیدیم.

masoud mahmudpur در 12/6/1391 | 20:19 گفت:

ممنون.ژیرو واقعا خنگ بازی در اورد.دیگه چه قد وقت میخواد تا هماهنگ شه؟

مجتبی هانری در 12/6/1391 | 20:03 گفت:

ممنون،بازم تبریک!
امیدوارم روند خوب ورو به رشد مدافعانمون هم چنان ادامه داشته باشه!!!! واقعا کازرولاهم عالیه خریدهایمون دارن جواب میدن

El Pistolero در 12/6/1391 | 19:56 گفت:

من میدونم برای چی پخش نکردن.

توی تقویم فارسی گوشیم نوشته بود که امروز روز مبارزه با استعمار انگلیسه.

عزیزان صدا سیما مبارزتون قبول باشه

حمید pires در 12/6/1391 | 19:42 گفت:

جیرود و پودولسکی در اردوی مالزی نبودن و بازی به بازی بهتر میشن.

حمید pires در 12/6/1391 | 19:41 گفت:

مرسی . پارسال با وجود سانگ و سانیا تو آنفیلد یک پنالتی دادیم و یک گل خوردیم .